Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 8

(2023-12-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)36,00
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)29,00
3. Szabatowski (PMB)29,00
4. Bubel (Monstars)28,00
5. Dereniowski (Dobre Chłopaki)28,00
6. Parkietny (OKKS)28,00
7. Kujon (Budsar)26,00
8. Poloczek (New York Bricks)25,00
9. Szymura (Rybnik Team)25,00
10. Widera (PMB)25,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)35,00
2. Kubas (PMB)28,00
3. Warzycha (Olimpia)28,00
4. Bubel (Monstars)27,00
5. Szabatowski (PMB)27,00
6. Szymura (Rybnik Team)27,00
7. Podulka (Budsar)25,00
8. Kujon (Budsar)23,00
9. Bartecki (Green Peas)20,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bednarek1. Bednarek (Wataha)15,00
2. Szpala (Wielka Kiść)13,00
3. Czekaj (New York Bricks)11,00
4. Jurkiewicz (Zryw)11,00
5. Muras (Rybnik Team)11,00
6. Parkietny (OKKS)11,00
7. Bielecki (Energiczni)10,00
8. Dereniowski (Dobre Chłopaki)10,00
9. Grzegorzewski (Hica)10,00
10. Penar (Wielka Kiść)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)12,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)10,00
3. Kujon (Budsar)7,00
4. Broda (Wściekłe Psy)6,00
5. Czekaj (New York Bricks)6,00
6. Handzelewicz (Basket Czerwionka)6,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)6,00
8. Bartecki (Green Peas)5,00
9. Biernat (OKKS)5,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Poloczek (New York Bricks)9,00
2. Olesiński (Monstars)5,00
3. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)5,00
4. Widera (PMB)5,00
5. Czekaj (New York Bricks)4,00
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)4,00
7. Malok (OKKS)4,00
8. Muras (Rybnik Team)4,00
9. Penar (Wielka Kiść)4,00
10. Cieślik (PMB)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Filczek1. Filczek (Hica)3,00
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)3,00
3. Penar (Wielka Kiść)2,00
4. Białas (Hica)1,00
5. Bilous (Zryw)1,00
6. Broda (Wściekłe Psy)1,00
7. Dudek (Drozd)1,00
8. Golc (Płomień Żory)1,00
9. Gołysz (Rybnik Team)1,00
10. Halaktionow (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)8,00
2. Wieczorek (Olimpia)7,00
3. Kąkol (Energiczni)6,00
4. Szastak (Wataha)6,00
5. Bartecki (Green Peas)5,00
6. Sala (Energiczni)5,00
7. Szatka (Zryw)5,00
8. Wałek (Monstars)5,00
9. Zielony (Wściekłe Psy)5,00
10. Żelazny (Asy Śląska)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Widera1. Widera (PMB)77,8%
2. Tyczka (OKKS)70,0%
3. Dereniowski (Dobre Chłopaki)69,2%
4. Szymura (Rybnik Team)69,2%
5. Wilczyński (Budsar)66,7%
6. Szabatowski (PMB)64,7%
7. Podulka (Budsar)64,3%
8. Weselak (Budsar)62,5%
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)61,9%
10. Parkietny (OKKS)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)75,0%
2. Tyczka (OKKS)66,7%
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)61,5%
4. Wieczorek (Olimpia)60,0%
5. Podulka (Budsar)58,3%
6. Broda (Wściekłe Psy)50,0%
7. Kujon (Budsar)50,0%
8. Olesiński (Monstars)50,0%
9. Osadnik (Olimpia)50,0%
10. Zadęcki (OKKS)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)100,0%
2. Warzycha (Olimpia)85,7%
3. Kubas (PMB)80,0%
4. Wcisło (Energiczni)75,0%
5. Wesołowski (Wielka Kiść)66,7%
6. Kłaptocz (Drozd)60,0%
7. Marszałek (Wataha)60,0%
8. Nowrotek (Gwiezdno Flota)60,0%
9. Grzegorzewski (Hica)50,0%
10. Penar (Wielka Kiść)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bielecki1. Bielecki (Energiczni)1,00
2. Janocha (Asy Śląska)1,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
4. Szatka (Zryw)1,00
5. Warzycha (Olimpia)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)