Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 7

(2023-12-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Zadęcki (OKKS)34,00
2. Białkowski (Dobermany)32,00
3. Ogon (Płomień Żory)30,00
4. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)28,00
5. Wojsz (Dobermany)27,00
6. Nowrotek (Gwiezdno Flota)25,00
7. Szpala (Wielka Kiść)25,00
8. Ziaja (Drozd)25,00
9. Wałek (Monstars)22,00
10. Polnik (Rybnik Team)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Zadęcki (OKKS)29,00
2. Białkowski (Dobermany)28,00
3. Hiltawski (Green Peas)28,00
4. Warzycha (Olimpia)27,00
5. Ogon (Płomień Żory)26,00
6. Szabatowski (PMB)25,00
7. Wojsz (Dobermany)25,00
8. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)22,00
9. Rduch (Rybnik Team)22,00
10. Szpala (Wielka Kiść)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)17,00
2. Dachowski (New York Bricks)15,00
3. Nowrotek (Gwiezdno Flota)13,00
4. Bednarek (Wataha)12,00
5. Białkowski (Dobermany)11,00
6. Jurkiewicz (Zryw)11,00
7. Kaptacz (Atomic)11,00
8. Mandowski (Zryw)11,00
9. Zadęcki (OKKS)11,00
10. Halaktionow (Zryw)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)8,00
2. Sowa (Dobermany)8,00
3. Wałek (Monstars)8,00
4. Wania (Wielka Kiść)7,00
5. Wieczorek (Olimpia)7,00
6. Biernat (OKKS)6,00
7. Kampa (Dobermany)6,00
8. Polnik (Rybnik Team)6,00
9. Bobrowski (Gwiezdno Flota)5,00
10. Olesiński (Monstars)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Zielony (Wściekłe Psy)7,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Bobrowski (Gwiezdno Flota)5,00
4. Kupczak (Rybnik Team)5,00
5. Sowa (Dobermany)5,00
6. Białdyga (Rybnik Team)4,00
7. Bogacki (Drozd)4,00
8. Kucharczyk (Budsar)4,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
10. Soballa (Asy Śląska)4,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Asy Śląska)3,00
2. Białkowski (Dobermany)2,00
3. Halaktionow (Zryw)2,00
4. Hiltawski (Green Peas)2,00
5. Kampa (Dobermany)2,00
6. Ogon (Płomień Żory)2,00
7. Olesiński (Monstars)2,00
8. Przondziono (Zryw)2,00
9. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)2,00
10. Rduch (Rybnik Team)2,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Handzelewicz1. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
2. Bogacki (Drozd)6,00
3. Czekaj (New York Bricks)6,00
4. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
5. Sgodzaj (Hica)5,00
6. Wieczorek (Olimpia)5,00
7. Biernat (OKKS)4,00
8. Huras (Energiczni)4,00
9. Kampa (Dobermany)4,00
10. Kucharczyk (Budsar)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Nowrotek (Gwiezdno Flota)75,0%
2. Mol (Hica)71,4%
3. Zaręba (Wataha)71,4%
4. Ziaja (Drozd)71,4%
5. Nowrotek (Budsar)66,7%
6. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)63,6%
7. Białkowski (Dobermany)60,0%
8. Dereniowski (Dobre Chłopaki)60,0%
9. Wałek (Monstars)60,0%
10. Zadęcki (OKKS)58,8%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)71,4%
2. Tyczka (OKKS)62,5%
3. Mol (Hica)60,0%
4. Polnik (Rybnik Team)60,0%
5. Zadęcki (OKKS)50,0%
6. Szymura (Rybnik Team)42,9%
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%
8. Mieszczanin (Asy Śląska)40,0%
9. Soja (Atomic)40,0%
10. Wałek (Monstars)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bobrowski (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)100,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)80,0%
4. Wcisło (Energiczni)80,0%
5. Hiltawski (Green Peas)78,6%
6. Warzycha (Olimpia)72,7%
7. Maziarz (Energiczni)71,4%
8. Białkowski (Dobermany)66,7%
9. Sgodzaj (Hica)66,7%
10. Kucharczyk (Budsar)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Chrząszcz1. Chrząszcz (Hica)1,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
3. Rduch (Rybnik Team)1,00
4. Soja (Atomic)1,00
5. Wymazała (Asy Śląska)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)