Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 6

(2023-11-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Forajter1. Forajter (Basket Czerwionka)39,00
2. Zadęcki (OKKS)36,00
3. Szpala (Wielka Kiść)31,00
4. Bubel (Monstars)27,00
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)27,00
6. Krawczyk (Green Peas)27,00
7. Kubas (PMB)27,00
8. Mandowski (Zryw)27,00
9. Weselak (Budsar)26,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)25,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (PMB)33,00
2. Zadęcki (OKKS)31,00
3. Palej (Green Peas)28,00
4. Bubel (Monstars)27,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)26,00
6. Szpala (Wielka Kiść)26,00
7. Kobylewski (Wściekłe Psy)24,00
8. Szastak (Wataha)24,00
9. Kucypera (Wataha)23,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)22,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)17,00
2. Mandowski (Zryw)13,00
3. Borysławski (Wielka Kiść)12,00
4. Forajter (Basket Czerwionka)12,00
5. Boczoń (Wielka Kiść)11,00
6. Bubel (Monstars)11,00
7. Pilecki (Drozd)11,00
8. Przondziono (Zryw)10,00
9. Weselak (Budsar)10,00
10. Krawczyk (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Zielony (Wściekłe Psy)11,00
2. Handzelewicz (Basket Czerwionka)9,00
3. Janik (Wielka Kiść)7,00
4. Kowalczyk (New York Bricks)7,00
5. Krawczyk (Green Peas)7,00
6. Nowrotek (Budsar)7,00
7. Weselak (Budsar)7,00
8. Biernat (OKKS)6,00
9. Bubel (Monstars)5,00
10. Knyrek (Olimpia)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Poloczek (New York Bricks)6,00
2. Maciejewski (Płomień Żory)5,00
3. Nalewajka (OKKS)5,00
4. Szpala (Wielka Kiść)5,00
5. Wieczorek (Olimpia)5,00
6. Arboczius (Drozd)4,00
7. Błędowski (OKKS)4,00
8. Januszka (Budsar)4,00
9. Rusek (Płomień Żory)4,00
10. Hilla (OKKS)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kugiejko1. Kugiejko (Olimpia)4,00
2. Czekaj (New York Bricks)3,00
3. Maciejewski (Płomień Żory)2,00
4. Mandowski (Zryw)2,00
5. Broda (Wściekłe Psy)1,00
6. Cybula (Basket Czerwionka)1,00
7. Dudek (Płomień Żory)1,00
8. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
9. Handzelewicz (Basket Czerwionka)1,00
10. Krajewski (Dobre Chłopaki)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)13,00
2. Knyrek (Olimpia)7,00
3. Smyl (Asy Śląska)7,00
4. Breguła (Asy Śląska)6,00
5. Maciejewski (Płomień Żory)6,00
6. Malok (OKKS)6,00
7. Sękowski (Olimpia)6,00
8. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
9. Kusyk (Dobre Chłopaki)5,00
10. Przondziono (Zryw)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mandowski1. Mandowski (Zryw)85,7%
2. Forajter (Basket Czerwionka)78,6%
3. Handzelewicz (Basket Czerwionka)77,8%
4. Weselak (Budsar)71,4%
5. Dereniowski (Dobre Chłopaki)62,5%
6. Szpala (Wielka Kiść)62,5%
7. Wieczorek (Olimpia)60,0%
8. Wilczyński (Budsar)60,0%
9. Zadęcki (OKKS)57,1%
10. Kubas (PMB)55,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (PMB)55,6%
2. Kobylewski (Wściekłe Psy)54,6%
3. Zadęcki (OKKS)54,6%
4. Janik (Wielka Kiść)44,4%
5. Janiszewski (Basket Czerwionka)41,7%
6. Walicki (Budsar)40,0%
7. Szastak (Wataha)37,5%
8. Wieczorek (Olimpia)37,5%
9. Zarzycki (Monstars)37,5%
10. Arboczius (Drozd)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Czajor (Green Peas)100,0%
2. Jacaszek (Energiczni)100,0%
3. Szastak (Wataha)100,0%
4. Maziarz (Energiczni)85,7%
5. Kusyk (Dobre Chłopaki)83,3%
6. Szpala (Wielka Kiść)83,3%
7. Handzelewicz (Basket Czerwionka)80,0%
8. Kucypera (Wataha)77,8%
9. Palej (Green Peas)71,4%
10. Breguła (Asy Śląska)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Kurek (Atomic)1,00
2. Kusyk (Dobre Chłopaki)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)