Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 4

(2023-10-21)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)38,00
2. Grzegorzewski (Hica)31,00
3. Salomonik (Hica)31,00
4. Janiszewski (Basket Czerwionka)28,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)26,00
6. Ogon (Płomień Żory)26,00
7. Włodarczyk (Hica)26,00
8. Rduch (Rybnik Team)25,00
9. Goj (Dobermany)23,00
10. Białkowski (Dobermany)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Salomonik (Hica)33,00
2. Goj (Dobermany)29,00
3. Bubel (Monstars)27,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)26,00
5. Ogon (Płomień Żory)25,00
6. Rduch (Rybnik Team)25,00
7. Włodarczyk (Hica)24,00
8. Nowrotek (Budsar)23,00
9. Szymura (Rybnik Team)20,00
10. Zadęcki (OKKS)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kozik1. Kozik (Budsar)16,00
2. Tartas (Budsar)15,00
3. Wieczorek (Olimpia)14,00
4. Wymazała (Asy Śląska)14,00
5. Dudek (Drozd)13,00
6. Jacaszek (Energiczni)13,00
7. Rduch (Rybnik Team)13,00
8. Białkowski (Dobermany)12,00
9. Bubel (Monstars)12,00
10. Ogon (Płomień Żory)12,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Hica)9,00
2. Kupczak (Rybnik Team)8,00
3. Bogacki (Drozd)7,00
4. Krawczyk (Green Peas)6,00
5. Mol (Hica)6,00
6. Szastok (Olimpia)6,00
7. Bartecki (Green Peas)5,00
8. Bubel (Monstars)5,00
9. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
10. Janus (Wściekłe Psy)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Janiszewski1. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
4. Majchrzyk (Atomic)5,00
5. Sass (Atomic)5,00
6. Golc (Płomień Żory)4,00
7. Kiełtyka (PMB)4,00
8. Krawczyk (Green Peas)4,00
9. Kucharczyk (Budsar)4,00
10. Łuczak (Asy Śląska)4,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Asy Śląska)4,00
2. Kaptacz (Atomic)3,00
3. Smółka (Drozd)3,00
4. Golc (Płomień Żory)2,00
5. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
6. Parkietny (OKKS)2,00
7. Stępień (Atomic)2,00
8. Wawrzyniuk (New York Bricks)2,00
9. Bielecki (Energiczni)1,00
10. Biernat (OKKS)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Janiszewski1. Janiszewski (Basket Czerwionka)7,00
2. Błachnio (Wataha)6,00
3. Kugiejko (Olimpia)6,00
4. Fornagiel (Wataha)5,00
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
6. Kowalczyk (New York Bricks)5,00
7. Przondziono (Zryw)5,00
8. Szmal (Atomic)5,00
9. Widera (PMB)5,00
10. Bartecki (Green Peas)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Janiszewski1. Janiszewski (Basket Czerwionka)100,0%
2. Palej (Green Peas)77,8%
3. Bubel (Monstars)76,5%
4. Włodarczyk (Hica)72,7%
5. Filczek (Hica)71,4%
6. Grzegorzewski (Hica)71,4%
7. Michalak (Dobermany)71,4%
8. Białkowski (Dobermany)70,0%
9. Ogon (Płomień Żory)66,7%
10. Ziaja (Drozd)63,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Włodarczyk1. Włodarczyk (Hica)70,0%
2. Chrząstek (Gwiezdno Flota)60,0%
3. Cieślik (Zryw)50,0%
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)46,7%
5. Kobylewski (Wściekłe Psy)44,4%
6. Goj (Dobermany)42,9%
7. Tyczka (OKKS)42,9%
8. Wałek (Monstars)42,9%
9. Szymura (Rybnik Team)41,7%
10. Bartecki (Green Peas)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Goj1. Goj (Dobermany)100,0%
2. Nowrotek (Budsar)100,0%
3. Kucharczyk (Budsar)83,3%
4. Kubas (PMB)66,7%
5. Osadnik (Olimpia)66,7%
6. Salomonik (Hica)60,0%
7. Widera (PMB)60,0%
8. Czekaj (New York Bricks)57,1%
9. Bielecki (Energiczni)50,0%
10. Grzegorzewski (Hica)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Breguła1. Breguła (Asy Śląska)2,00
2. Buczma (Asy Śląska)1,00
3. Kampa (Dobermany)1,00
4. Napierała (Rybnik Team)1,00
5. Salomonik (Hica)1,00
6. Soballa (Asy Śląska)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)