Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 2

(2023-10-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)39,00
2. Zadęcki (OKKS)38,00
3. Grzywacz (Wielka Kiść)28,00
4. Adamczyk (Monstars)27,00
5. Kampa (Rybnik Team)27,00
6. Wojsz (Dobermany)27,00
7. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)24,00
8. Sosinka (OKKS)23,00
9. Wieczorek (Olimpia)23,00
10. Hilla (OKKS)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Kiść)31,00
2. Zadęcki (OKKS)31,00
3. Bubel (Monstars)30,00
4. Adamczyk (Monstars)25,00
5. Włodarczyk (Hica)25,00
6. Kubas (PMB)24,00
7. Kampa (Rybnik Team)22,00
8. Ziaja (Drozd)22,00
9. Szastak (Wataha)21,00
10. Weselak (Budsar)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Rajczak (Energiczni)18,00
2. Marszałek (Wataha)15,00
3. Zadora (Drozd)14,00
4. Błachnio (Wataha)12,00
5. Nowrotek (Gwiezdno Flota)12,00
6. Rduch (Rybnik Team)12,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)12,00
8. Kaczmarczyk (Hica)11,00
9. Krawczyk (Green Peas)11,00
10. Kugiejko (Olimpia)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czech (Drozd)10,00
2. Sowa (Dobermany)9,00
3. Adamczyk (Monstars)8,00
4. Biernat (OKKS)8,00
5. Pierchała (Rybnik Team)7,00
6. Szymura (Rybnik Team)7,00
7. Wieczorek (Olimpia)7,00
8. Kampa (Dobermany)6,00
9. Pomaranik (Dobre Chłopaki)6,00
10. Soja (Atomic)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Dereniowski1. Dereniowski (Dobre Chłopaki)5,00
2. Hilla (OKKS)5,00
3. Kozik (Budsar)5,00
4. Wilczyński (Budsar)5,00
5. Franczuk (Zryw)4,00
6. Kopeć (Zryw)4,00
7. Kusyk (Dobre Chłopaki)4,00
8. Młotek (Płomień Żory)4,00
9. Olesiński (Monstars)4,00
10. Borysławski (Wielka Kiść)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Filczek1. Filczek (Hica)2,00
2. Janocha (Asy Śląska)2,00
3. Kampa (Rybnik Team)2,00
4. Parkietny (OKKS)2,00
5. Przondziono (Zryw)2,00
6. Szatka (Zryw)2,00
7. Szpala (Wielka Kiść)2,00
8. Białkowski (Dobermany)1,00
9. Bielecki (Energiczni)1,00
10. Borysławski (Wielka Kiść)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Rajczak (Energiczni)8,00
2. Soja (Atomic)8,00
3. Handzelewicz (Basket Czerwionka)6,00
4. Kaczmarczyk (Hica)6,00
5. Kujawski (New York Bricks)5,00
6. Moralewicz (Budsar)5,00
7. Sala (Energiczni)5,00
8. Szatka (Zryw)5,00
9. Buczma (Asy Śląska)4,00
10. Janiszewski (Basket Czerwionka)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)90,0%
2. Kolenda (Hica)87,5%
3. Hilla (OKKS)85,7%
4. Sosinka (OKKS)75,0%
5. Weselak (Budsar)75,0%
6. Bubel (Monstars)70,6%
7. Szatka (Zryw)70,0%
8. Wojsz (Dobermany)69,2%
9. Kaptacz (Atomic)63,6%
10. Michalak (Dobermany)61,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)80,0%
2. Chrząstek (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Bubel (Monstars)57,1%
4. Adamczyk (Monstars)50,0%
5. Bryjak (Asy Śląska)50,0%
6. Kubas (PMB)50,0%
7. Pomaranik (Dobre Chłopaki)50,0%
8. Szastak (Wataha)50,0%
9. Zadęcki (OKKS)50,0%
10. Zając (PMB)50,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (PMB)100,0%
2. Parkietny (OKKS)100,0%
3. Bielecki (Energiczni)80,0%
4. Kampa (Rybnik Team)80,0%
5. Zadęcki (OKKS)80,0%
6. Włodarczyk (Hica)75,0%
7. Stankala (Gwiezdno Flota)71,4%
8. Błachnio (Wataha)66,7%
9. Halaktionow (Zryw)62,5%
10. Rajczak (Energiczni)62,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Franczuk (Zryw)1,00
2. Pierchała (Rybnik Team)1,00
3. Posłuszny (Energiczni)1,00
4. Przywarka (Green Peas)1,00
5. Sgodzaj (Hica)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)