Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 1

(2023-09-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)35,00
2. Czekaj (New York Bricks)31,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)30,00
4. Grzywacz (Wielka Kiść)27,00
5. Polnik (Rybnik Team)25,00
6. Bogacki (Drozd)24,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,00
8. Grzegorzewski (Hica)22,00
9. Kampa (Rybnik Team)22,00
10. Zimek (PMB)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)25,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,00
3. Czekaj (New York Bricks)22,00
4. Grzywacz (Wielka Kiść)22,00
5. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)22,00
6. Kobylewski (Wściekłe Psy)21,00
7. Kusyk (Dobre Chłopaki)20,00
8. Polnik (Rybnik Team)20,00
9. Forajter (Basket Czerwionka)19,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (PMB)18,00
2. Forajter (Basket Czerwionka)17,00
3. Pilecki (Drozd)16,00
4. Smółka (Drozd)16,00
5. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)15,00
6. Kugiejko (Olimpia)14,00
7. Weselak (Budsar)14,00
8. Jacaszek (Energiczni)12,00
9. Kampa (Rybnik Team)11,00
10. Miszewski (Wściekłe Psy)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
2. Czekaj (New York Bricks)7,00
3. Kaczmarczyk (Hica)7,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)6,00
5. Sgodzaj (Hica)6,00
6. Wieczorek (Olimpia)5,00
7. Grzywacz (Wielka Kiść)4,00
8. Nalewajka (OKKS)4,00
9. Olesiński (Monstars)4,00
10. Pomaranik (Dobre Chłopaki)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)6,00
2. Widera (PMB)6,00
3. Grzywacz (Wielka Kiść)5,00
4. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)5,00
5. Sowa (Dobermany)5,00
6. Czekaj (New York Bricks)4,00
7. Gołysz (Rybnik Team)4,00
8. Kania (Płomień Żory)4,00
9. Salamon (New York Bricks)4,00
10. Zielony (Wściekłe Psy)4,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Zawierucha1. Zawierucha (Rybnik Team)4,00
2. Ogon (Płomień Żory)3,00
3. Golc (Płomień Żory)2,00
4. Halaktionow (Zryw)2,00
5. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
6. Kaptacz (Atomic)2,00
7. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)2,00
8. Białkowski (Dobermany)1,00
9. Białkowski (Dobermany)1,00
10. Bilous (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)5,00
2. Grzywacz (Wielka Kiść)5,00
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
4. Trałka (Basket Czerwionka)5,00
5. Białkowski (Dobermany)4,00
6. Biernat (OKKS)4,00
7. Błachnio (Wataha)4,00
8. Goj (Dobermany)4,00
9. Kaczmarczyk (Hica)4,00
10. Kałuziński (Basket Czerwionka)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)85,7%
2. Wilczyński (Budsar)77,8%
3. Grzegorzewski (Hica)71,4%
4. Bogacki (Drozd)70,6%
5. Arboczius (Drozd)70,0%
6. Polnik (Rybnik Team)66,7%
7. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)66,7%
8. Filczek (Hica)63,6%
9. Grzywacz (Wielka Kiść)60,0%
10. Żelazny (Asy Śląska)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Cieślik1. Cieślik (Zryw)60,0%
2. Grzywacz (Wielka Kiść)50,0%
3. Kobylewski (Wściekłe Psy)46,2%
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)42,9%
6. Goj (Dobermany)40,0%
7. Hiltawski (Green Peas)40,0%
8. Kucharczyk (Budsar)40,0%
9. Wałek (Monstars)40,0%
10. Szastak (Wataha)36,4%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)85,7%
2. Szatka (Zryw)83,3%
3. Grzegorzewski (Hica)80,0%
4. Kusyk (Dobre Chłopaki)75,0%
5. Weselak (Budsar)71,4%
6. Mieszczanin (Asy Śląska)62,5%
7. Kobylewski (Wściekłe Psy)60,0%
8. Kugiejko (Olimpia)60,0%
9. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)60,0%
10. Kampa (Rybnik Team)57,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Ogon1. Ogon (Płomień Żory)1,00
2. Widera (PMB)1,00
3. Zimek (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)