Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Faza półfinałowa - Spotkania 2

(2023-04-01)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)19,00
2. Wojsz (Dobermany)17,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)16,00
4. Hirsz (Gwiezdno Flota)13,00
5. Kampa (Rybnik Team)13,00
6. Białkowski (Dobermany)12,00
7. Bubel (Monstars)12,00
8. Nowrotek (Gwiezdno Flota)12,00
9. Polnik (Rybnik Team)12,00
10. Usendiah (Dobermany)12,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,00
2. Białkowski (Dobermany)17,00
3. Kampa (Rybnik Team)14,00
4. Bubel (Monstars)12,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)12,00
6. Hirsz (Gwiezdno Flota)11,00
7. Wojsz (Dobermany)11,00
8. Adamczyk (Monstars)9,00
9. Nowrotek (Gwiezdno Flota)9,00
10. Pierchała (Rybnik Team)9,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)14,00
2. Zawierucha (Rybnik Team)8,00
3. Nowrotek (Gwiezdno Flota)7,00
4. Marchacz (Gwiezdno Flota)6,00
5. Usendiah (Dobermany)6,00
6. Białkowski (Dobermany)5,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
8. Lewicki (Monstars)5,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
10. Adamczyk (Monstars)3,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Usendiah1. Usendiah (Dobermany)6,00
2. Hirsz (Gwiezdno Flota)4,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Polnik (Rybnik Team)4,00
5. Adamczyk (Monstars)3,00
6. Białkowski (Dobermany)3,00
7. Kampa (Dobermany)3,00
8. Marchacz (Gwiezdno Flota)3,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
10. Białdyga (Rybnik Team)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Monstars)3,00
2. Kampa (Dobermany)3,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
4. Białdyga (Rybnik Team)2,00
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)2,00
6. Lewicki (Monstars)2,00
7. Zawierucha (Rybnik Team)2,00
8. Białkowski (Dobermany)1,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,00
10. Muras (Rybnik Team)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)1,00
2. Kampa (Rybnik Team)1,00
3. Kocy (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)6,00
2. Kampa (Rybnik Team)4,00
3. Klasa (Monstars)3,00
4. Szymura (Rybnik Team)3,00
5. Adamczyk (Monstars)2,00
6. Białdyga (Rybnik Team)2,00
7. Kocy (Dobermany)2,00
8. Pierchała (Rybnik Team)2,00
9. Usendiah (Dobermany)2,00
10. Wojsz (Dobermany)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)77,8%
2. Białkowski (Dobermany)58,3%
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)56,3%
4. Bubel (Monstars)50,0%
5. Nowrotek (Gwiezdno Flota)44,4%
6. Usendiah (Dobermany)37,5%
7. Wojsz (Dobermany)36,4%
8. Białdyga (Rybnik Team)28,6%
9. Kocy (Dobermany)22,2%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)60,0%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,0%
3. Lewicki (Monstars)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zawierucha1. Zawierucha (Rybnik Team)71,4%
2. Adamczyk (Monstars)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Kocy (Dobermany)1,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)