RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Faza półfinałowa - Spotkania 2(2023-04-01) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 2. | Wojsz (Dobermany) | 17,00 | 3. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 16,00 | 4. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 13,00 | 5. | Kampa (Rybnik Team) | 13,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 12,00 | 7. | Bubel (Monstars) | 12,00 | 8. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 9. | Polnik (Rybnik Team) | 12,00 | 10. | Usendiah (Dobermany) | 12,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 22,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 17,00 | 3. | Kampa (Rybnik Team) | 14,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 12,00 | 5. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 6. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 11,00 | 7. | Wojsz (Dobermany) | 11,00 | 8. | Adamczyk (Monstars) | 9,00 | 9. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 10. | Pierchała (Rybnik Team) | 9,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojsz (Dobermany) | 14,00 | 2. | Zawierucha (Rybnik Team) | 8,00 | 3. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 4. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 5. | Usendiah (Dobermany) | 6,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 5,00 | 7. | Lato (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 8. | Lewicki (Monstars) | 5,00 | 9. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 10. | Adamczyk (Monstars) | 3,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Usendiah (Dobermany) | 6,00 | 2. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 4. | Polnik (Rybnik Team) | 4,00 | 5. | Adamczyk (Monstars) | 3,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 3,00 | 7. | Kampa (Dobermany) | 3,00 | 8. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 9. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 10. | Białdyga (Rybnik Team) | 2,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adamczyk (Monstars) | 3,00 | 2. | Kampa (Dobermany) | 3,00 | 3. | Lato (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | Białdyga (Rybnik Team) | 2,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 6. | Lewicki (Monstars) | 2,00 | 7. | Zawierucha (Rybnik Team) | 2,00 | 8. | Białkowski (Dobermany) | 1,00 | 9. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 10. | Muras (Rybnik Team) | 1,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 1,00 | 2. | Kampa (Rybnik Team) | 1,00 | 3. | Kocy (Dobermany) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Białkowski (Dobermany) | 6,00 | 2. | Kampa (Rybnik Team) | 4,00 | 3. | Klasa (Monstars) | 3,00 | 4. | Szymura (Rybnik Team) | 3,00 | 5. | Adamczyk (Monstars) | 2,00 | 6. | Białdyga (Rybnik Team) | 2,00 | 7. | Kocy (Dobermany) | 2,00 | 8. | Pierchała (Rybnik Team) | 2,00 | 9. | Usendiah (Dobermany) | 2,00 | 10. | Wojsz (Dobermany) | 2,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|