RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Baraże - Spotkania 2(2023-03-25) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Sass (Atomic) | 20,00 | 2. | Szastak (Wataha) | 19,00 | 3. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 19,00 | 4. | Forajter (Basket Czerwionka) | 17,00 | 5. | Szabatowski (PMB) | 16,00 | 6. | Trałka (Basket Czerwionka) | 16,00 | 7. | Jurkiewicz (Zryw) | 15,00 | 8. | G±ciarz (Atomic) | 14,00 | 9. | Kołodziej (Atomic) | 14,00 | 10. | Janus (W¶ciekłe Psy) | 13,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Trałka (Basket Czerwionka) | 19,00 | 2. | Szabatowski (PMB) | 18,00 | 3. | Sass (Atomic) | 17,00 | 4. | Forajter (Basket Czerwionka) | 16,00 | 5. | Szatka (Zryw) | 16,00 | 6. | Szastak (Wataha) | 15,00 | 7. | Zarzycki (Monstars) | 14,00 | 8. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 13,00 | 9. | Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 13,00 | 10. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 13,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 11,00 | 2. | G±ciarz (Atomic) | 10,00 | 3. | Jurkiewicz (Zryw) | 10,00 | 4. | Kołodziej (Atomic) | 9,00 | 5. | ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy) | 9,00 | 6. | Rospondek (Wataha) | 8,00 | 7. | Sass (Atomic) | 8,00 | 8. | Soja (Atomic) | 8,00 | 9. | Szastak (Wataha) | 8,00 | 10. | Forajter (Basket Czerwionka) | 7,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kołodziej (Atomic) | 6,00 | 2. | Cybula (Basket Czerwionka) | 5,00 | 3. | Janus (W¶ciekłe Psy) | 5,00 | 4. | Kopeć (Zryw) | 5,00 | 5. | Szastak (Wataha) | 5,00 | 6. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 5,00 | 7. | Franczuk (Zryw) | 4,00 | 8. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 4,00 | 9. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 4,00 | 10. | Jurkiewicz (Zryw) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Ogon (Płomień Żory) | 5,00 | 2. | G±ciarz (Atomic) | 3,00 | 3. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 3,00 | 4. | Kiełtyka (PMB) | 3,00 | 5. | Trałka (Basket Czerwionka) | 3,00 | 6. | Jurkiewicz (Zryw) | 2,00 | 7. | Szastak (Wataha) | 2,00 | 8. | Widera (PMB) | 2,00 | 9. | Zimek (PMB) | 2,00 | 10. | Bednarek (Wataha) | 1,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kołodziej (Atomic) | 3,00 | 2. | Forajter (Basket Czerwionka) | 2,00 | 3. | Ogon (Płomień Żory) | 2,00 | 4. | Cybula (Basket Czerwionka) | 1,00 | 5. | G±ciarz (Atomic) | 1,00 | 6. | Hanak (Zryw) | 1,00 | 7. | Jurkiewicz (Zryw) | 1,00 | 8. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 1,00 | 9. | Nowak (Zryw) | 1,00 | 10. | Rospondek (Wataha) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 5,00 | 2. | Błachnio (Wataha) | 4,00 | 3. | Soja (Atomic) | 4,00 | 4. | Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 3,00 | 5. | Szabatowski (PMB) | 3,00 | 6. | Trałka (Basket Czerwionka) | 3,00 | 7. | Bednarek (Wataha) | 2,00 | 8. | Folwarczny (PMB) | 2,00 | 9. | Forajter (Basket Czerwionka) | 2,00 | 10. | G±ciarz (Atomic) | 2,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Forajter (Basket Czerwionka) | 63,6% | 2. | Szabatowski (PMB) | 57,1% | 3. | Zarzycki (Monstars) | 54,6% | 4. | Sass (Atomic) | 50,0% | 5. | Szatka (Zryw) | 50,0% | 6. | Trałka (Basket Czerwionka) | 47,1% | 7. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 40,0% | 8. | Soja (Atomic) | 40,0% | 9. | Szastak (Wataha) | 38,9% | 10. | Jurkiewicz (Zryw) | 36,4% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 60,0% | 2. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 42,9% | 3. | Soja (Atomic) | 42,9% | 4. | Zarzycki (Monstars) | 40,0% | 5. | Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 33,3% | 6. | Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 30,0% | 7. | Kiełtyka (PMB) | 27,3% | 8. | Kurek (Atomic) | 25,0% | 9. | Franczuk (Zryw) | 20,0% | 10. | Janus (W¶ciekłe Psy) | 20,0% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |