RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Faza playoff - Spotkania 1(2023-03-04) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Weselak (Budsar) | 32,00 | 2. | Usendiah (Dobermany) | 24,00 | 3. | Bubel (Monstars) | 22,00 | 4. | Wojsz (Dobermany) | 22,00 | 5. | Filczek (Hica) | 20,00 | 6. | Kampa (Rybnik Team) | 20,00 | 7. | Adamczyk (Monstars) | 19,00 | 8. | Goj (Dobermany) | 16,00 | 9. | Jacaszek (Energiczni) | 16,00 | 10. | Klasa (Monstars) | 16,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Weselak (Budsar) | 27,00 | 2. | Adamczyk (Monstars) | 22,00 | 3. | Usendiah (Dobermany) | 21,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 18,00 | 5. | Kampa (Rybnik Team) | 17,00 | 6. | Goj (Dobermany) | 16,00 | 7. | Klasa (Monstars) | 14,00 | 8. | Palej (Green Peas) | 14,00 | 9. | Białkowski (Dobermany) | 13,00 | 10. | Filczek (Hica) | 13,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 15,00 | 2. | Bednarz (Green Peas) | 10,00 | 3. | Rusek (Dobermany) | 10,00 | 4. | Weselak (Budsar) | 10,00 | 5. | Zawierucha (Rybnik Team) | 10,00 | 6. | Filczek (Hica) | 9,00 | 7. | Klasa (Monstars) | 9,00 | 8. | Bubel (Monstars) | 8,00 | 9. | Grzegorzewski (Hica) | 8,00 | 10. | Lato (Gwiezdno Flota) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 2. | Moralewicz (Budsar) | 5,00 | 3. | Szymura (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Usendiah (Dobermany) | 5,00 | 5. | Weselak (Budsar) | 5,00 | 6. | Goj (Dobermany) | 4,00 | 7. | Lato (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 8. | Bednarz (Green Peas) | 3,00 | 9. | Bubel (Monstars) | 3,00 | 10. | Klasa (Monstars) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 4,00 | 2. | Grzegorzewski (Hica) | 3,00 | 3. | Lato (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | Mol (Hica) | 3,00 | 5. | Adamczyk (Monstars) | 2,00 | 6. | Błoński (Green Peas) | 2,00 | 7. | Bubel (Monstars) | 2,00 | 8. | Jacaszek (Energiczni) | 2,00 | 9. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 10. | Kupczak (Rybnik Team) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Filczek (Hica) | 4,00 | 2. | Rusek (Dobermany) | 3,00 | 3. | Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 1,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 6. | Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 7. | Kampa (Dobermany) | 1,00 | 8. | Kampa (Rybnik Team) | 1,00 | 9. | Klasa (Monstars) | 1,00 | 10. | Napierała (Rybnik Team) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 2. | Mol (Hica) | 6,00 | 3. | Błoński (Green Peas) | 3,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 3,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 6. | Kampa (Dobermany) | 3,00 | 7. | Sala (Energiczni) | 3,00 | 8. | Zawierucha (Rybnik Team) | 3,00 | 9. | Bednarz (Green Peas) | 2,00 | 10. | Białas (Hica) | 2,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jacaszek (Energiczni) | 66,7% | 2. | Weselak (Budsar) | 63,2% | 3. | Bubel (Monstars) | 57,1% | 4. | Adamczyk (Monstars) | 56,3% | 5. | Białkowski (Dobermany) | 50,0% | 6. | Kupczak (Rybnik Team) | 50,0% | 7. | Usendiah (Dobermany) | 50,0% | 8. | Filczek (Hica) | 46,2% | 9. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 44,4% | 10. | Moralewicz (Budsar) | 44,4% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Walicki (Budsar) | 60,0% | 2. | Klasa (Monstars) | 40,0% | 3. | Adamczyk (Monstars) | 33,3% | 4. | Pierchała (Rybnik Team) | 28,6% | 5. | Szymura (Rybnik Team) | 28,6% | 6. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 27,3% | 7. | Bednarz (Green Peas) | 20,0% | 8. | Filczek (Hica) | 16,7% | 9. | Usendiah (Dobermany) | 16,7% | 10. | Zawierucha (Rybnik Team) | 14,3% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|