Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 16

(2023-02-25)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Kiść)37,00
2. Paluch (Wataha)29,00
3. Marszałek (Wataha)28,00
4. Kowalski (Olimpia)26,00
5. Trałka (Basket Czerwionka)22,00
6. Kałuziński (Basket Czerwionka)19,00
7. Szymczyk (New York Bricks)18,00
8. Jurkiewicz (Zryw)17,00
9. Ogon (Płomień Żory)17,00
10. Forajter (Basket Czerwionka)16,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Kiść)33,00
2. Trałka (Basket Czerwionka)30,00
3. Smyl (Asy Śląska)25,00
4. Zadęcki (Green Peas)22,00
5. Paluch (Wataha)20,00
6. Warzycha (Olimpia)19,00
7. Franczuk (Zryw)17,00
8. Krajewski (Dobre Chłopaki)17,00
9. Marszałek (Wataha)17,00
10. Pomaranik (Dobre Chłopaki)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kowalski1. Kowalski (Olimpia)19,00
2. Żurawlow (Dobre Chłopaki)18,00
3. Szymczyk (New York Bricks)17,00
4. Paluch (Wataha)14,00
5. Marszałek (Wataha)12,00
6. Wcisło (Energiczni)12,00
7. Jurkiewicz (Zryw)11,00
8. Warzycha (Olimpia)11,00
9. Forajter (Basket Czerwionka)10,00
10. Fornagiel (Wataha)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Janiszewski1. Janiszewski (Basket Czerwionka)9,00
2. Szastak (Wataha)5,00
3. Wieczorek (Olimpia)5,00
4. Borysławski (Wielka Kiść)4,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)4,00
6. Marszałek (Wataha)4,00
7. Radziszewski (Bociany Manhattan)4,00
8. Wania (Wielka Kiść)4,00
9. Błachnio (Wataha)3,00
10. Breguła (Asy Śląska)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Smyl (Asy Śląska)6,00
2. Wcisło (Energiczni)5,00
3. Wieczorek (Olimpia)5,00
4. Zadęcki (Green Peas)5,00
5. Żurawlow (Dobre Chłopaki)5,00
6. Franczuk (Zryw)4,00
7. Grzywacz (Wielka Kiść)4,00
8. Schlagner (Olimpia)4,00
9. Breguła (Asy Śląska)3,00
10. Janik (Wielka Kiść)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kałuziński1. Kałuziński (Basket Czerwionka)3,00
2. Paluch (Wataha)3,00
3. Cybula (Basket Czerwionka)2,00
4. Dachowski (New York Bricks)2,00
5. Ogon (Płomień Żory)2,00
6. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
7. Fornagiel (Wataha)1,00
8. Jurkiewicz (Zryw)1,00
9. Markocki (Wataha)1,00
10. Marszałek (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Zadęcki1. Zadęcki (Green Peas)7,00
2. Krajewski (Dobre Chłopaki)6,00
3. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
4. Żurawlow (Dobre Chłopaki)6,00
5. Breguła (Asy Śląska)5,00
6. Trałka (Basket Czerwionka)5,00
7. Wieczorek (Olimpia)5,00
8. Błachnio (Wataha)4,00
9. Przondziono (Zryw)4,00
10. Schlagner (Olimpia)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Kiść)63,6%
2. Trałka (Basket Czerwionka)63,2%
3. Marszałek (Wataha)57,1%
4. Belicki (Bociany Manhattan)55,6%
5. Kowalski (Olimpia)54,6%
6. Ogon (Płomień Żory)54,6%
7. Przondziono (Zryw)45,5%
8. Bryjak (Asy Śląska)44,4%
9. Paluch (Wataha)43,8%
10. Zadęcki (Green Peas)41,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kałuziński1. Kałuziński (Basket Czerwionka)50,0%
2. Grzywacz (Wielka Kiść)44,4%
3. Paluch (Wataha)44,4%
4. Warzycha (Olimpia)37,5%
5. Markocki (Wataha)33,3%
6. Franczuk (Zryw)30,8%
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)30,0%
8. Smyl (Asy Śląska)25,0%
9. Wolski (Bociany Manhattan)25,0%
10. Szastak (Wataha)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Trałka1. Trałka (Basket Czerwionka)85,7%
2. Pomaranik (Dobre Chłopaki)66,7%
3. Radziszewski (Bociany Manhattan)60,0%
4. Żurawlow (Dobre Chłopaki)37,5%
5. Krajewski (Dobre Chłopaki)33,3%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)