Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 14

(2023-02-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Wcisło1. Wcisło (Energiczni)40,00
2. Trałka (Basket Czerwionka)27,00
3. Kowalski (Olimpia)25,00
4. Purzyński (Bociany Manhattan)24,00
5. Wieczorek (Olimpia)23,00
6. Grzywacz (Wielka Kiść)22,00
7. Belicki (Bociany Manhattan)21,00
8. Bryjak (Asy Śląska)20,00
9. Smyl (Asy Śląska)20,00
10. Wolski (Bociany Manhattan)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Wcisło1. Wcisło (Energiczni)36,00
2. Smyl (Asy Śląska)33,00
3. Dereniowski (Dobre Chłopaki)29,00
4. Purzyński (Bociany Manhattan)25,00
5. Trałka (Basket Czerwionka)24,00
6. Grzywacz (Wielka Kiść)21,00
7. Wieczorek (Olimpia)17,00
8. Zadęcki (Green Peas)17,00
9. Czekaj (New York Bricks)16,00
10. Mieszczanin (Asy Śląska)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Żurawlow1. Żurawlow (Dobre Chłopaki)17,00
2. Kowalski (Olimpia)16,00
3. Kopeć (Zryw)15,00
4. Tabaszewski (Dobre Chłopaki)15,00
5. Wymazała (Asy Śląska)15,00
6. Belicki (Bociany Manhattan)10,00
7. Breguła (Asy Śląska)10,00
8. Wieczorek (Olimpia)10,00
9. Jurkiewicz (Zryw)9,00
10. Kałuziński (Basket Czerwionka)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Belicki1. Belicki (Bociany Manhattan)9,00
2. Wcisło (Bociany Manhattan)6,00
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
4. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
5. Pomaranik (Dobre Chłopaki)5,00
6. Szastak (Wataha)5,00
7. Zadęcki (Green Peas)5,00
8. Grzywacz (Wielka Kiść)4,00
9. Łuczak (Asy Śląska)4,00
10. Szatka (Zryw)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
2. Belicki (Bociany Manhattan)4,00
3. Łuczak (Asy Śląska)4,00
4. Wcisło (Energiczni)4,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)3,00
6. Grzywacz (Wielka Kiść)3,00
7. Kowalski (Olimpia)3,00
8. Lelonek (New York Bricks)3,00
9. Szymczyk (New York Bricks)3,00
10. Wania (Wielka Kiść)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Bryjak1. Bryjak (Asy Śląska)2,00
2. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
3. Schlagner (Olimpia)2,00
4. Tabaszewski (Dobre Chłopaki)2,00
5. Wasiewicz (Dobre Chłopaki)2,00
6. Wymazała (Asy Śląska)2,00
7. Cuber (Basket Czerwionka)1,00
8. Dachowski (New York Bricks)1,00
9. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
10. Kowalski (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Przondziono1. Przondziono (Zryw)6,00
2. Smyl (Asy Śląska)6,00
3. Czarnecki (New York Bricks)5,00
4. Czekaj (New York Bricks)5,00
5. Nidziński (Pepega Squad)5,00
6. Trałka (Basket Czerwionka)5,00
7. Belicki (Bociany Manhattan)4,00
8. Forajter (Basket Czerwionka)4,00
9. Gaweł (Dobre Chłopaki)4,00
10. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Trałka1. Trałka (Basket Czerwionka)90,9%
2. Bryjak (Asy Śląska)75,0%
3. Kowalski (Olimpia)62,5%
4. Grzywacz (Wielka Kiść)58,8%
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)57,1%
6. Wieczorek (Olimpia)57,1%
7. Żelazny (Asy Śląska)57,1%
8. Wcisło (Energiczni)54,2%
9. Janik (Wielka Kiść)50,0%
10. Mandowski (Zryw)44,4%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wolski1. Wolski (Bociany Manhattan)66,7%
2. Smyl (Asy Śląska)57,1%
3. Janik (Wielka Kiść)50,0%
4. Wcisło (Energiczni)50,0%
5. Łuczak (Asy Śląska)42,9%
6. Gaweł (Dobre Chłopaki)40,0%
7. Czekaj (New York Bricks)37,5%
8. Purzyński (Bociany Manhattan)36,8%
9. Janiszewski (Basket Czerwionka)33,3%
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)27,8%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Mieszczanin (Asy Śląska)57,1%
2. Kopeć (Zryw)50,0%
3. Żurawlow (Dobre Chłopaki)30,0%
4. Żelazny (Asy Śląska)20,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)