RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 7(2022-11-19) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 40,00 | 2. | Kowalski (Olimpia) | 38,00 | 3. | Rusek (Dobermany) | 34,00 | 4. | Mandowski (Zryw) | 31,00 | 5. | Paluch (Wataha) | 30,00 | 6. | Zadęcki (Green Peas) | 27,00 | 7. | Kampa (Rybnik Team) | 26,00 | 8. | Poloczek (New York Bricks) | 26,00 | 9. | Światowski (Wściekłe Psy) | 26,00 | 10. | Bednarz (Green Peas) | 25,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szabatowski (PMB) | 28,00 | 2. | Franczuk (Zryw) | 25,00 | 3. | Forajter (Basket Czerwionka) | 23,00 | 4. | Rajczak (Energiczni) | 23,00 | 5. | Zadęcki (Green Peas) | 23,00 | 6. | Kampa (Rybnik Team) | 22,00 | 7. | Paluch (Wataha) | 21,00 | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 21,00 | 9. | Poloczek (New York Bricks) | 20,00 | 10. | Szymura (Rybnik Team) | 20,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Rusek (Dobermany) | 20,00 | 2. | Kowalski (Olimpia) | 17,00 | 3. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 15,00 | 4. | Bryjak (Asy Śląska) | 12,00 | 5. | Mandowski (Zryw) | 12,00 | 6. | Pomaranik (Pepega Squad) | 12,00 | 7. | Światowski (Wściekłe Psy) | 12,00 | 8. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 11,00 | 9. | Tataruch (Se Gramy) | 11,00 | 10. | Czekaj (New York Bricks) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 10,00 | 2. | Błachnio (Wataha) | 8,00 | 3. | Bednarz (Green Peas) | 7,00 | 4. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 6,00 | 5. | Moralewicz (Budsar) | 6,00 | 6. | Puc (Pepega Squad) | 6,00 | 7. | Wieczorek (Olimpia) | 6,00 | 8. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 5,00 | 9. | Janik (Wielka Kiść) | 5,00 | 10. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 5,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Rajczak (Energiczni) | 10,00 | 2. | Muras (Rybnik Team) | 7,00 | 3. | Krawczyk (Green Peas) | 6,00 | 4. | Bednarz (Green Peas) | 5,00 | 5. | Olesiński (Monstars) | 5,00 | 6. | Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 7. | Kaptacz (Atomic) | 3,00 | 8. | Klasa (Monstars) | 3,00 | 9. | Kowalski (Olimpia) | 3,00 | 10. | Poloczek (New York Bricks) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 4,00 | 2. | Pomaranik (Pepega Squad) | 3,00 | 3. | Rusek (Dobermany) | 3,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 5. | Kowalski (Olimpia) | 2,00 | 6. | Mandowski (Zryw) | 2,00 | 7. | Maziarz (Energiczni) | 2,00 | 8. | Nowak (Zryw) | 2,00 | 9. | Palicki (Green Peas) | 2,00 | 10. | Poloczek (New York Bricks) | 2,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 2. | Pomaranik (Pepega Squad) | 6,00 | 3. | Białkowski (Dobermany) | 5,00 | 4. | Czekaj (New York Bricks) | 5,00 | 5. | Łuczak (Asy Śląska) | 5,00 | 6. | Majchrzyk (Atomic) | 5,00 | 7. | Pierchała (Rybnik Team) | 5,00 | 8. | Prykhodko (Se Gramy) | 5,00 | 9. | Rąba (Se Gramy) | 5,00 | 10. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Paluch (Wataha) | 80,0% | 2. | Zadęcki (Green Peas) | 78,6% | 3. | Światowski (Wściekłe Psy) | 75,0% | 4. | Mandowski (Zryw) | 72,7% | 5. | Kampa (Dobermany) | 71,4% | 6. | Forajter (Basket Czerwionka) | 66,7% | 7. | Kowalski (Olimpia) | 66,7% | 8. | Rajczak (Energiczni) | 62,5% | 9. | Pomaranik (Pepega Squad) | 61,5% | 10. | Kampa (Rybnik Team) | 60,0% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kolenda (Hica) | 66,7% | 2. | Paluch (Wataha) | 60,0% | 3. | Janik (Wielka Kiść) | 57,1% | 4. | Bednarz (Green Peas) | 50,0% | 5. | Franczuk (Zryw) | 46,7% | 6. | Rajczak (Energiczni) | 42,9% | 7. | Horublewicz (Dobre Chłopaki) | 40,0% | 8. | Lewicki (Monstars) | 40,0% | 9. | Reszkiewicz (Budsar) | 40,0% | 10. | Szabatowski (PMB) | 40,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 100,0% | 2. | Trałka (Basket Czerwionka) | 100,0% | 3. | Podulka (Budsar) | 83,3% | 4. | Franczuk (Zryw) | 80,0% | 5. | Klasa (Monstars) | 66,7% | 6. | Lato (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 7. | Osadnik (Olimpia) | 66,7% | 8. | Poloczek (New York Bricks) | 66,7% | 9. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 63,6% | 10. | Forajter (Basket Czerwionka) | 60,0% |
Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|