Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 9

(2022-12-10)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Marchacz1. Marchacz (Gwiezdno Flota)34,00
2. Weselak (Budsar)30,00
3. Wieczorek (Olimpia)30,00
4. Pierchała (Rybnik Team)29,00
5. Tataruch (Se Gramy)29,00
6. Janiszewski (Basket Czerwionka)28,00
7. Trałka (Basket Czerwionka)28,00
8. Handzelewicz (Basket Czerwionka)27,00
9. Moralewicz (Budsar)27,00
10. Rusek (Dobermany)26,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)30,00
2. Kurek (Atomic)27,00
3. Tataruch (Se Gramy)27,00
4. Janiszewski (Basket Czerwionka)25,00
5. Dereniowski (Dobre Chłopaki)22,00
6. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)21,00
7. Marchacz (Gwiezdno Flota)21,00
8. Masłowski (Se Gramy)21,00
9. Trałka (Basket Czerwionka)21,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Wania1. Wania (Wielka Ki¶ć)21,00
2. Ogon (Płomień Żory)18,00
3. Trałka (Basket Czerwionka)18,00
4. Marchacz (Gwiezdno Flota)15,00
5. Pierchała (Rybnik Team)15,00
6. Weselak (Budsar)15,00
7. Kowalski (Olimpia)14,00
8. Kopeć (Zryw)13,00
9. Rusek (Dobermany)13,00
10. Wymazała (Asy ¦l±ska)13,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)14,00
2. Sowa (Dobermany)10,00
3. Moralewicz (Budsar)8,00
4. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
5. Pierchała (Rybnik Team)7,00
6. Białdyga (Rybnik Team)6,00
7. Kubas (PMB)6,00
8. Rajczak (Energiczni)6,00
9. Marchacz (Gwiezdno Flota)5,00
10. Prykhodko (Se Gramy)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
2. Olesiński (Monstars)6,00
3. Rajczak (Energiczni)6,00
4. Sowa (Dobermany)6,00
5. Belicki (Bociany Manhattan)5,00
6. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
7. Białdyga (Rybnik Team)4,00
8. Breguła (Asy ¦l±ska)4,00
9. Cuber (Basket Czerwionka)4,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)4,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Rusek1. Rusek (Dobermany)6,00
2. Kałuziński (Basket Czerwionka)3,00
3. Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,00
4. Kampa (Rybnik Team)2,00
5. Kampa (Dobermany)2,00
6. Kowalski (Olimpia)2,00
7. Ogon (Płomień Żory)2,00
8. Szatka (Zryw)2,00
9. Wolski (Bociany Manhattan)2,00
10. Białas (Hica)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)10,00
2. Pomaranik (Dobre Chłopaki)8,00
3. Bednarz (Green Peas)7,00
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)7,00
5. Masłowski (Se Gramy)7,00
6. Adamczyk (Monstars)5,00
7. Kubas (PMB)5,00
8. Łuczak (Asy ¦l±ska)5,00
9. Radziszewski (Bociany Manhattan)5,00
10. Sawicki (Se Gramy)5,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kozik1. Kozik (Budsar)75,0%
2. Przondziono (Zryw)75,0%
3. Kampa (Rybnik Team)72,7%
4. ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy)71,4%
5. Kampa (Dobermany)70,0%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)70,0%
7. Kurek (Atomic)69,2%
8. Szabatowski (PMB)69,2%
9. Moralewicz (Budsar)66,7%
10. Weselak (Budsar)61,5%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Masłowski1. Masłowski (Se Gramy)83,3%
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)75,0%
3. Kurek (Atomic)66,7%
4. Walicki (Budsar)66,7%
5. Sala (Energiczni)60,0%
6. Janiszewski (Basket Czerwionka)50,0%
7. Marchacz (Gwiezdno Flota)50,0%
8. Szymura (Rybnik Team)50,0%
9. Wieczorek (Olimpia)46,2%
10. Pierchała (Rybnik Team)41,7%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)66,7%
2. Nowrotek (Budsar)66,7%
3. Włodarczyk (Hica)66,7%
4. Białdyga (Rybnik Team)60,0%
5. Belicki (Bociany Manhattan)50,0%
6. Falewicz (Bociany Manhattan)50,0%
7. Tataruch (Se Gramy)50,0%
8. Pokorski (Dobermany)40,0%
9. Łuczak (Asy ¦l±ska)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Breguła1. Breguła (Asy ¦l±ska)1,00
2. Falewicz (Bociany Manhattan)1,00
3. Skop (Drozd)1,00
4. Szatka (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Ki¶ćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37W¶ciekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)