RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 9(2022-12-10) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 34,00 | 2. | Weselak (Budsar) | 30,00 | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 30,00 | 4. | Pierchała (Rybnik Team) | 29,00 | 5. | Tataruch (Se Gramy) | 29,00 | 6. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 28,00 | 7. | Trałka (Basket Czerwionka) | 28,00 | 8. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 27,00 | 9. | Moralewicz (Budsar) | 27,00 | 10. | Rusek (Dobermany) | 26,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 30,00 | 2. | Kurek (Atomic) | 27,00 | 3. | Tataruch (Se Gramy) | 27,00 | 4. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 25,00 | 5. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 22,00 | 6. | Grzywacz (Wielka Kiść) | 21,00 | 7. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 21,00 | 8. | Masłowski (Se Gramy) | 21,00 | 9. | Trałka (Basket Czerwionka) | 21,00 | 10. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 20,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wania (Wielka Kiść) | 21,00 | 2. | Ogon (Płomień Żory) | 18,00 | 3. | Trałka (Basket Czerwionka) | 18,00 | 4. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 15,00 | 5. | Pierchała (Rybnik Team) | 15,00 | 6. | Weselak (Budsar) | 15,00 | 7. | Kowalski (Olimpia) | 14,00 | 8. | Kopeć (Zryw) | 13,00 | 9. | Rusek (Dobermany) | 13,00 | 10. | Wymazała (Asy Śląska) | 13,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 14,00 | 2. | Sowa (Dobermany) | 10,00 | 3. | Moralewicz (Budsar) | 8,00 | 4. | Handzelewicz (Basket Czerwionka) | 7,00 | 5. | Pierchała (Rybnik Team) | 7,00 | 6. | Białdyga (Rybnik Team) | 6,00 | 7. | Kubas (PMB) | 6,00 | 8. | Rajczak (Energiczni) | 6,00 | 9. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 10. | Prykhodko (Se Gramy) | 5,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Lato (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 2. | Olesiński (Monstars) | 6,00 | 3. | Rajczak (Energiczni) | 6,00 | 4. | Sowa (Dobermany) | 6,00 | 5. | Belicki (Bociany Manhattan) | 5,00 | 6. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 5,00 | 7. | Białdyga (Rybnik Team) | 4,00 | 8. | Breguła (Asy Śląska) | 4,00 | 9. | Cuber (Basket Czerwionka) | 4,00 | 10. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 4,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Rusek (Dobermany) | 6,00 | 2. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 3,00 | 3. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 3,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 5. | Kampa (Dobermany) | 2,00 | 6. | Kowalski (Olimpia) | 2,00 | 7. | Ogon (Płomień Żory) | 2,00 | 8. | Szatka (Zryw) | 2,00 | 9. | Wolski (Bociany Manhattan) | 2,00 | 10. | Białas (Hica) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 2. | Pomaranik (Dobre Chłopaki) | 8,00 | 3. | Bednarz (Green Peas) | 7,00 | 4. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 7,00 | 5. | Masłowski (Se Gramy) | 7,00 | 6. | Adamczyk (Monstars) | 5,00 | 7. | Kubas (PMB) | 5,00 | 8. | Łuczak (Asy Śląska) | 5,00 | 9. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 5,00 | 10. | Sawicki (Se Gramy) | 5,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kozik (Budsar) | 75,0% | 2. | Przondziono (Zryw) | 75,0% | 3. | Kampa (Rybnik Team) | 72,7% | 4. | Światowski (Wściekłe Psy) | 71,4% | 5. | Kampa (Dobermany) | 70,0% | 6. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 70,0% | 7. | Kurek (Atomic) | 69,2% | 8. | Szabatowski (PMB) | 69,2% | 9. | Moralewicz (Budsar) | 66,7% | 10. | Weselak (Budsar) | 61,5% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Masłowski (Se Gramy) | 83,3% | 2. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 75,0% | 3. | Kurek (Atomic) | 66,7% | 4. | Walicki (Budsar) | 66,7% | 5. | Sala (Energiczni) | 60,0% | 6. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 50,0% | 7. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 50,0% | 8. | Szymura (Rybnik Team) | 50,0% | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 46,2% | 10. | Pierchała (Rybnik Team) | 41,7% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|