RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 6(2022-11-06) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Szymura (Rybnik Team) | 33,00 | 2. | Poloczek (New York Bricks) | 32,00 | 3. | Kampa (Rybnik Team) | 30,00 | 4. | Trałka (Basket Czerwionka) | 26,00 | 5. | Usendiah (Dobermany) | 26,00 | 6. | Adamczyk (Monstars) | 25,00 | 7. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 24,00 | 8. | Napierała (Rybnik Team) | 24,00 | 9. | Pierchała (Rybnik Team) | 24,00 | 10. | Wojsz (Dobermany) | 24,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 26,00 | 2. | Grzywacz (Wielka Ki¶ć) | 22,00 | 3. | Szymura (Rybnik Team) | 21,00 | 4. | Smyl (Asy ¦l±ska) | 20,00 | 5. | Adamczyk (Monstars) | 19,00 | 6. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 19,00 | 7. | Napierała (Rybnik Team) | 19,00 | 8. | Pierchała (Rybnik Team) | 19,00 | 9. | Trałka (Basket Czerwionka) | 19,00 | 10. | Usendiah (Dobermany) | 19,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Poloczek (New York Bricks) | 16,00 | 2. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 14,00 | 3. | Wymazała (Asy ¦l±ska) | 14,00 | 4. | Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 12,00 | 5. | Kruk (Rybnik Team) | 12,00 | 6. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 12,00 | 7. | Widera (PMB) | 11,00 | 8. | Wojsz (Dobermany) | 11,00 | 9. | Bednarz (Green Peas) | 10,00 | 10. | Wcisło (Energiczni) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Szymura (Rybnik Team) | 14,00 | 2. | Usendiah (Dobermany) | 8,00 | 3. | Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 7,00 | 4. | Rajczak (Energiczni) | 7,00 | 5. | Zadęcki (Green Peas) | 7,00 | 6. | Moralewicz (Budsar) | 6,00 | 7. | Adamczyk (Monstars) | 5,00 | 8. | Janiszewski (Basket Czerwionka) | 5,00 | 9. | Janus (W¶ciekłe Psy) | 5,00 | 10. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 5,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 6,00 | 2. | Poloczek (New York Bricks) | 5,00 | 3. | Szymura (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 4,00 | 5. | Łuczak (Asy ¦l±ska) | 4,00 | 6. | Adamczyk (Monstars) | 3,00 | 7. | Błachnio (Wataha) | 3,00 | 8. | Czekaj (New York Bricks) | 3,00 | 9. | Goj (Dobermany) | 3,00 | 10. | Grzywacz (Wielka Ki¶ć) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 5,00 | 2. | Mandowski (Zryw) | 3,00 | 3. | Pomaranik (Pepega Squad) | 3,00 | 4. | Usendiah (Dobermany) | 3,00 | 5. | Wymazała (Asy ¦l±ska) | 3,00 | 6. | Bednarz (Green Peas) | 2,00 | 7. | Duda (Se Gramy) | 2,00 | 8. | Poloczek (New York Bricks) | 2,00 | 9. | Przondziono (Zryw) | 2,00 | 10. | Wojsz (Dobermany) | 2,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Mieszczanin (Asy ¦l±ska) | 8,00 | 2. | Puc (Pepega Squad) | 6,00 | 3. | Żurawlow (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 4. | Bednarz (Green Peas) | 5,00 | 5. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 5,00 | 6. | Masłowski (Se Gramy) | 5,00 | 7. | Pokorski (Dobermany) | 5,00 | 8. | Schlagner (Olimpia) | 5,00 | 9. | Szatka (Zryw) | 5,00 | 10. | Czekaj (New York Bricks) | 4,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Przondziono (Zryw) | 85,7% | 2. | Napierała (Rybnik Team) | 75,0% | 3. | Forajter (Basket Czerwionka) | 71,4% | 4. | Palej (Green Peas) | 71,4% | 5. | Poloczek (New York Bricks) | 71,4% | 6. | Miszewski (W¶ciekłe Psy) | 70,0% | 7. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 8. | Kucypera (Wataha) | 63,6% | 9. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 63,2% | 10. | Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 62,5% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Franczuk (Zryw) | 57,1% | 2. | Reszkiewicz (Budsar) | 57,1% | 3. | Kobylewski (W¶ciekłe Psy) | 50,0% | 4. | Pierchała (Rybnik Team) | 45,5% | 5. | Kałuziński (Basket Czerwionka) | 42,9% | 6. | Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 42,9% | 7. | Szymura (Rybnik Team) | 41,7% | 8. | Dereniowski (Dobre Chłopaki) | 40,0% | 9. | Goj (Dobermany) | 40,0% | 10. | Polnik (Rybnik Team) | 40,0% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Usendiah (Dobermany) | 85,7% | 2. | Kaptacz (Atomic) | 80,0% | 3. | Włodarczyk (Hica) | 80,0% | 4. | Palej (Green Peas) | 66,7% | 5. | Pomaranik (Pepega Squad) | 66,7% | 6. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 7. | Salamon (New York Bricks) | 62,5% | 8. | Bednarz (Green Peas) | 60,0% | 9. | Błoński (Green Peas) | 60,0% | 10. | Wcisło (Energiczni) | 55,6% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Czekaj (New York Bricks) | 1,00 | 2. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|