Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2022/23 - Runda zasadnicza - Kolejka 2

(2022-10-08)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)30,00
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)29,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)25,00
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)23,00
5. Mandowski (Zryw)21,00
6. Wieczorek (Olimpia)21,00
7. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)20,00
8. Tataruch (Se Gramy)20,00
9. Kaptacz (Atomic)19,00
10. Bryjak (Asy ¦l±ska)18,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)27,00
2. Kałuża (W¶ciekłe Psy)24,00
3. Zadęcki (Green Peas)24,00
4. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)23,00
5. Wieczorek (Olimpia)22,00
6. Dereniowski (Dobre Chłopaki)19,00
7. Forajter (Basket Czerwionka)19,00
8. Kaptacz (Atomic)19,00
9. Włodarczyk (Hica)19,00
10. R±ba (Se Gramy)18,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Dereniowski1. Dereniowski (Dobre Chłopaki)14,00
2. Bryjak (Asy ¦l±ska)13,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)12,00
4. Mandowski (Zryw)12,00
5. Polnik (Rybnik Team)12,00
6. R±ba (Se Gramy)12,00
7. Wania (Wielka Ki¶ć)12,00
8. Bednarek (Wataha)11,00
9. Bubel (Monstars)11,00
10. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)11,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)10,00
2. Moralewicz (Budsar)7,00
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
5. Mandowski (Zryw)5,00
6. Białdyga (Rybnik Team)4,00
7. Bubel (Monstars)4,00
8. Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,00
9. Janus (W¶ciekłe Psy)4,00
10. Kaczmarczyk (Hica)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Krawczyk1. Krawczyk (Green Peas)5,00
2. Wania (Wielka Ki¶ć)5,00
3. Bartecki (Green Peas)4,00
4. Belicki (Bociany Manhattan)4,00
5. Czekaj (New York Bricks)4,00
6. Kaczmarczyk (Hica)4,00
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)4,00
8. Łuczak (Asy ¦l±ska)4,00
9. Bednarz (Green Peas)3,00
10. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Hirsz1. Hirsz (Gwiezdno Flota)3,00
2. Kampa (Rybnik Team)3,00
3. Kaptacz (Atomic)3,00
4. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
5. Tataruch (Se Gramy)2,00
6. Żurawlow (Dobre Chłopaki)2,00
7. Bednarz (Green Peas)1,00
8. Juraszek (Wielka Ki¶ć)1,00
9. Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
10. Nowak (Zryw)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Majchrzyk (Atomic)6,00
3. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)5,00
4. Prykhodko (Se Gramy)5,00
5. R±ba (Se Gramy)5,00
6. Szatka (Zryw)5,00
7. Żurawlow (Dobre Chłopaki)5,00
8. Bednarz (Green Peas)4,00
9. Breguła (Asy ¦l±ska)4,00
10. Bubel (Monstars)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)75,0%
2. Białdyga (Rybnik Team)72,7%
3. Kaptacz (Atomic)69,2%
4. Palej (Green Peas)66,7%
5. Tataruch (Se Gramy)66,7%
6. Forajter (Basket Czerwionka)64,3%
7. Włodarczyk (Hica)63,6%
8. Mandowski (Zryw)60,0%
9. Pomaranik (Dobre Chłopaki)60,0%
10. Kałuża (W¶ciekłe Psy)58,8%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)75,0%
2. Szastak (Wataha)66,7%
3. Filczek (Hica)60,0%
4. Pazdan (Dobermany)60,0%
5. Purzyński (Bociany Manhattan)50,0%
6. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%
7. Polnik (Rybnik Team)40,0%
8. R±ba (Se Gramy)40,0%
9. Wcisło (Energiczni)40,0%
10. Zadęcki (Green Peas)40,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)83,3%
2. Maziarz (Energiczni)80,0%
3. Weselak (Budsar)77,8%
4. Usendiah (Dobermany)76,9%
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)66,7%
6. Radziszewski (Bociany Manhattan)66,7%
7. Palej (Green Peas)60,0%
8. Mieszczanin (Asy ¦l±ska)57,1%
9. Belicki (Bociany Manhattan)50,0%
10. Wania (Wielka Ki¶ć)44,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
3. Kocy (Dobermany)1,00
4. Mucha (Hica)1,00
5. Musiał (Dobermany)1,00
6. Palej (Green Peas)1,00
7. Podulka (Budsar)1,00
8. Przondziono (Zryw)1,00
9. Stankala (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)