Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Faza playoff - Spotkania 1

(2022-04-23)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)31,00
2. Bobrowski (Gwiezdno Flota)26,00
3. Kornecki (Gwiezdno Flota)25,00
4. Nowrotek (Hica)24,00
5. Białdyga (Rybnik Team)22,00
6. Bubel (Monstars)21,00
7. Kaptacz (Atomic)19,00
8. Kampa (Rybnik Team)18,00
9. Kubas (PMB)18,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (PMB)24,00
2. Kafarski (Energiczni)20,00
3. Kornecki (Gwiezdno Flota)20,00
4. Bobrowski (Gwiezdno Flota)19,00
5. Kaczmarczyk (Hica)17,00
6. Tataruch (Se Gramy)16,00
7. Włodarczyk (Hica)16,00
8. Białdyga (Rybnik Team)15,00
9. Kampa (Rybnik Team)15,00
10. Bubel (Monstars)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)9,00
2. Jacaszek (Se Gramy)9,00
3. Kaczmarczyk (Hica)9,00
4. Kaptacz (Atomic)9,00
5. Zieliński (Rybnik Team)9,00
6. Nowrotek (Hica)8,00
7. Sowa (Gwiezdno Flota)8,00
8. Białdyga (Rybnik Team)7,00
9. Kampa (Rybnik Team)7,00
10. Lewicki (Monstars)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)7,00
2. Kornecki (Gwiezdno Flota)7,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
4. Kupczak (Rybnik Team)7,00
5. Chrząszcz (Hica)4,00
6. Sawicki (Se Gramy)4,00
7. Białas (Hica)3,00
8. Białdyga (Rybnik Team)3,00
9. Bubel (Monstars)3,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
2. Olesiński (Monstars)4,00
3. Bobrowski (Gwiezdno Flota)3,00
4. Kaptacz (Atomic)3,00
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)3,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
7. Preidl (Se Gramy)3,00
8. Rajczak (Energiczni)3,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
10. Chrząszcz (Hica)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jacaszek (Se Gramy)2,00
2. Białdyga (Rybnik Team)1,00
3. Filczek (Hica)1,00
4. Kaczmarczyk (Hica)1,00
5. Kampa (Rybnik Team)1,00
6. Kaptacz (Atomic)1,00
7. Kubas (PMB)1,00
8. Nowrotek (Hica)1,00
9. Olesiński (Monstars)1,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (PMB)7,00
2. Kiełtyka (PMB)4,00
3. Kurek (Atomic)4,00
4. Rajczak (Energiczni)4,00
5. Rąba (Se Gramy)4,00
6. Sawicki (Se Gramy)4,00
7. Szabatowski (PMB)4,00
8. Białdyga (Rybnik Team)3,00
9. Kafarski (Energiczni)3,00
10. Kampa (Rybnik Team)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kornecki1. Kornecki (Gwiezdno Flota)77,8%
2. Białdyga (Rybnik Team)75,0%
3. Kaczmarczyk (Hica)75,0%
4. Kampa (Rybnik Team)75,0%
5. Bobrowski (Gwiezdno Flota)66,7%
6. Bubel (Monstars)57,1%
7. Kubas (PMB)57,1%
8. Czepczor (Monstars)50,0%
9. Kafarski (Energiczni)50,0%
10. Kaptacz (Atomic)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)83,3%
2. Kornecki (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
4. Kurek (Atomic)57,1%
5. Kafarski (Energiczni)44,4%
6. Szabatowski (PMB)40,0%
7. Kubas (PMB)37,5%
8. Olesiński (Monstars)37,5%
9. Chrząstek (Gwiezdno Flota)33,3%
10. Migas (PMB)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)83,3%
2. Lewicki (Monstars)75,0%
3. Kubas (PMB)62,5%
4. Filczek (Hica)60,0%
5. Kampa (Rybnik Team)60,0%
6. Polnik (Rybnik Team)60,0%
7. Wilk (Monstars)57,1%
8. Sass (Atomic)50,0%
9. Jacaszek (Se Gramy)40,0%
10. Kafarski (Energiczni)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Bielecki (Energiczni)1,00
2. Kurek (Atomic)1,00
3. Szmal (Atomic)1,00
4. Szymura (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)