Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda druga - Kolejka 5

(2022-02-26)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)44,00
2. Kozioł (Gwiezdno Flota)30,00
3. Białdyga (Rybnik Team)28,00
4. Dereniowski (Dazynt)28,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
6. Kaptacz (Atomic)22,00
7. Sala (Energiczni)22,00
8. Schlagner (Olimpia)22,00
9. Kafarski (Energiczni)21,00
10. Szymura (Rybnik Team)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)34,00
2. Dereniowski (Dazynt)32,00
3. Bubel (Monstars)31,00
4. Warzycha (Olimpia)28,00
5. Białdyga (Rybnik Team)24,00
6. Kaptacz (Atomic)21,00
7. Krajewski (Dazynt)21,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)21,00
9. Stępień (Energiczni)20,00
10. Migas (PMB)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)12,00
2. Kaptacz (Atomic)12,00
3. Brzeziński (Wataha)11,00
4. Schlagner (Olimpia)11,00
5. Jurkiewicz (Zryw)10,00
6. Lewicki (Monstars)10,00
7. Majchrzyk (Atomic)10,00
8. Warzycha (Olimpia)10,00
9. Dereniowski (Dazynt)9,00
10. Sawicki (Se Gramy)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
2. Szymura (Rybnik Team)8,00
3. Dereniowski (Dazynt)6,00
4. Kafarski (Energiczni)6,00
5. Kupczak (Rybnik Team)6,00
6. Olesiński (Monstars)5,00
7. Bubel (Monstars)4,00
8. Kucypera (Wataha)4,00
9. Cader (Dazynt)3,00
10. Cieńciała (Energiczni)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
2. Olesiński (Monstars)5,00
3. Kafarski (Energiczni)4,00
4. Kupczak (Rybnik Team)4,00
5. Sawicki (Se Gramy)4,00
6. Białdyga (Rybnik Team)3,00
7. Kiełtyka (PMB)3,00
8. Kucypera (Wataha)3,00
9. Stępień (Energiczni)3,00
10. Szmal (Atomic)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bartosik (Energiczni)2,00
2. Białdyga (Rybnik Team)2,00
3. Terlecki (Zryw)2,00
4. Wosinek (Energiczni)2,00
5. Bednarek (Wataha)1,00
6. Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,00
7. Dziemba (Hica)1,00
8. Filczek (Hica)1,00
9. Jurkiewicz (Zryw)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Lewiński (Se Gramy)6,00
2. Rąba (Se Gramy)6,00
3. Kafarski (Energiczni)5,00
4. Kubas (PMB)5,00
5. Wieczorek (Olimpia)5,00
6. Dziemba (Hica)4,00
7. Jurkiewicz (Zryw)4,00
8. Kaczmarczyk (Hica)4,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
10. Szmal (Atomic)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)86,7%
2. Bednarek (Wataha)75,0%
3. Wilk (Monstars)66,7%
4. Białdyga (Rybnik Team)64,3%
5. Sala (Energiczni)63,6%
6. Schlagner (Olimpia)61,5%
7. Migas (PMB)58,3%
8. Kozioł (Gwiezdno Flota)57,7%
9. Chrząszcz (Hica)55,6%
10. Olesiński (Monstars)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)100,0%
2. Migas (PMB)66,7%
3. Wilk (Monstars)57,1%
4. Białdyga (Rybnik Team)50,0%
5. Sala (Energiczni)50,0%
6. Stępień (Energiczni)50,0%
7. Szymura (Rybnik Team)50,0%
8. Dereniowski (Dazynt)42,9%
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)42,9%
10. Dziemba (Hica)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)100,0%
2. Kaptacz (Atomic)87,5%
3. Kupczak (Rybnik Team)66,7%
4. Schlagner (Olimpia)60,0%
5. Nowak (Zryw)54,6%
6. Dereniowski (Dazynt)50,0%
7. Krajewski (Dazynt)50,0%
8. Warzycha (Olimpia)50,0%
9. Olszenko (Wataha)40,0%
10. Stępień (Atomic)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Cieńciała (Energiczni)1,00
2. Stępień (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)