Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda druga - Kolejka 4

(2022-02-12)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)34,00
2. Kubas (PMB)34,00
3. Forajter (Zryw)27,00
4. Bobrowski (Gwiezdno Flota)26,00
5. Kafarski (Energiczni)25,00
6. Kurek (Atomic)22,00
7. Polnik (Rybnik Team)21,00
8. Sowa (Gwiezdno Flota)21,00
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)20,00
10. Kruk (Rybnik Team)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (PMB)33,00
2. Bubel (Monstars)31,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)28,00
4. Włodarczyk (Hica)25,00
5. Czepczor (Monstars)24,00
6. Kafarski (Energiczni)24,00
7. Bobrowski (Gwiezdno Flota)22,00
8. Dereniowski (Dazynt)20,00
9. Franczuk (Zryw)20,00
10. Kurek (Atomic)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Sowa (Gwiezdno Flota)19,00
2. Rospondek (Wataha)16,00
3. Zimek (PMB)15,00
4. Forajter (Zryw)13,00
5. Brzeziński (Wataha)12,00
6. Filczek (Hica)12,00
7. Nowak (Zryw)12,00
8. Tabaszewski (Dazynt)12,00
9. Kurek (Atomic)11,00
10. Marszałek (Wataha)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Chrząszcz1. Chrząszcz (Hica)6,00
2. Rajczak (Energiczni)6,00
3. Bobrowski (Gwiezdno Flota)5,00
4. Kozioł (Gwiezdno Flota)5,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
6. Pańczyk (Monstars)5,00
7. Bubel (Monstars)4,00
8. Jacaszek (Se Gramy)4,00
9. Kubas (PMB)4,00
10. Szmal (Atomic)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
2. Polnik (Rybnik Team)6,00
3. Wieczorek (Olimpia)6,00
4. Kafarski (Energiczni)4,00
5. Kołodziej (Atomic)4,00
6. Kurek (Atomic)4,00
7. Nowak (Zryw)4,00
8. Bobrowski (Gwiezdno Flota)3,00
9. Dereniowski (Dazynt)3,00
10. Filczek (Hica)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Forajter (Zryw)3,00
2. Jacaszek (Se Gramy)3,00
3. Filczek (Hica)2,00
4. Kowalski (Olimpia)2,00
5. Napierała (Rybnik Team)2,00
6. Czepczor (Monstars)1,00
7. Dereniowski (Dazynt)1,00
8. Jurkiewicz (Zryw)1,00
9. Kiełtyka (PMB)1,00
10. Kołodziej (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Franczuk1. Franczuk (Zryw)8,00
2. Jacaszek (Se Gramy)8,00
3. Białdyga (Rybnik Team)6,00
4. Tabaszewski (Dazynt)5,00
5. Zason (Zryw)5,00
6. Filczek (Hica)4,00
7. Jurkiewicz (Zryw)4,00
8. Kaczmarczyk (Hica)4,00
9. Kurek (Atomic)4,00
10. Lewiński (Se Gramy)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kruk (Rybnik Team)85,7%
2. Marszałek (Wataha)75,0%
3. Bubel (Monstars)70,6%
4. Widera (PMB)66,7%
5. Kafarski (Energiczni)58,8%
6. Forajter (Zryw)58,3%
7. Majchrzyk (Atomic)57,1%
8. Chrząstek (Gwiezdno Flota)55,6%
9. Czepczor (Monstars)55,6%
10. Kubas (PMB)51,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)80,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
4. Wierzbicki (Monstars)60,0%
5. Chrząstek (Gwiezdno Flota)50,0%
6. Kubas (PMB)50,0%
7. Kucypera (Wataha)45,5%
8. Szymura (Rybnik Team)42,9%
9. Kafarski (Energiczni)40,0%
10. Rospondek (Wataha)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Jelonek1. Jelonek (Olimpia)85,7%
2. Franczuk (Zryw)83,3%
3. Kurek (Atomic)80,0%
4. Polnik (Rybnik Team)71,4%
5. Jurkiewicz (Zryw)66,7%
6. Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
7. Bubel (Monstars)60,0%
8. Sala (Energiczni)50,0%
9. Włodarczyk (Hica)50,0%
10. Nowak (Zryw)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kołodziej1. Kołodziej (Atomic)1,00
2. Soja (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 3-6:
Hica75:61Se Gramywięcej»
(24-04-2022 9:00)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)