RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 11(2022-01-08) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 47,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 40,00 | 3. | Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 36,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 34,00 | 5. | Weselak (Budsar) | 32,00 | 6. | Olesiński (Monstars) | 30,00 | 7. | Klasa (Monstars) | 29,00 | 8. | Tartas (Budsar) | 26,00 | 9. | Soja (Atomic) | 25,00 | 10. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 24,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 27,00 | 2. | Wieczorek (Olimpia) | 26,00 | 3. | Klasa (Monstars) | 25,00 | 4. | Palej (Green Peas) | 25,00 | 5. | Bednarz (Green Peas) | 24,00 | 6. | Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 24,00 | 7. | Wcisło (Energiczni) | 24,00 | 8. | Soja (Atomic) | 21,00 | 9. | Wróbel (Budsar) | 21,00 | 10. | Goj (Dobermany) | 20,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 18,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 16,00 | 3. | Weselak (Budsar) | 14,00 | 4. | Wcisło (Energiczni) | 13,00 | 5. | Zimek (PMB) | 13,00 | 6. | Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 7. | Jurkiewicz (Zryw) | 12,00 | 8. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 12,00 | 9. | Bednarek (Wataha) | 11,00 | 10. | Kowalski (Olimpia) | 11,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Olesiński (Monstars) | 11,00 | 2. | Włodarczyk (Hica) | 11,00 | 3. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 9,00 | 5. | Bednarz (Green Peas) | 8,00 | 6. | Kowalski (Olimpia) | 8,00 | 7. | Pierchała (Rybnik Team) | 8,00 | 8. | Weselak (Budsar) | 7,00 | 9. | Hiltawski (Green Peas) | 6,00 | 10. | Kaczmarczyk (Hica) | 6,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 7,00 | 2. | Olesiński (Monstars) | 7,00 | 3. | Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 4. | Hiltawski (Green Peas) | 5,00 | 5. | Rajczak (Energiczni) | 5,00 | 6. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 7. | Szmal (Atomic) | 4,00 | 8. | Grzegorzewski (Hica) | 3,00 | 9. | Hiltawski (Green Peas) | 3,00 | 10. | Jacaszek (Energiczni) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kolenda (Hica) | 3,00 | 2. | Jacaszek (Energiczni) | 2,00 | 3. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 2,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 5. | Mazurkiewicz (Wściekłe Psy) | 2,00 | 6. | Bartecki (Green Peas) | 1,00 | 7. | Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 8. | Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 9. | Białkowski (Dobermany) | 1,00 | 10. | Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Sawicki (Se Gramy) | 10,00 | 2. | Puc (Pepega Squad) | 8,00 | 3. | Przondziono (Zryw) | 7,00 | 4. | Radziszewski (Bociany Manhattan) | 7,00 | 5. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 6,00 | 6. | Białdyga (Rybnik Team) | 5,00 | 7. | Wojtczak (Olimpia) | 5,00 | 8. | Wróbel (Budsar) | 5,00 | 9. | Bednarek (Wataha) | 4,00 | 10. | Franczuk (Zryw) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 85,7% | 2. | Mandowski (Zryw) | 75,0% | 3. | Soja (Atomic) | 75,0% | 4. | Bednarz (Green Peas) | 71,4% | 5. | Palej (Green Peas) | 63,2% | 6. | Bobrowski (Gwiezdno Flota) | 62,5% | 7. | Nowak (Drim Tim) | 62,5% | 8. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 62,5% | 9. | Wierzbicki (Monstars) | 62,5% | 10. | Białkowski (Dobermany) | 61,5% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Bednarz (Green Peas) | 60,0% | 2. | Olesiński (Monstars) | 60,0% | 3. | Soja (Atomic) | 60,0% | 4. | Wierzbicki (Monstars) | 57,1% | 5. | Hiltawski (Green Peas) | 50,0% | 6. | Wróbel (Budsar) | 50,0% | 7. | Klasa (Monstars) | 42,9% | 8. | Drabek (Szpotloki) | 40,0% | 9. | Goj (Dobermany) | 40,0% | 10. | Wieczorek (Olimpia) | 40,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|