Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 10

(2021-12-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)45,00
2. Palej (Green Peas)39,00
3. Białkowski (Dobermany)36,00
4. Bartecki (Green Peas)34,00
5. Dziemba (Hica)32,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)31,00
7. Olesiński (Monstars)31,00
8. Kafarski (Energiczni)29,00
9. Józefów (Dobermany)28,00
10. Światowski (Wściekłe Psy)28,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Palej1. Palej (Green Peas)41,00
2. Dereniowski (Dazynt)34,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)27,00
4. Białkowski (Dobermany)24,00
5. Dziemba (Hica)24,00
6. Reszkiewicz (Budsar)24,00
7. Weselak (Budsar)24,00
8. Kozioł (Gwiezdno Flota)23,00
9. Brzeziński (Wataha)22,00
10. Kafarski (Energiczni)22,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)18,00
2. Bartecki (Green Peas)17,00
3. Kafarski (Energiczni)15,00
4. Maziarz (Energiczni)15,00
5. Weselak (Budsar)15,00
6. Rospondek (Wataha)14,00
7. Brzeziński (Wataha)13,00
8. Klasa (Monstars)13,00
9. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)13,00
10. Wcisło (Bociany Manhattan)13,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Nowrotek1. Nowrotek (Hica)12,00
2. Bartecki (Green Peas)11,00
3. Józefów (Dobermany)11,00
4. Weselak (Budsar)10,00
5. Moralewicz (Budsar)9,00
6. Wróbel (Budsar)8,00
7. Kaczmarczyk (Hica)6,00
8. Olesiński (Monstars)6,00
9. Pierchała (Rybnik Team)6,00
10. Dziemba (Hica)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)9,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Dziemba (Hica)5,00
4. Mieszczanin (Asy Śląska)5,00
5. Huras (Energiczni)4,00
6. Józefów (Dobermany)4,00
7. Kruglik (Wataha)4,00
8. Szyda (Monstars)4,00
9. Białdyga (Rybnik Team)3,00
10. Białkowski (Dobermany)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Światowski1. Światowski (Green Peas)3,00
2. Tabaszewski (Dazynt)3,00
3. Kafarski (Energiczni)2,00
4. Kruglik (Wataha)2,00
5. Przondziono (Zryw)2,00
6. Białkowski (Dobermany)1,00
7. Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,00
8. Dziadosz (Se Gramy)1,00
9. Filczek (Hica)1,00
10. Jacaszek (Se Gramy)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mieszczanin (Asy Śląska)7,00
2. Gruba (Pepega Squad)6,00
3. Moralewicz (Budsar)6,00
4. Dereniowski (Dazynt)5,00
5. Hanak (Zryw)5,00
6. Jelonek (Olimpia)5,00
7. Józefów (Dobermany)5,00
8. Kilarski (Szpotloki)5,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
10. Maziarz (Energiczni)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)78,6%
2. Białkowski (Dobermany)73,3%
3. Wojsz (Dobermany)69,2%
4. Krajewski (Budsar)66,7%
5. Radziszewski (Bociany Manhattan)66,7%
6. Tartas (Budsar)66,7%
7. Wojtyczka (Hica)66,7%
8. Czepczor (Monstars)63,6%
9. Wróbel (Budsar)63,6%
10. Palej (Green Peas)61,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Reszkiewicz1. Reszkiewicz (Budsar)61,5%
2. Wojtyczka (Hica)57,1%
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)55,6%
4. Wróbel (Budsar)55,6%
5. Soja (Atomic)50,0%
6. Szastak (Wataha)50,0%
7. Dziemba (Hica)42,9%
8. Kafarski (Energiczni)42,9%
9. Szabatowski (PMB)40,0%
10. Kurek (Atomic)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Światowski1. Światowski (Wściekłe Psy)100,0%
2. Palej (Green Peas)85,7%
3. Rąba (Se Gramy)85,7%
4. Polnik (Rybnik Team)75,0%
5. Kubas (PMB)71,4%
6. Włodarczyk (Hica)71,4%
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
8. Sala (Energiczni)62,5%
9. Hiltawski (Green Peas)60,0%
10. Usendiah (Dobermany)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)1,00
2. Białdyga (Rybnik Team)1,00
3. Falewicz (Bociany Manhattan)1,00
4. Kaptacz (Atomic)1,00
5. Pierchała (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)