Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 9

(2021-12-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)39,00
2. Sgodzaj (Wściekłe Psy)39,00
3. Kampa (Rybnik Team)34,00
4. Palej (Green Peas)34,00
5. Tartas (Budsar)33,00
6. Kaczmarczyk (Hica)31,00
7. Gembus (Wściekłe Psy)30,00
8. Rospondek (Wataha)30,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)29,00
10. Zieliński (Rybnik Team)29,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)34,00
2. Kucypera (Wataha)32,00
3. Sgodzaj (Wściekłe Psy)32,00
4. Palej (Green Peas)31,00
5. Rajczak (Energiczni)30,00
6. Kampa (Rybnik Team)29,00
7. Dziemba (Hica)27,00
8. Wilk (Monstars)26,00
9. Dereniowski (Dazynt)25,00
10. Kubas (PMB)25,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)19,00
2. Bednarek (Wataha)18,00
3. Zieliński (Rybnik Team)16,00
4. Moralewicz (Budsar)15,00
5. Bryjak (Asy Śląska)13,00
6. Forajter (Zryw)13,00
7. Gembus (Wściekłe Psy)13,00
8. Moskal (Green Peas)13,00
9. Rospondek (Wataha)13,00
10. Kampa (Rybnik Team)12,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)9,00
2. Czajor (Green Peas)8,00
3. Januszka (Budsar)8,00
4. Kolenda (Drim Tim)8,00
5. Broda (Wściekłe Psy)7,00
6. Bubel (Monstars)7,00
7. Hirsz (Drim Tim)7,00
8. Jelonek (Olimpia)7,00
9. Moralewicz (Budsar)7,00
10. Kucharczyk (Drim Tim)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)8,00
2. Kolenda (Drim Tim)6,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
4. Rospondek (Wataha)6,00
5. Gembus (Wściekłe Psy)5,00
6. Bartecki (Green Peas)4,00
7. Białdyga (Rybnik Team)4,00
8. Dereniowski (Dazynt)4,00
9. Dziadosz (Se Gramy)4,00
10. Krajewski (Dazynt)4,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Se Gramy)3,00
2. Filczek (Hica)3,00
3. Kampa (Rybnik Team)3,00
4. Wymazała (Pepega Squad)3,00
5. Bartosik (Energiczni)2,00
6. Bednarek (Wataha)2,00
7. Białdyga (Rybnik Team)2,00
8. Gembus (Wściekłe Psy)2,00
9. Jurkiewicz (Zryw)2,00
10. Bartecki (Green Peas)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gruba (Pepega Squad)9,00
2. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
3. Bryjak (Asy Śląska)5,00
4. Kilarski (Szpotloki)5,00
5. Kolenda (Drim Tim)5,00
6. Moskal (Green Peas)5,00
7. Polnik (Rybnik Team)5,00
8. Rąba (Se Gramy)5,00
9. Szlosarek (Szpotloki)5,00
10. Tataruch (Se Gramy)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Tartas1. Tartas (Budsar)90,9%
2. Kampa (Rybnik Team)70,6%
3. Moralewicz (Budsar)66,7%
4. Widera (PMB)66,7%
5. Kałuża (Wściekłe Psy)62,5%
6. Kolenda (Drim Tim)62,5%
7. Krajewski (Budsar)62,5%
8. Palej (Green Peas)61,9%
9. Broda (Wściekłe Psy)61,5%
10. Kobylewski (Wściekłe Psy)61,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)71,4%
2. Broda (Wściekłe Psy)66,7%
3. Krajewski (Dazynt)66,7%
4. Mieszczanin (Asy Śląska)66,7%
5. Rospondek (Wataha)50,0%
6. Stawowski (Drim Tim)50,0%
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,0%
8. Wilk (Monstars)46,2%
9. Warzycha (Olimpia)44,4%
10. Grzegorzewski (Drim Tim)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)100,0%
2. Lato (Gwiezdno Flota)100,0%
3. Rajczak (Energiczni)85,7%
4. Jelonek (Olimpia)83,3%
5. Włodarczyk (Hica)75,0%
6. Warzycha (Olimpia)66,7%
7. Kampa (Rybnik Team)62,5%
8. Kubas (PMB)60,0%
9. Moskal (Green Peas)50,0%
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Moskal1. Moskal (Green Peas)1,00
2. Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)