Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 8

(2021-12-04)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)54,00
2. Marchacz (Drim Tim)51,00
3. Weselak (Budsar)37,00
4. Goj (Drim Tim)36,00
5. Warzycha (Olimpia)36,00
6. Kubista (Drim Tim)31,00
7. Kurdziel (Drim Tim)31,00
8. Bednarz (Green Peas)29,00
9. Tartas (Budsar)26,00
10. Forajter (Zryw)25,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)47,00
2. Warzycha (Olimpia)38,00
3. Goj (Drim Tim)32,00
4. Marchacz (Drim Tim)30,00
5. Otrzonsek (Asy Śląska)27,00
6. Bednarz (Green Peas)24,00
7. Bubel (Monstars)24,00
8. Weselak (Budsar)24,00
9. Rąba (Se Gramy)22,00
10. Wcisło (Bociany Manhattan)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Światowski1. Światowski (Wściekłe Psy)17,00
2. Marchacz (Drim Tim)16,00
3. Kubista (Drim Tim)15,00
4. Weselak (Budsar)15,00
5. Bednarz (Green Peas)13,00
6. Kafarski (Energiczni)13,00
7. Kampa (Rybnik Team)13,00
8. Zarychta (Wściekłe Psy)13,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)12,00
10. Klasa (Monstars)12,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kubista (Drim Tim)9,00
2. Bartecki (Green Peas)8,00
3. Goj (Drim Tim)8,00
4. Jelonek (Olimpia)8,00
5. Marchacz (Drim Tim)8,00
6. Wieczorek (Olimpia)8,00
7. Białdyga (Rybnik Team)7,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)7,00
9. Kurdziel (Drim Tim)6,00
10. Weselak (Budsar)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00
2. Kurdziel (Drim Tim)5,00
3. Marchacz (Drim Tim)5,00
4. Bednarz (Green Peas)4,00
5. Białkowski (Dobermany)4,00
6. Kruglik (Wataha)4,00
7. Bartecki (Green Peas)3,00
8. Czajor (Green Peas)3,00
9. Dziadosz (Se Gramy)3,00
10. Kiełtyka (PMB)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)5,00
2. Kołodziej (Atomic)4,00
3. Wojsz (Dobermany)4,00
4. Jelonek (Olimpia)2,00
5. Marchacz (Drim Tim)2,00
6. Marszałek (Wataha)2,00
7. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)2,00
8. Bartecki (Green Peas)1,00
9. Bartosik (Energiczni)1,00
10. Białdyga (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szastak1. Szastak (Wataha)7,00
2. Gruba (Pepega Squad)6,00
3. Pierchała (Rybnik Team)6,00
4. Bartecki (Green Peas)5,00
5. Białdyga (Rybnik Team)5,00
6. Białkowski (Dobermany)5,00
7. Bubel (Monstars)5,00
8. Migas (PMB)5,00
9. Przondziono (Zryw)5,00
10. Zgodziński (Pepega Squad)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Tartas1. Tartas (Budsar)100,0%
2. Kurdziel (Drim Tim)80,0%
3. Sowa (Gwiezdno Flota)75,0%
4. Marchacz (Drim Tim)73,7%
5. Zemrzycki (Wściekłe Psy)72,7%
6. Weselak (Budsar)71,4%
7. Forajter (Zryw)69,2%
8. Radziszewski (Bociany Manhattan)66,7%
9. Smodis (Olimpia)66,7%
10. Grzegorzewski (Drim Tim)63,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świerkowicz1. Świerkowicz (Budsar)60,0%
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)57,1%
3. Pierchała (Rybnik Team)55,6%
4. Warzycha (Olimpia)53,3%
5. Bubel (Monstars)50,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)50,0%
7. Soja (Atomic)50,0%
8. Kubas (PMB)45,5%
9. Urych (Se Gramy)42,9%
10. Wróbel (Budsar)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Przondziono (Zryw)66,7%
2. Rospondek (Wataha)66,7%
3. Wcisło (Bociany Manhattan)66,7%
4. Sawicki (Se Gramy)60,0%
5. Usendiah (Dobermany)60,0%
6. Otrzonsek (Asy Śląska)55,6%
7. Kaptacz (Atomic)50,0%
8. Sowa (Gwiezdno Flota)50,0%
9. Kampa (Rybnik Team)42,9%
10. Bartecki (Green Peas)28,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bubel1. Bubel (Monstars)1,00
2. Falewicz (Bociany Manhattan)1,00
3. Napierała (Rybnik Team)1,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
5. Tataruch (Se Gramy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)