Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 7

(2021-11-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)43,00
2. Kafarski (Energiczni)37,00
3. Kosmowski (Drim Tim)37,00
4. Marchacz (Drim Tim)37,00
5. Dziemba (Hica)36,00
6. Gąciarz (Atomic)29,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)25,00
8. Ćwikła (Gwiezdno Flota)24,00
9. Stępień (Atomic)24,00
10. Nowrotek (Hica)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)30,00
2. Dereniowski (Dazynt)28,00
3. Szastak (Wataha)27,00
4. Marchacz (Drim Tim)26,00
5. Dziemba (Hica)24,00
6. Kafarski (Energiczni)23,00
7. Gąciarz (Atomic)22,00
8. Świerkowicz (Budsar)22,00
9. Zemrzycki (Wściekłe Psy)20,00
10. Szabatowski (PMB)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)15,00
2. Kafarski (Energiczni)14,00
3. Marchacz (Drim Tim)13,00
4. Stępień (Atomic)13,00
5. Weselak (Budsar)13,00
6. Kosmowski (Drim Tim)12,00
7. Wymazała (Pepega Squad)12,00
8. Marchacz (Drim Tim)11,00
9. Sowa (Gwiezdno Flota)11,00
10. Gumiński (Olimpia)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)12,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)8,00
3. Szmal (Atomic)8,00
4. Stawowski (Drim Tim)7,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)7,00
6. Kampa (Drim Tim)6,00
7. Kolenda (Drim Tim)6,00
8. Dziemba (Hica)5,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
10. Kaczmarczyk (Hica)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)8,00
2. Kafarski (Energiczni)7,00
3. Kampa (Drim Tim)6,00
4. Olesiński (Monstars)5,00
5. Szlosarek (Szpotloki)5,00
6. Wymazała (Pepega Squad)5,00
7. Kilarski (Szpotloki)4,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
9. Posłuszny (Energiczni)4,00
10. Widera (PMB)4,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziemba (Hica)2,00
2. Marchacz (Drim Tim)2,00
3. Rusek (Dobermany)2,00
4. Wymazała (Pepega Squad)2,00
5. Zawiła (Szpotloki)2,00
6. Zimek (PMB)2,00
7. Ciupał (Dazynt)1,00
8. Ćwikła (Gwiezdno Flota)1,00
9. Dereniowski (Dazynt)1,00
10. Gąciarz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gruba (Pepega Squad)9,00
2. Jelonek (Olimpia)7,00
3. Zgodziński (Pepega Squad)7,00
4. Kafarski (Energiczni)6,00
5. Szastok (Olimpia)6,00
6. Wołosicki (Olimpia)6,00
7. Wymazała (Pepega Squad)6,00
8. Ganczarczyk (Szpotloki)5,00
9. Hirsz (Drim Tim)5,00
10. Pierchała (Rybnik Team)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)85,7%
2. Rajczak (Energiczni)80,0%
3. Dziemba (Hica)78,6%
4. Nowrotek (Hica)77,8%
5. Chrząszcz (Hica)75,0%
6. Gąciarz (Atomic)72,7%
7. Kafarski (Energiczni)71,4%
8. Marchacz (Drim Tim)70,6%
9. Ćwikła (Gwiezdno Flota)70,0%
10. Stępień (Atomic)70,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)71,4%
2. Kucharczyk (Drim Tim)57,1%
3. Pazdan (Dobermany)57,1%
4. Kiełtyka (PMB)50,0%
5. Kafarski (Energiczni)40,0%
6. Reszkiewicz (Budsar)40,0%
7. Szabatowski (PMB)40,0%
8. Wierzbicki (Monstars)40,0%
9. Wróbel (Budsar)36,4%
10. Klasa (Monstars)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)100,0%
2. Białkowski (Dobermany)83,3%
3. Szastak (Wataha)80,0%
4. Szlosarek (Szpotloki)80,0%
5. Zemrzycki (Wściekłe Psy)80,0%
6. Nieckarz (Bociany Manhattan)66,7%
7. Weselak (Budsar)66,7%
8. Nowrotek (Hica)60,0%
9. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
10. Chrząszcz (Hica)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)1,00
2. Pruksa (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)