Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 1

(2021-10-02)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)46,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
3. Szastak (Wataha)36,00
4. Goj (Drim Tim)33,00
5. Polnik (Rybnik Team)30,00
6. Weselak (Budsar)30,00
7. Kaczmarczyk (Hica)29,00
8. Kampa (Drim Tim)27,00
9. Bartecki (Green Peas)25,00
10. Bubel (Monstars)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)34,00
2. Polnik (Rybnik Team)33,00
3. Kosmowski (Drim Tim)31,00
4. Goj (Drim Tim)28,00
5. Szastak (Wataha)28,00
6. Kafarski (Energiczni)23,00
7. Bubel (Monstars)22,00
8. Hiltawski (Green Peas)22,00
9. Michalak (Dobermany)22,00
10. Tataruch (Se Gramy)22,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)17,00
2. Łagowski (Zryw)12,00
3. Kaczmarczyk (Hica)11,00
4. Osadnik (Olimpia)11,00
5. Rąba (Se Gramy)11,00
6. Kosmowski (Drim Tim)10,00
7. Moskal (Green Peas)10,00
8. Nowrotek (Hica)10,00
9. Przywarka (Green Peas)10,00
10. Światowski (Wściekłe Psy)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)10,00
2. Bartecki (Green Peas)8,00
3. Hirsz (Drim Tim)7,00
4. Kampa (Drim Tim)7,00
5. Kaczmarczyk (Hica)6,00
6. Kosmowski (Drim Tim)6,00
7. Kucypera (Wataha)6,00
8. Szymura (Rybnik Team)6,00
9. Białkowski (Dobermany)5,00
10. Kilarski (Szpotloki)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)7,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
3. Bartecki (Green Peas)5,00
4. Kafarski (Energiczni)5,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
6. Michalik (Hica)4,00
7. Osadnik (Olimpia)4,00
8. Tataruch (Se Gramy)4,00
9. Wójcik (Bociany Manhattan)4,00
10. Jacaszek (Se Gramy)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Napierała (Rybnik Team)2,00
2. Wojsz (Dobermany)2,00
3. Breguła (Asy Śląska)1,00
4. Bubel (Monstars)1,00
5. Bury (Se Gramy)1,00
6. Chrobak (Se Gramy)1,00
7. Ciupał (Dazynt)1,00
8. Filczek (Hica)1,00
9. Goc (Bociany Manhattan)1,00
10. Hiltawski (Green Peas)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Jelonek1. Jelonek (Olimpia)7,00
2. Szatka (Zryw)7,00
3. Kafarski (Energiczni)6,00
4. Sawicki (Se Gramy)5,00
5. Wróbel (Budsar)5,00
6. Franczuk (Zryw)4,00
7. Hirsz (Drim Tim)4,00
8. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
10. Nowrotek (Hica)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szastak1. Szastak (Wataha)84,6%
2. Kosmowski (Drim Tim)82,4%
3. Kaptacz (Atomic)80,0%
4. Jacaszek (Se Gramy)75,0%
5. Białkowski (Dobermany)71,4%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)71,4%
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)64,7%
8. Bednarek (Wataha)63,6%
9. Goj (Drim Tim)63,2%
10. Bryjak (Asy Śląska)62,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kiełtyka1. Kiełtyka (PMB)80,0%
2. Szastak (Wataha)75,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)64,7%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
5. Hiltawski (Green Peas)50,0%
6. Mularski (Zryw)50,0%
7. Polnik (Rybnik Team)50,0%
8. Wcisło (Bociany Manhattan)42,9%
9. Bubel (Monstars)40,0%
10. Goj (Drim Tim)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Janik (Szpotloki)100,0%
2. Tataruch (Se Gramy)91,7%
3. Weselak (Budsar)85,7%
4. Kafarski (Energiczni)83,3%
5. Polnik (Rybnik Team)83,3%
6. Wcisło (Bociany Manhattan)80,0%
7. Chrobak (Se Gramy)66,7%
8. Michalak (Dobermany)66,7%
9. Szlosarek (Szpotloki)62,5%
10. Nowak (Zryw)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Franczuk (Zryw)1,00
3. Jacaszek (Se Gramy)1,00
4. Nowak (Zryw)1,00
5. Zemrzycki (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)