RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 1(2021-10-02) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 46,00 | 2. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 40,00 | 3. | Szastak (Wataha) | 36,00 | 4. | Goj (Dobermany) | 33,00 | 5. | Polnik (Rybnik Team) | 30,00 | 6. | Weselak (Budsar) | 30,00 | 7. | Kaczmarczyk (Hica) | 29,00 | 8. | Kampa (Dobermany) | 27,00 | 9. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 27,00 | 10. | Bartecki (Green Peas) | 25,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 34,00 | 2. | Polnik (Rybnik Team) | 33,00 | 3. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 31,00 | 4. | Goj (Dobermany) | 28,00 | 5. | Szastak (Wataha) | 28,00 | 6. | Bubel (Monstars) | 22,00 | 7. | Hiltawski (Green Peas) | 22,00 | 8. | Michalak (Dobermany) | 22,00 | 9. | Tataruch (Se Gramy) | 22,00 | 10. | Weselak (Budsar) | 22,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Weselak (Budsar) | 17,00 | 2. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 3. | Kaczmarczyk (Hica) | 11,00 | 4. | Osadnik (Olimpia) | 11,00 | 5. | Rąba (Se Gramy) | 11,00 | 6. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 7. | Nowrotek (Budsar) | 10,00 | 8. | Przywarka (Green Peas) | 10,00 | 9. | Światowski (Wściekłe Psy) | 10,00 | 10. | Wieczorek (Olimpia) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 2. | Bartecki (Green Peas) | 8,00 | 3. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 4. | Kampa (Dobermany) | 7,00 | 5. | Kaczmarczyk (Hica) | 6,00 | 6. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 7. | Kucypera (Wataha) | 6,00 | 8. | Szymura (Rybnik Team) | 6,00 | 9. | Białkowski (Dobermany) | 5,00 | 10. | Kilarski (Szpotloki) | 5,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kampa (Dobermany) | 7,00 | 2. | Lato (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 3. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 4. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 5. | Osadnik (Olimpia) | 4,00 | 6. | Tataruch (Se Gramy) | 4,00 | 7. | Wójcik (Bociany Manhattan) | 4,00 | 8. | Jacaszek (Energiczni) | 3,00 | 9. | Kaptacz (Atomic) | 3,00 | 10. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Napierała (Rybnik Team) | 2,00 | 2. | Wojsz (Dobermany) | 2,00 | 3. | Breguła (Asy Śląska) | 1,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 1,00 | 5. | Bury (Se Gramy) | 1,00 | 6. | Filczek (Hica) | 1,00 | 7. | Goc (Bociany Manhattan) | 1,00 | 8. | Hiltawski (Green Peas) | 1,00 | 9. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 10. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szatka (Zryw) | 7,00 | 2. | Sawicki (Se Gramy) | 5,00 | 3. | Wróbel (Budsar) | 5,00 | 4. | Franczuk (Zryw) | 4,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 6. | Mieszczanin (Asy Śląska) | 4,00 | 7. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 8. | Nowrotek (Budsar) | 4,00 | 9. | Soja (Atomic) | 4,00 | 10. | Szabatowski (PMB) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Szastak (Wataha) | 84,6% | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 82,4% | 3. | Kaptacz (Atomic) | 80,0% | 4. | Jacaszek (Energiczni) | 75,0% | 5. | Białkowski (Dobermany) | 71,4% | 6. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 71,4% | 7. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 64,7% | 8. | Bednarek (Wataha) | 63,6% | 9. | Goj (Dobermany) | 63,2% | 10. | Bryjak (Asy Śląska) | 62,5% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kiełtyka (PMB) | 80,0% | 2. | Szastak (Wataha) | 75,0% | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 64,7% | 4. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 60,0% | 5. | Hiltawski (Green Peas) | 50,0% | 6. | Mularski (Zryw) | 50,0% | 7. | Polnik (Rybnik Team) | 50,0% | 8. | Wcisło (Energiczni) | 42,9% | 9. | Bubel (Monstars) | 40,0% | 10. | Goj (Dobermany) | 40,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Janik (Szpotloki) | 100,0% | 2. | Tataruch (Se Gramy) | 91,7% | 3. | Weselak (Budsar) | 85,7% | 4. | Polnik (Rybnik Team) | 83,3% | 5. | Wcisło (Bociany Manhattan) | 80,0% | 6. | Michalak (Dobermany) | 66,7% | 7. | Szlosarek (Szpotloki) | 62,5% | 8. | Nowak (Zryw) | 60,0% | 9. | Filczek (Hica) | 50,0% | 10. | Miler (Szpotloki) | 42,9% |
Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|