Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 6

(2021-11-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)32,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)31,00
3. Brzeziński (Wataha)29,00
4. Kucypera (Wataha)29,00
5. Białkowski (Dobermany)28,00
6. Dziemba (Hica)28,00
7. Kaptacz (Atomic)26,00
8. Chmielorz (Olimpia)25,00
9. Dereniowski (Dazynt)25,00
10. Bubel (Monstars)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dereniowski (Dazynt)31,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)28,00
3. Polnik (Rybnik Team)28,00
4. Dziemba (Hica)26,00
5. Białkowski (Dobermany)25,00
6. Wojsz (Dobermany)25,00
7. Czajor (Green Peas)24,00
8. Kafarski (Energiczni)23,00
9. Goj (Drim Tim)22,00
10. Bubel (Monstars)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brzeziński1. Brzeziński (Wataha)18,00
2. Kucypera (Wataha)16,00
3. Bednarz (Green Peas)13,00
4. Janocha (Asy Śląska)13,00
5. Bubel (Monstars)12,00
6. Filczek (Hica)12,00
7. Kampa (Rybnik Team)12,00
8. Kaptacz (Atomic)12,00
9. Roczniok (Szpotloki)12,00
10. Wymazała (Pepega Squad)12,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pierchała (Rybnik Team)7,00
2. Bartecki (Green Peas)6,00
3. Szymura (Rybnik Team)6,00
4. Beliczyński (Zryw)5,00
5. Chrząszcz (Hica)5,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
7. Kucypera (Wataha)5,00
8. Polnik (Rybnik Team)5,00
9. Soja (Atomic)5,00
10. Broda (Wściekłe Psy)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziemba (Hica)5,00
2. Belicki (Bociany Manhattan)4,00
3. Kampa (Drim Tim)4,00
4. Krajewski (Dazynt)4,00
5. Kucypera (Wataha)4,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
7. Napierała (Rybnik Team)4,00
8. Bartecki (Green Peas)3,00
9. Broda (Wściekłe Psy)3,00
10. Brzeziński (Wataha)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Ćwikła (Gwiezdno Flota)5,00
2. Wymazała (Pepega Squad)4,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)3,00
4. Filczek (Hica)2,00
5. Jurkiewicz (Zryw)2,00
6. Majchrzyk (Atomic)2,00
7. Maziarz (Energiczni)2,00
8. Michalik (Hica)2,00
9. Miler (Szpotloki)2,00
10. Rajczak (Energiczni)2,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Rąba1. Rąba (Se Gramy)8,00
2. Hanak (Zryw)7,00
3. Wojsz (Dobermany)7,00
4. Bubel (Monstars)6,00
5. Gruba (Pepega Squad)6,00
6. Szastak (Wataha)6,00
7. Kaczmarczyk (Hica)5,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
9. Wymazała (Pepega Squad)5,00
10. Zgodziński (Pepega Squad)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)72,7%
2. Broda (Wściekłe Psy)71,4%
3. Żurawlow (Dazynt)71,4%
4. Klasa (Monstars)66,7%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)62,5%
6. Białkowski (Dobermany)61,1%
7. Kałuża (Wściekłe Psy)60,0%
8. Kaptacz (Atomic)60,0%
9. Kocy (Dobermany)60,0%
10. Brzeziński (Wataha)58,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Dziemba (Hica)66,7%
2. Janik (Szpotloki)60,0%
3. Jelonek (Olimpia)60,0%
4. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%
5. Tataruch (Se Gramy)50,0%
6. Warzycha (Olimpia)50,0%
7. Goj (Drim Tim)46,2%
8. Kiełtyka (PMB)42,9%
9. Wieczorek (Olimpia)42,9%
10. Zarychta (Wściekłe Psy)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)83,3%
2. Dziemba (Hica)80,0%
3. Maziarz (Energiczni)80,0%
4. Wojsz (Dobermany)76,9%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)75,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)71,4%
7. Rajczak (Energiczni)70,0%
8. Włodarczyk (Hica)66,7%
9. Bubel (Monstars)60,0%
10. Polnik (Rybnik Team)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)2,00
2. Sass (Atomic)1,00
3. Światowski (Green Peas)1,00
4. Zarychta (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)