Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 5

(2021-11-06)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)37,00
2. Pruksa (Dobermany)32,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)29,00
4. Wilk (Monstars)27,00
5. Bryjak (Asy Śląska)26,00
6. Kaptacz (Atomic)24,00
7. Białkowski (Dobermany)23,00
8. Zemrzycki (Wściekłe Psy)22,00
9. Broda (Wściekłe Psy)21,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)32,00
2. Kosmowski (Drim Tim)29,00
3. Wilk (Monstars)26,00
4. Pruksa (Dobermany)24,00
5. Sawicki (Se Gramy)24,00
6. Szabatowski (PMB)22,00
7. Kurek (Atomic)21,00
8. Kaptacz (Atomic)20,00
9. Zemrzycki (Wściekłe Psy)20,00
10. Białkowski (Dobermany)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bryjak1. Bryjak (Asy Śląska)16,00
2. Janocha (Asy Śląska)15,00
3. Kotyrba (PMB)13,00
4. Tartas (Budsar)13,00
5. Kaptacz (Atomic)12,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)11,00
7. Kosmowski (Drim Tim)11,00
8. Palicki (Green Peas)11,00
9. Wymazała (Pepega Squad)11,00
10. Białkowski (Dobermany)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)7,00
2. Bartecki (Green Peas)6,00
3. Kowalski (Olimpia)6,00
4. Moralewicz (Budsar)6,00
5. Szymura (Rybnik Team)6,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
7. Rajczak (Energiczni)5,00
8. Usendiah (Dobermany)5,00
9. Breguła (Asy Śląska)4,00
10. Kocy (Dobermany)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (PMB)5,00
2. Kowalski (Olimpia)5,00
3. Rajczak (Energiczni)5,00
4. Wieczorek (Olimpia)5,00
5. Pazdan (Dobermany)4,00
6. Sawicki (Se Gramy)4,00
7. Skowron (Dobermany)4,00
8. Szmal (Atomic)4,00
9. Wierzbicki (Monstars)4,00
10. Zarychta (Wściekłe Psy)4,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Stawowski1. Stawowski (Drim Tim)3,00
2. Jurkiewicz (Zryw)2,00
3. Kampa (Rybnik Team)2,00
4. Moskal (Green Peas)2,00
5. Sowa (Gwiezdno Flota)2,00
6. Wojsz (Dobermany)2,00
7. Bednarek (Wataha)1,00
8. Breguła (Asy Śląska)1,00
9. Chrząszcz (Hica)1,00
10. Ciupał (Dazynt)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chrząszcz1. Chrząszcz (Hica)6,00
2. Dereniowski (Dazynt)6,00
3. Wierzbicki (PMB)6,00
4. Drabek (Szpotloki)5,00
5. Krajewski (Dazynt)5,00
6. Szatka (Zryw)5,00
7. Wróbel (Budsar)5,00
8. Zgodziński (Pepega Squad)5,00
9. Filczek (Hica)4,00
10. Kaczmarczyk (Hica)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)75,0%
2. Rospondek (Wataha)66,7%
3. Chmielorz (Olimpia)63,6%
4. Broda (Wściekłe Psy)62,5%
5. Kosmowski (Drim Tim)62,5%
6. Weselak (Budsar)62,5%
7. Pruksa (Dobermany)61,5%
8. Kaptacz (Atomic)60,0%
9. Sawicki (Se Gramy)60,0%
10. Bartecki (Green Peas)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)66,7%
2. Pruksa (Dobermany)66,7%
3. Szymura (Rybnik Team)66,7%
4. Broda (Wściekłe Psy)60,0%
5. Wieczorek (Olimpia)60,0%
6. Wróbel (Budsar)60,0%
7. Sawicki (Se Gramy)57,1%
8. Szabatowski (PMB)57,1%
9. Kaczmarczyk (Hica)50,0%
10. Rospondek (Wataha)50,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)100,0%
2. Wilk (Monstars)91,7%
3. Hiltawski (Green Peas)85,7%
4. Czepczor (Monstars)83,3%
5. Krajewski (Dazynt)83,3%
6. Białkowski (Dobermany)77,8%
7. Podkowiński (Budsar)75,0%
8. Klasa (Monstars)72,7%
9. Widera (PMB)66,7%
10. Zieliński (Rybnik Team)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
2. Kudela (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)