Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 4

(2021-10-30)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojsz (Dobermany)44,00
2. Białkowski (Dobermany)41,00
3. Jacaszek (Se Gramy)39,00
4. Białkowski (Dobermany)33,00
5. Kampa (Rybnik Team)32,00
6. Palej (Green Peas)32,00
7. Weselak (Budsar)32,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)30,00
9. Sass (Atomic)25,00
10. Kocy (Dobermany)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)34,00
2. Weselak (Budsar)30,00
3. Wojsz (Dobermany)29,00
4. Kozioł (Gwiezdno Flota)27,00
5. Wilk (Monstars)26,00
6. Kampa (Rybnik Team)25,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
8. Palej (Green Peas)25,00
9. Wieczorek (Olimpia)24,00
10. Goj (Drim Tim)23,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jacaszek (Se Gramy)20,00
2. Kampa (Rybnik Team)14,00
3. Wojsz (Dobermany)14,00
4. Jurkiewicz (Zryw)13,00
5. Pierchała (Rybnik Team)13,00
6. Soballa (Asy Śląska)12,00
7. Weselak (Budsar)12,00
8. Kocy (Dobermany)11,00
9. Marchacz (Drim Tim)11,00
10. Nowak (Zryw)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Monstars)8,00
2. Białkowski (Dobermany)7,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
4. Olesiński (Monstars)7,00
5. Świercz (Dobermany)7,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
7. Szymura (Rybnik Team)6,00
8. Widera (PMB)6,00
9. Bartecki (Green Peas)5,00
10. Białdyga (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)8,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
3. Kiełtyka (PMB)6,00
4. Białkowski (Dobermany)5,00
5. Olesiński (Monstars)5,00
6. Pazdan (Dobermany)5,00
7. Dziemba (Hica)4,00
8. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00
9. Zawolik (Dazynt)4,00
10. Białkowski (Dobermany)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)3,00
2. Kaptacz (Atomic)3,00
3. Ciupał (Dazynt)2,00
4. Forajter (Zryw)2,00
5. Kocy (Dobermany)2,00
6. Weselak (Budsar)2,00
7. Białdyga (Rybnik Team)1,00
8. Białkowski (Dobermany)1,00
9. Brzeziński (Wataha)1,00
10. Cader (Dazynt)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Drabek (Szpotloki)8,00
2. Zawiła (Szpotloki)8,00
3. Zgodziński (Pepega Squad)8,00
4. Włodarczyk (Wataha)7,00
5. Pierchała (Rybnik Team)6,00
6. Ciupał (Dazynt)5,00
7. Kiełtyka (PMB)5,00
8. Miler (Szpotloki)5,00
9. Cieńciała (Energiczni)4,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Moskal1. Moskal (Green Peas)88,9%
2. Białkowski (Dobermany)85,0%
3. Wojsz (Dobermany)76,5%
4. Kocy (Dobermany)75,0%
5. Kosmowski (Drim Tim)72,7%
6. Szmal (Atomic)71,4%
7. Świercz (Dobermany)71,4%
8. Wierzbicki (PMB)71,4%
9. Pazdan (Dobermany)70,0%
10. Białkowski (Dobermany)66,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pierchała (Rybnik Team)57,1%
2. Wilk (Monstars)46,2%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%
4. Szymura (Rybnik Team)42,9%
5. Ciosek (Energiczni)37,5%
6. Chrząszcz (Hica)33,3%
7. Kiełtyka (PMB)33,3%
8. Krajewski (Dazynt)33,3%
9. Olesiński (Monstars)33,3%
10. Smodis (Olimpia)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)100,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)90,9%
3. Wróbel (Budsar)83,3%
4. Czajor (Green Peas)80,0%
5. Polnik (Rybnik Team)80,0%
6. Weselak (Budsar)80,0%
7. Bryjak (Asy Śląska)66,7%
8. Grzegorzewski (Drim Tim)66,7%
9. Falewicz (Bociany Manhattan)60,0%
10. Szymura (Rybnik Team)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)2,00
2. Pierchała (Rybnik Team)1,00
3. Włodarczyk (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)