RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 4(2021-10-30) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wojsz (Dobermany) | 44,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 41,00 | 3. | Jacaszek (Energiczni) | 39,00 | 4. | Białkowski (Dobermany) | 33,00 | 5. | Kampa (Rybnik Team) | 32,00 | 6. | Palej (Green Peas) | 32,00 | 7. | Weselak (Budsar) | 32,00 | 8. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 30,00 | 9. | Sass (Atomic) | 25,00 | 10. | Kocy (Dobermany) | 24,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Białkowski (Dobermany) | 34,00 | 2. | Weselak (Budsar) | 30,00 | 3. | Wojsz (Dobermany) | 29,00 | 4. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 27,00 | 5. | Wilk (Monstars) | 26,00 | 6. | Kampa (Rybnik Team) | 25,00 | 7. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 25,00 | 8. | Palej (Green Peas) | 25,00 | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 24,00 | 10. | Goj (Dobermany) | 23,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jacaszek (Energiczni) | 20,00 | 2. | Kampa (Rybnik Team) | 14,00 | 3. | Wojsz (Dobermany) | 14,00 | 4. | Jurkiewicz (Zryw) | 13,00 | 5. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 13,00 | 6. | Pierchała (Rybnik Team) | 13,00 | 7. | Soballa (Asy Śląska) | 12,00 | 8. | Weselak (Budsar) | 12,00 | 9. | Kocy (Dobermany) | 11,00 | 10. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 8,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 7,00 | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 4. | Olesiński (Monstars) | 7,00 | 5. | Grzegorzewski (Hica) | 6,00 | 6. | Szymura (Rybnik Team) | 6,00 | 7. | Widera (PMB) | 6,00 | 8. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 9. | Białdyga (Rybnik Team) | 5,00 | 10. | Jacaszek (Energiczni) | 5,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 8,00 | 2. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 3. | Kiełtyka (PMB) | 6,00 | 4. | Białkowski (Dobermany) | 5,00 | 5. | Olesiński (Monstars) | 5,00 | 6. | Pazdan (Dobermany) | 5,00 | 7. | Mieszczanin (Asy Śląska) | 4,00 | 8. | Białkowski (Dobermany) | 3,00 | 9. | Bury (Se Gramy) | 3,00 | 10. | Czajor (Green Peas) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 3,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 3,00 | 3. | Forajter (Basket Czerwionka) | 2,00 | 4. | Kocy (Dobermany) | 2,00 | 5. | Weselak (Budsar) | 2,00 | 6. | Białdyga (Rybnik Team) | 1,00 | 7. | Białkowski (Dobermany) | 1,00 | 8. | Filczek (Hica) | 1,00 | 9. | Jacaszek (Energiczni) | 1,00 | 10. | Kalinowski (Se Gramy) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Drabek (Szpotloki) | 8,00 | 2. | Zawiła (Szpotloki) | 8,00 | 3. | Zgodziński (Pepega Squad) | 8,00 | 4. | Pierchała (Rybnik Team) | 6,00 | 5. | Kiełtyka (PMB) | 5,00 | 6. | Miler (Szpotloki) | 5,00 | 7. | Cieńciała (Energiczni) | 4,00 | 8. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 9. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 4,00 | 10. | Nowak (Asy Śląska) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Białkowski (Dobermany) | 85,0% | 2. | Wojsz (Dobermany) | 76,5% | 3. | Kocy (Dobermany) | 75,0% | 4. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 72,7% | 5. | Szmal (Atomic) | 71,4% | 6. | Wierzbicki (PMB) | 71,4% | 7. | Pazdan (Dobermany) | 70,0% | 8. | Białkowski (Dobermany) | 66,7% | 9. | Weselak (Budsar) | 65,0% | 10. | Kampa (Rybnik Team) | 64,7% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Pierchała (Rybnik Team) | 57,1% | 2. | Wilk (Monstars) | 46,2% | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 45,5% | 4. | Szymura (Rybnik Team) | 42,9% | 5. | Chrząszcz (Hica) | 33,3% | 6. | Kiełtyka (PMB) | 33,3% | 7. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 33,3% | 8. | Olesiński (Monstars) | 33,3% | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 33,3% | 10. | Wróbel (Budsar) | 33,3% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Sass (Atomic) | 100,0% | 2. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 90,9% | 3. | Wróbel (Budsar) | 83,3% | 4. | Czajor (Green Peas) | 80,0% | 5. | Polnik (Rybnik Team) | 80,0% | 6. | Weselak (Budsar) | 80,0% | 7. | Bryjak (Asy Śląska) | 66,7% | 8. | Grzegorzewski (Hica) | 66,7% | 9. | Falewicz (Bociany Manhattan) | 60,0% | 10. | Szymura (Rybnik Team) | 60,0% |
Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|