Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 3

(2021-10-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Światowski1. Światowski (Wściekłe Psy)38,00
2. Szymura (Rybnik Team)32,00
3. Palej (Green Peas)31,00
4. Weselak (Budsar)31,00
5. Bednarz (Green Peas)30,00
6. Czajor (Green Peas)30,00
7. Pazdan (Dobermany)27,00
8. Bartecki (Green Peas)26,00
9. Filczek (Hica)26,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)26,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)27,00
2. Dereniowski (Dazynt)26,00
3. Ganczarczyk (Szpotloki)26,00
4. Palej (Green Peas)25,00
5. Czajor (Green Peas)24,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)24,00
7. Szymura (Rybnik Team)24,00
8. Weselak (Budsar)22,00
9. Bubel (Monstars)21,00
10. Hiltawski (Green Peas)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (PMB)21,00
2. Tartas (Budsar)17,00
3. Filczek (Hica)16,00
4. Bubel (Monstars)15,00
5. Światowski (Wściekłe Psy)15,00
6. Dziadosz (Se Gramy)13,00
7. Kampa (Rybnik Team)13,00
8. Roczniok (Szpotloki)13,00
9. Światowski (Green Peas)13,00
10. Rajczak (Energiczni)12,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)14,00
2. Musiał (Dobermany)12,00
3. Kaczmarczyk (Hica)8,00
4. Bartecki (Green Peas)7,00
5. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)7,00
6. Szymura (Rybnik Team)7,00
7. Bednarz (Green Peas)6,00
8. Błachnio (Wataha)5,00
9. Januszka (Budsar)5,00
10. Kałuża (Wściekłe Psy)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Czajor (Green Peas)6,00
3. Bednarz (Green Peas)5,00
4. Bogucki (Szpotloki)5,00
5. Szymura (Rybnik Team)5,00
6. Światowski (Wściekłe Psy)5,00
7. Usendiah (Dobermany)5,00
8. Breguła (Asy Śląska)4,00
9. Dereniowski (Dazynt)4,00
10. Lato (Gwiezdno Flota)4,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czekaj (Asy Śląska)2,00
2. Filczek (Hica)2,00
3. Jelonek (Olimpia)2,00
4. Jurkiewicz (Zryw)2,00
5. Sass (Atomic)2,00
6. Sowa (Gwiezdno Flota)2,00
7. Tabaszewski (Dazynt)2,00
8. Tartas (Budsar)2,00
9. Bednarz (Green Peas)1,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Pepega Squad)7,00
2. Moralewicz (Budsar)6,00
3. Perś (Pepega Squad)6,00
4. Wołosicki (Olimpia)6,00
5. Kaczmarczyk (Hica)5,00
6. Lesiczka (Asy Śląska)5,00
7. Szatka (Zryw)5,00
8. Wilk (Monstars)5,00
9. Belicki (Bociany Manhattan)4,00
10. Breguła (Asy Śląska)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)100,0%
2. Sowa (Gwiezdno Flota)85,7%
3. Palej (Green Peas)84,6%
4. Świercz (Dobermany)81,8%
5. Bartecki (Green Peas)75,0%
6. Światowski (Wściekłe Psy)75,0%
7. Pazdan (Dobermany)66,7%
8. Tartas (Budsar)66,7%
9. Czajor (Green Peas)64,7%
10. Hiltawski (Green Peas)61,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Żurawlow (Dazynt)75,0%
2. Jelonek (Olimpia)60,0%
3. Szymura (Rybnik Team)58,3%
4. Chrząstek (Gwiezdno Flota)40,0%
5. Dziemba (Hica)40,0%
6. Hiltawski (Green Peas)40,0%
7. Kucypera (Wataha)36,4%
8. Broda (Wściekłe Psy)33,3%
9. Wilk (Monstars)33,3%
10. Wołosicki (Olimpia)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kocy1. Kocy (Dobermany)100,0%
2. Franczuk (Zryw)83,3%
3. Rajczak (Energiczni)75,0%
4. Bubel (Monstars)71,4%
5. Klasa (Monstars)66,7%
6. Dereniowski (Dazynt)60,0%
7. Napierała (Rybnik Team)60,0%
8. Nowrotek (Hica)60,0%
9. Polnik (Rybnik Team)60,0%
10. Schlagner (Olimpia)35,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Ganczarczyk1. Ganczarczyk (Szpotloki)1,00
2. Sass (Atomic)1,00
3. Szastak (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)