Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2021/22 - Runda zasadnicza - Kolejka 2

(2021-10-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wróbel (Budsar)51,00
2. Polnik (Rybnik Team)44,00
3. Podulka (Budsar)43,00
4. Moralewicz (Budsar)40,00
5. Januszka (Budsar)28,00
6. Bednarz (Green Peas)25,00
7. Kaptacz (Atomic)25,00
8. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)25,00
9. Muras (Rybnik Team)25,00
10. Szabatowski (PMB)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)39,00
2. Podulka (Budsar)37,00
3. Wróbel (Budsar)37,00
4. Szabatowski (PMB)24,00
5. Białkowski (Dobermany)21,00
6. Ganczarczyk (Szpotloki)21,00
7. Moralewicz (Budsar)21,00
8. Czajor (Green Peas)20,00
9. Wieczorek (Olimpia)20,00
10. Włodarczyk (Hica)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)23,00
2. Muras (Rybnik Team)20,00
3. Bednarz (Green Peas)17,00
4. Jurkiewicz (Zryw)15,00
5. Januszka (Budsar)14,00
6. Kaptacz (Atomic)14,00
7. Moralewicz (Budsar)13,00
8. Nieckarz (Bociany Manhattan)13,00
9. Palicki (Green Peas)13,00
10. Tabaszewski (Dazynt)13,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)11,00
2. Wróbel (Budsar)10,00
3. Szymura (Rybnik Team)9,00
4. Podulka (Budsar)8,00
5. Bednarz (Green Peas)7,00
6. Januszka (Budsar)7,00
7. Bartecki (Green Peas)5,00
8. Białkowski (Dobermany)5,00
9. Chrząszcz (Hica)5,00
10. Kornecki (Gwiezdno Flota)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Otrzonsek (Asy Śląska)5,00
2. Białkowski (Dobermany)4,00
3. Januszka (Budsar)4,00
4. Podulka (Budsar)4,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
6. Wróbel (Budsar)4,00
7. Bednarek (Wataha)3,00
8. Białkowski (Dobermany)3,00
9. Jacaszek (Se Gramy)3,00
10. Lato (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jurkiewicz (Zryw)4,00
2. Moskal (Green Peas)4,00
3. Bednarek (Wataha)3,00
4. Palicki (Green Peas)3,00
5. Rusek (Dobermany)3,00
6. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)2,00
7. Walicki (Budsar)2,00
8. Breguła (Asy Śląska)1,00
9. Filczek (Hica)1,00
10. Forajter (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mazurkiewicz (Wściekłe Psy)8,00
2. Błachnio (Wataha)6,00
3. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
4. Stępień (Atomic)6,00
5. Terlecki (Zryw)6,00
6. Otrzonsek (Asy Śląska)5,00
7. Perś (Pepega Squad)5,00
8. Szastak (Wataha)5,00
9. Białkowski (Dobermany)4,00
10. Breguła (Asy Śląska)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Czajor (Green Peas)77,8%
2. Wróbel (Budsar)75,0%
3. Moralewicz (Budsar)71,4%
4. Białkowski (Dobermany)66,7%
5. Polnik (Rybnik Team)66,7%
6. Szabatowski (PMB)66,7%
7. Zemrzycki (Wściekłe Psy)60,0%
8. Chrobak (Se Gramy)54,6%
9. Nowrotek (Hica)53,9%
10. Podulka (Budsar)53,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)66,7%
2. Kubas (PMB)62,5%
3. Wróbel (Budsar)60,0%
4. Polnik (Rybnik Team)55,6%
5. Podulka (Budsar)50,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%
7. Szymura (Rybnik Team)37,5%
8. Franczuk (Zryw)33,3%
9. Januszka (Budsar)33,3%
10. Kafarski (Energiczni)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)100,0%
2. Kornecki (Gwiezdno Flota)100,0%
3. Polnik (Rybnik Team)85,7%
4. Zimek (PMB)83,3%
5. Kafarski (Energiczni)80,0%
6. Szabatowski (PMB)80,0%
7. Usendiah (Dobermany)80,0%
8. Marszałek (Wataha)75,0%
9. Klasa (Monstars)66,7%
10. Jacaszek (Se Gramy)62,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Belicki (Bociany Manhattan)1,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
3. Białkowski (Dobermany)1,00
4. Falewicz (Bociany Manhattan)1,00
5. Kafarski (Energiczni)1,00
6. Kucypera (Wataha)1,00
7. Mieszczanin (Asy Śląska)1,00
8. Stępień (Se Gramy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)