Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2020/21 - Faza pierwsza - Kolejka 9

(2020-11-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)30,00
2. Stępień (ZGP)29,00
3. Kaptacz (Atomic)24,00
4. Jelonek (Olimpia)23,00
5. Spinczyk (Dazynt)19,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)16,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)15,00
8. Dziadosz (Longman)14,00
9. Hiltawski (Se Gramy)14,00
10. Kusiak (Se Gramy)13,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Jelonek1. Jelonek (Olimpia)24,00
2. Kaptacz (Atomic)24,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)22,00
4. Hiltawski (Se Gramy)19,00
5. Stępień (ZGP)17,00
6. Światowski (ZGP)15,00
7. Wieczorek (Olimpia)15,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)14,00
9. Spinczyk (Dazynt)13,00
10. Jacaszek (Longman)12,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Stępień1. Stępień (ZGP)16,00
2. Spinczyk (Dazynt)15,00
3. Kaptacz (Atomic)13,00
4. Soja (Atomic)13,00
5. Jelonek (Olimpia)11,00
6. Kozioł (Gwiezdno Flota)11,00
7. Klasa (Monstars)10,00
8. Szmal (Atomic)10,00
9. Kuzio (ZGP)9,00
10. Żurawlow (Dazynt)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)7,00
2. Koźmiński (Longman)5,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
4. Sawicki (Se Gramy)5,00
5. Szmal (Atomic)5,00
6. Chrobak (Se Gramy)4,00
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)4,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
9. Schlagner (Olimpia)4,00
10. Soja (Atomic)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)4,00
2. Kampa (Gwiezdno Flota)3,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
4. Pazdan (Longman)3,00
5. Szastok (Olimpia)3,00
6. Wilk (ZGP)3,00
7. Chrobak (Se Gramy)2,00
8. Dąbrowski (Dazynt)2,00
9. Dziadosz (Longman)2,00
10. Jelonek (Olimpia)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Stępień1. Stępień (ZGP)4,00
2. Spinczyk (Dazynt)2,00
3. Dziadosz (Longman)1,00
4. Jacaszek (Longman)1,00
5. Kaptacz (Atomic)1,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)1,00
7. Szmal (Atomic)1,00
8. Wieczorek (Olimpia)1,00
9. Żurawlow (Dazynt)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kusyk (Dazynt)6,00
2. Sawicki (Se Gramy)6,00
3. Cieślak (ZGP)5,00
4. Jelonek (Olimpia)5,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
6. Żurawlow (Dazynt)5,00
7. Klasa (Monstars)4,00
8. Miler (Dazynt)4,00
9. Soja (Atomic)4,00
10. Spinczyk (Dazynt)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)64,3%
2. Dziadosz (Longman)57,1%
3. Hiltawski (Se Gramy)57,1%
4. Jelonek (Olimpia)55,6%
5. Stępień (ZGP)55,6%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)55,6%
7. Kaptacz (Atomic)52,6%
8. Spinczyk (Dazynt)45,5%
9. Jacaszek (Longman)38,5%
10. Szyda (Monstars)37,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)60,0%
2. Kusiak (Se Gramy)50,0%
3. Wieczorek (Olimpia)50,0%
4. Wisła (Atomic)40,0%
5. Szyda (Monstars)37,5%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)33,3%
7. Światowski (ZGP)33,3%
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,0%
9. Wierzbicki (Monstars)25,0%
10. Żurawlow (Dazynt)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Światowski1. Światowski (ZGP)83,3%
2. Stępień (ZGP)70,0%
3. Sass (Atomic)66,7%
4. Spinczyk (Dazynt)60,0%
5. Kaptacz (Atomic)50,0%
6. Olesiński (Monstars)50,0%
7. Jelonek (Olimpia)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Spinczyk (Dazynt)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)