Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2020/21 - Faza pierwsza - Kolejka 1

(2020-09-12)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kinczewski (Romus)29,00
2. Marchacz (Gwiezdno Flota)29,00
3. Polnik (Rybnik Team)29,00
4. Fojcik (Rybnik Team)25,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)24,00
6. Breguła (Romus)22,00
7. Brzeziński (Wataha)22,00
8. Szabatowski (Piaśniki)22,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00
10. Bednarek (Wataha)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szabatowski1. Szabatowski (Piaśniki)29,00
2. Klasa (Monstars)21,00
3. Sawicki (Se Gramy)21,00
4. Czempik (ZGP)20,00
5. Franczuk (Zryw)20,00
6. Marchacz (Gwiezdno Flota)20,00
7. Jelonek (Olimpia)18,00
8. Kinczewski (Romus)18,00
9. Kosmowski (Longman)18,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kinczewski (Romus)13,00
2. Kowalski (Olimpia)13,00
3. Kaptacz (Atomic)12,00
4. Polnik (Rybnik Team)12,00
5. Brzeziński (Wataha)11,00
6. Chrząszcz (Hica)11,00
7. Marchacz (Gwiezdno Flota)11,00
8. Breguła (Romus)10,00
9. Czyż (Romus)9,00
10. Osadnik (Olimpia)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Fojcik (Rybnik Team)10,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)10,00
3. Kaczmarczyk (Hica)7,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)7,00
5. Franczuk (Zryw)6,00
6. Kubas (Romus)6,00
7. Nowrotek (Hica)6,00
8. Olesiński (Monstars)5,00
9. Wieczorek (Olimpia)5,00
10. Brzeziński (Wataha)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Klasa1. Klasa (Monstars)5,00
2. Kruglik (Wataha)5,00
3. Pazdan (Longman)5,00
4. Kinczewski (Romus)4,00
5. Kotyrba (Piaśniki)4,00
6. Brzeziński (Wataha)3,00
7. Jurkiewicz (Zryw)3,00
8. Kalinowski (Se Gramy)3,00
9. Kosmowski (Longman)3,00
10. Kozik (Longman)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mucha (Zryw)3,00
2. Bednarek (Wataha)1,00
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
4. Breguła (Romus)1,00
5. Bury (Se Gramy)1,00
6. Chrząszcz (Hica)1,00
7. Fojcik (Rybnik Team)1,00
8. Fojcik (Rybnik Team)1,00
9. Klasa (Monstars)1,00
10. Kozik (Longman)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Franczuk1. Franczuk (Zryw)10,00
2. Czempik (ZGP)8,00
3. Błachnio (Wataha)7,00
4. Kotyrba (Piaśniki)6,00
5. Fojcik (Rybnik Team)5,00
6. Jurkiewicz (Zryw)5,00
7. Dąbrowski (Dazynt)4,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
10. Soja (Atomic)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)72,7%
2. Soja (Atomic)71,4%
3. Breguła (Romus)63,6%
4. Filczek (Hica)63,6%
5. Kinczewski (Romus)60,0%
6. Marchacz (Gwiezdno Flota)58,8%
7. Czempik (ZGP)58,3%
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)57,1%
9. Błachnio (Wataha)57,1%
10. Szabatowski (Piaśniki)56,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Soja (Atomic)80,0%
2. Sawicki (Se Gramy)66,7%
3. Czempik (ZGP)60,0%
4. Fojcik (Rybnik Team)60,0%
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
6. Franczuk (Zryw)40,0%
7. Zając (Romus)40,0%
8. Szastak (Wataha)33,3%
9. Żurawlow (Dazynt)33,3%
10. Chmielorz (Olimpia)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zając (Romus)100,0%
2. Błachnio (Wataha)80,0%
3. Franczuk (Zryw)80,0%
4. Jacaszek (Longman)80,0%
5. Kaptacz (Atomic)66,7%
6. Kinczewski (Romus)66,7%
7. Mucha (Zryw)66,7%
8. Chrząszcz (Hica)50,0%
9. Isbrandt (Romus)50,0%
10. Kosmowski (Longman)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Franczuk (Zryw)2,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 7
Faza pierwsza:
Olimpia72:71Dazyntwięcej»
(25-10-2020 16:40)
Rybnik Team77:43Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Zryw67:70Romuswięcej»
(25-10-2020 14:00)
Energiczni56:66Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Piaśniki60:45ZGPwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Hica70:64Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Kolejka 6
Longman59:42Dazyntwięcej»
(17-10-2020 17:20)
Se Gramy86:71Romuswięcej»
(17-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota53:48Hicawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Atomic55:57Piaśnikiwięcej»
(17-10-2020 11:40)
ZGP66:71Zrywwięcej»
(17-10-2020 10:20)
Olimpia35:66Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)