Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2020/21 - Faza pierwsza - Kolejka 10

(2020-11-28)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Czepczor (Monstars)38,00
2. Kosmowski (Longman)38,00
3. Bączyński (Romus)34,00
4. Brzeziński (Wataha)29,00
5. Sass (Atomic)26,00
6. Pruś (Energiczni)25,00
7. Wilk (Monstars)25,00
8. Goj (Longman)22,00
9. Kinczewski (Romus)21,00
10. Szymura (Rybnik Team)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kosmowski1. Kosmowski (Longman)33,00
2. Bączyński (Romus)31,00
3. Czepczor (Monstars)27,00
4. Sass (Atomic)25,00
5. Wilk (Monstars)25,00
6. Pruś (Energiczni)23,00
7. Goj (Longman)21,00
8. Brzeziński (Wataha)20,00
9. Kinczewski (Romus)20,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Gwiezdno Flota)14,00
2. Spinczyk (Dazynt)14,00
3. Wosinek (Energiczni)13,00
4. Czepczor (Monstars)12,00
5. Kowalski (Olimpia)11,00
6. Kinczewski (Romus)10,00
7. Schlagner (Olimpia)10,00
8. Zimolong (Gwiezdno Flota)10,00
9. Jurkiewicz (Zryw)9,00
10. Kosmowski (Longman)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bączyński (Romus)8,00
2. Rajczak (Energiczni)6,00
3. Szastak (Wataha)6,00
4. Błachnio (Wataha)5,00
5. Kurdziel (Longman)5,00
6. Szymura (Rybnik Team)5,00
7. Świercz (Longman)5,00
8. Kubas (Romus)4,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
10. Majchrzyk (Atomic)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bączyński (Romus)5,00
2. Krajewski (Dazynt)5,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
4. Rainhold (Rybnik Team)5,00
5. Brzeziński (Wataha)4,00
6. Polnik (Rybnik Team)4,00
7. Spinczyk (Dazynt)4,00
8. Szymura (Rybnik Team)4,00
9. Kusyk (Dazynt)3,00
10. Lewiński (Se Gramy)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Błachnio1. Błachnio (Wataha)2,00
2. Kampa (Gwiezdno Flota)2,00
3. Kosmowski (Longman)2,00
4. Sawicki (Se Gramy)2,00
5. Spinczyk (Dazynt)2,00
6. Brzeziński (Wataha)1,00
7. Bury (Se Gramy)1,00
8. Forajter (Zryw)1,00
9. Goj (Longman)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szastak1. Szastak (Wataha)7,00
2. Błachnio (Wataha)6,00
3. Kusyk (Dazynt)6,00
4. Sass (Atomic)6,00
5. Kosmowski (Longman)5,00
6. Kurdziel (Longman)5,00
7. Szatka (Zryw)5,00
8. Binias (Zryw)4,00
9. Jelonek (Olimpia)4,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Kosmowski (Longman)82,4%
2. Czepczor (Monstars)76,9%
3. Krajewski (Dazynt)75,0%
4. Kurek (Atomic)71,4%
5. Sass (Atomic)64,3%
6. Przewoźniak (Energiczni)62,5%
7. Brzeziński (Wataha)60,0%
8. Wilk (Monstars)60,0%
9. Kaptacz (Atomic)58,3%
10. Pruś (Energiczni)56,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Goj (Longman)50,0%
2. Pruś (Energiczni)50,0%
3. Szastak (Wataha)50,0%
4. Szymura (Rybnik Team)44,4%
5. Kraśnicki (Dazynt)40,0%
6. Franczuk (Zryw)36,4%
7. Wilk (Monstars)33,3%
8. Bączyński (Romus)31,3%
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)25,0%
10. Kusyk (Dazynt)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)87,5%
2. Brzeziński (Wataha)80,0%
3. Czepczor (Monstars)77,8%
4. Kinczewski (Romus)75,0%
5. Fojcik (Rybnik Team)66,7%
6. Kosmowski (Longman)66,7%
7. Franczuk (Zryw)62,5%
8. Klasa (Monstars)46,2%
9. Marchacz (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Rainhold (Rybnik Team)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Franczuk (Zryw)1,00
2. Kampa (Gwiezdno Flota)1,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)