Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2020/21 - Faza pierwsza - Kolejka 7

(2020-10-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Franczuk1. Franczuk (Zryw)33,00
2. Nowrotek (Hica)26,00
3. Szymura (Rybnik Team)26,00
4. Wieczorek (Olimpia)24,00
5. Kinczewski (Romus)23,00
6. Kraśnicki (Dazynt)22,00
7. Chmielorz (Olimpia)20,00
8. Muras (Rybnik Team)20,00
9. Zając (Romus)20,00
10. Spinczyk (Dazynt)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Franczuk1. Franczuk (Zryw)41,00
2. Szymura (Rybnik Team)26,00
3. Nowrotek (Hica)24,00
4. Kusyk (Dazynt)23,00
5. Chmielorz (Olimpia)22,00
6. Hiltawski (Se Gramy)22,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)19,00
8. Kubas (Romus)18,00
9. Zając (Romus)17,00
10. Filczek (Hica)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Spinczyk (Dazynt)20,00
2. Filczek (Hica)15,00
3. Muras (Rybnik Team)15,00
4. Stępień (ZGP)15,00
5. Jurkiewicz (Zryw)14,00
6. Kraśnicki (Dazynt)14,00
7. Żurawlow (Dazynt)13,00
8. Zając (Romus)12,00
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
10. Breguła (Romus)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)9,00
2. Jelonek (Olimpia)7,00
3. Kubas (Romus)6,00
4. Szymura (Rybnik Team)6,00
5. Wieczorek (Olimpia)6,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)5,00
7. Muras (Rybnik Team)5,00
8. Nowrotek (Hica)5,00
9. Szabatowski (Piaśniki)5,00
10. Bury (Se Gramy)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (Piaśniki)6,00
2. Wieczorek (Olimpia)5,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Szabatowski (Piaśniki)4,00
5. Franczuk (Zryw)3,00
6. Kinczewski (Romus)3,00
7. Muras (Rybnik Team)3,00
8. Rainhold (Rybnik Team)3,00
9. Chmielorz (Olimpia)2,00
10. Cieślak (ZGP)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Harazin1. Harazin (ZGP)4,00
2. Tomczyk (Energiczni)3,00
3. Bartosik (Energiczni)2,00
4. Filczek (Hica)2,00
5. Muras (Rybnik Team)2,00
6. Stępień (ZGP)2,00
7. Światowski (ZGP)2,00
8. Bartosik (Energiczni)1,00
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
10. Breguła (Romus)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)8,00
2. Stępień (ZGP)6,00
3. Cieńciała (Energiczni)5,00
4. Cieślak (ZGP)5,00
5. Spinczyk (Dazynt)5,00
6. Szatka (Zryw)5,00
7. Chmielorz (Olimpia)4,00
8. Harazin (ZGP)4,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
10. Kusyk (Dazynt)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kinczewski (Romus)63,6%
2. Rainhold (Rybnik Team)60,0%
3. Cieślak (ZGP)58,3%
4. Franczuk (Zryw)56,5%
5. Nowrotek (Hica)56,3%
6. Lato (Gwiezdno Flota)55,6%
7. Szymura (Rybnik Team)52,9%
8. Marchacz (Gwiezdno Flota)50,0%
9. Kraśnicki (Dazynt)46,2%
10. Kaczmarczyk (Hica)45,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kusiak1. Kusiak (Se Gramy)60,0%
2. Lato (Gwiezdno Flota)60,0%
3. Rainhold (Rybnik Team)60,0%
4. Franczuk (Zryw)52,6%
5. Szymura (Rybnik Team)46,2%
6. Polnik (Rybnik Team)44,4%
7. Wieczorek (Olimpia)42,9%
8. Kiełtyka (Piaśniki)41,7%
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)35,7%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Nowrotek (Hica)75,0%
2. Franczuk (Zryw)71,4%
3. Breguła (Romus)66,7%
4. Kotyrba (Piaśniki)40,0%
5. Spinczyk (Dazynt)36,4%
6. Szatka (Zryw)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kubas1. Kubas (Romus)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)