Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2020/21 - Faza pierwsza - Kolejka 6

(2020-10-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Bączyński (Romus)41,00
2. Kaptacz (Atomic)24,00
3. Dziadosz (Longman)22,00
4. Franczuk (Zryw)22,00
5. Tataruch (Se Gramy)22,00
6. Rąba (Se Gramy)21,00
7. Sawicki (Se Gramy)21,00
8. Spinczyk (Dazynt)21,00
9. Błachnio (Wataha)20,00
10. Kurdziel (Longman)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bączyński (Romus)41,00
2. Czempik (ZGP)24,00
3. Franczuk (Zryw)23,00
4. Szastak (Wataha)21,00
5. Szabatowski (Piaśniki)18,00
6. Chrobak (Se Gramy)17,00
7. Kusyk (Dazynt)17,00
8. Rąba (Se Gramy)17,00
9. Sawicki (Se Gramy)17,00
10. Tataruch (Se Gramy)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Spinczyk (Dazynt)16,00
2. Kaptacz (Atomic)15,00
3. Kozik (Longman)13,00
4. Zimek (Piaśniki)13,00
5. Tracz (ZGP)12,00
6. Jacaszek (Longman)11,00
7. Kubas (Romus)11,00
8. Nowak (Zryw)11,00
9. Jurkiewicz (Zryw)10,00
10. Sawicki (Se Gramy)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kurdziel (Longman)8,00
2. Hiltawski (Se Gramy)6,00
3. Dziadosz (Longman)5,00
4. Bączyński (Romus)4,00
5. Kubas (Romus)4,00
6. Nowak (Zryw)4,00
7. Skrzyński (ZGP)4,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
9. Szmal (Atomic)4,00
10. Błachnio (Wataha)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)5,00
2. Szmal (Atomic)5,00
3. Kotyrba (Piaśniki)4,00
4. Mularski (Zryw)4,00
5. Skrzyński (ZGP)4,00
6. Harazin (ZGP)3,00
7. Kowalski (Olimpia)3,00
8. Preidl (Longman)3,00
9. Widera (Piaśniki)3,00
10. Bączyński (Romus)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)3,00
2. Spinczyk (Dazynt)3,00
3. Harazin (ZGP)2,00
4. Jacaszek (Longman)2,00
5. Bednarek (Wataha)1,00
6. Breguła (Romus)1,00
7. Jurkiewicz (Zryw)1,00
8. Kotyrba (Piaśniki)1,00
9. Kowalski (Olimpia)1,00
10. Kurek (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)11,00
2. Włodarczyk (Hica)8,00
3. Kusyk (Dazynt)6,00
4. Czempik (ZGP)5,00
5. Hiltawski (Se Gramy)5,00
6. Szabatowski (Piaśniki)5,00
7. Widera (Piaśniki)5,00
8. Zimek (Piaśniki)5,00
9. Breguła (Romus)4,00
10. Franczuk (Zryw)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Błachnio1. Błachnio (Wataha)87,5%
2. Bączyński (Romus)65,4%
3. Chrobak (Se Gramy)63,6%
4. Kucypera (Wataha)62,5%
5. Kurdziel (Longman)62,5%
6. Rąba (Se Gramy)61,5%
7. Sawicki (Se Gramy)58,3%
8. Franczuk (Zryw)56,3%
9. Jurkiewicz (Zryw)54,6%
10. Widera (Piaśniki)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)60,0%
2. Franczuk (Zryw)50,0%
3. Sawicki (Se Gramy)40,0%
4. Urych (Longman)40,0%
5. Czempik (ZGP)37,5%
6. Szastak (Wataha)37,5%
7. Hiltawski (Se Gramy)33,3%
8. Skrzyński (ZGP)33,3%
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)33,3%
10. Bączyński (Romus)30,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)100,0%
2. Breguła (Romus)75,0%
3. Czempik (ZGP)62,5%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)62,5%
5. Kubas (Romus)57,1%
6. Spinczyk (Dazynt)50,0%
7. Majchrzyk (Atomic)44,4%
8. Kucypera (Wataha)40,0%
9. Tracz (ZGP)22,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Kurek (Atomic)1,00
2. Zając (Piaśniki)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 7
Faza pierwsza:
Olimpia72:71Dazyntwięcej»
(25-10-2020 16:40)
Rybnik Team77:43Energiczniwięcej»
(25-10-2020 15:20)
Zryw67:70Romuswięcej»
(25-10-2020 14:00)
Energiczni56:66Gwiezdno Flotawięcej»
(24-10-2020 11:40)
Piaśniki60:45ZGPwięcej»
(24-10-2020 10:20)
Hica70:64Se Gramywięcej»
(24-10-2020 9:00)
Kolejka 6
Longman59:42Dazyntwięcej»
(17-10-2020 17:20)
Se Gramy86:71Romuswięcej»
(17-10-2020 14:40)
Gwiezdno Flota53:48Hicawięcej»
(17-10-2020 13:00)
Atomic55:57Piaśnikiwięcej»
(17-10-2020 11:40)
ZGP66:71Zrywwięcej»
(17-10-2020 10:20)
Olimpia35:66Watahawięcej»
(17-10-2020 9:00)