Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2020/21 - Faza pierwsza - Kolejka 3

(2020-09-26)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Majewski (Rybnik Team)25,00
2. Bączyński (Romus)24,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)24,00
4. Dziadosz (Longman)21,00
5. Filczek (Hica)21,00
6. Czepczor (Monstars)20,00
7. Kozieł (Romus)20,00
8. Kozik (Longman)20,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)20,00
10. Szabatowski (Piaśniki)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bączyński (Romus)38,00
2. Rajczak (Energiczni)23,00
3. Włodarczyk (Hica)23,00
4. Rospondek (Wataha)22,00
5. Borowiak (Gwiezdno Flota)21,00
6. Szabatowski (Piaśniki)21,00
7. Czepczor (Monstars)20,00
8. Kinczewski (Romus)19,00
9. Szastak (Wataha)19,00
10. Franczuk (Zryw)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Gwiezdno Flota)16,00
2. Filczek (Hica)14,00
3. Majewski (Rybnik Team)13,00
4. Soja (Atomic)13,00
5. Dziadosz (Longman)12,00
6. Forajter (Zryw)10,00
7. Kozik (Longman)10,00
8. Nowrotek (Hica)10,00
9. Spinczyk (Dazynt)10,00
10. Szabatowski (Piaśniki)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)10,00
2. Błachnio (Wataha)9,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
4. Kaczmarczyk (Hica)6,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
6. Czepczor (Monstars)5,00
7. Goj (Longman)5,00
8. Nowrotek (Hica)5,00
9. Skrzyński (ZGP)5,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)7,00
2. Wieczorek (Olimpia)7,00
3. Olesiński (Monstars)5,00
4. Krajewski (Dazynt)4,00
5. Rajczak (Energiczni)4,00
6. Tomczyk (Energiczni)4,00
7. Bączyński (Romus)3,00
8. Broda (Longman)3,00
9. Kozieł (Romus)3,00
10. Kubas (Romus)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)3,00
2. Olesiński (Monstars)3,00
3. Jurkiewicz (Zryw)2,00
4. Przybecki (Monstars)2,00
5. Zimek (Piaśniki)2,00
6. Żurawlow (Dazynt)2,00
7. Bednarek (Wataha)1,00
8. Czyż (Romus)1,00
9. Franczuk (Zryw)1,00
10. Harazin (ZGP)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rajczak (Energiczni)6,00
2. Spinczyk (Dazynt)6,00
3. Franczuk (Zryw)5,00
4. Jelonek (Olimpia)5,00
5. Krajewski (Dazynt)5,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
7. Skrzyński (ZGP)5,00
8. Wieczorek (Olimpia)5,00
9. Wołosicki (Olimpia)5,00
10. Bączyński (Romus)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)85,7%
2. Dziadosz (Longman)71,4%
3. Tracz (ZGP)62,5%
4. Widera (Piaśniki)62,5%
5. Żelazny (Monstars)62,5%
6. Kinczewski (Romus)61,5%
7. Nowrotek (Hica)60,0%
8. Wołosicki (Olimpia)60,0%
9. Jacaszek (Longman)57,1%
10. Kurek (Atomic)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (Romus)66,7%
2. Kurek (Atomic)50,0%
3. Broda (Longman)44,4%
4. Skrzyński (ZGP)42,9%
5. Szastak (Wataha)42,9%
6. Świercz (Longman)40,0%
7. Kiełtyka (Piaśniki)37,5%
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)36,4%
9. Rospondek (Wataha)36,4%
10. Wierzbicki (Monstars)30,8%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Kurek (Atomic)100,0%
2. Szabatowski (Piaśniki)85,7%
3. Włodarczyk (Hica)83,3%
4. Rajczak (Energiczni)81,3%
5. Borowiak (Gwiezdno Flota)80,0%
6. Kozik (Longman)80,0%
7. Bączyński (Romus)75,0%
8. Polnik (Rybnik Team)75,0%
9. Kozieł (Romus)66,7%
10. Majewski (Rybnik Team)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Żurawlow (Dazynt)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)