RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 2(2020-02-15) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Śliwka (Killa Bees) | 33,00 | 2. | Kowalski (Olimpia) | 28,00 | 3. | Nowrotek (Budsar) | 24,00 | 4. | Zimek (PMB) | 24,00 | 5. | Wieczorek (Olimpia) | 23,00 | 6. | Franczuk (Zryw) | 21,00 | 7. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 19,00 | 8. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 19,00 | 9. | Chrząszcz (Hica) | 18,00 | 10. | Kusiak (Se Gramy) | 18,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Czajor (Green Peas) | 28,00 | 2. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 28,00 | 3. | Franczuk (Zryw) | 25,00 | 4. | Kucypera (Wataha) | 24,00 | 5. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 17,00 | 6. | Kowalski (Olimpia) | 17,00 | 7. | Szastak (Wataha) | 17,00 | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 16,00 | 9. | Janik (Wielka Kiść) | 15,00 | 10. | Bury (Se Gramy) | 14,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Śliwka (Killa Bees) | 21,00 | 2. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 19,00 | 3. | Zimek (PMB) | 16,00 | 4. | Bury (Se Gramy) | 13,00 | 5. | Kowalski (Olimpia) | 13,00 | 6. | Nowrotek (Budsar) | 13,00 | 7. | Chrząszcz (Hica) | 12,00 | 8. | Wieczorek (Olimpia) | 12,00 | 9. | Jurkiewicz (Zryw) | 11,00 | 10. | Szoen (Gwiazdy Podwórka) | 11,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 8,00 | 2. | Olesiński (Monstars) | 7,00 | 3. | Chrząszcz (Hica) | 5,00 | 4. | Nowrotek (Budsar) | 5,00 | 5. | Duda (Se Gramy) | 4,00 | 6. | Kopeć (Zryw) | 4,00 | 7. | Skulimowski (Gwiazdy Podwórka) | 4,00 | 8. | Szastak (Wataha) | 4,00 | 9. | Śliwka (Killa Bees) | 4,00 | 10. | Światowski (Wściekłe Psy) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Breguła (Asy Śląska) | 5,00 | 2. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 5,00 | 3. | Olesiński (Monstars) | 5,00 | 4. | Śliwka (Killa Bees) | 5,00 | 5. | Wieczorek (Olimpia) | 5,00 | 6. | Franczuk (Zryw) | 4,00 | 7. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 4,00 | 8. | Czajor (Green Peas) | 3,00 | 9. | Helbin (Gwiazdy Podwórka) | 3,00 | 10. | Osadnik (Olimpia) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 5,00 | 2. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 4,00 | 3. | Czajor (Green Peas) | 2,00 | 4. | Forajter (Basket Czerwionka) | 2,00 | 5. | Osadnik (Olimpia) | 2,00 | 6. | Bednarek (Wataha) | 1,00 | 7. | Bury (Se Gramy) | 1,00 | 8. | Knyrek (Olimpia) | 1,00 | 9. | Kusiak (Se Gramy) | 1,00 | 10. | Miler (Szpotloki) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 7,00 | 2. | Czempik (ZGP) | 6,00 | 3. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 4. | Czajor (Green Peas) | 5,00 | 5. | Kopeć (Zryw) | 5,00 | 6. | Szastak (Wataha) | 5,00 | 7. | Wierzbicki (PMB) | 5,00 | 8. | Breguła (Asy Śląska) | 4,00 | 9. | Knyrek (Olimpia) | 4,00 | 10. | Śliwka (Killa Bees) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kowalski (Olimpia) | 77,8% | 2. | Kusiak (Se Gramy) | 55,6% | 3. | Stępień (Atomic) | 55,6% | 4. | Włodarczyk (Hica) | 50,0% | 5. | Bury (Se Gramy) | 46,2% | 6. | Franczuk (Zryw) | 44,4% | 7. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 44,4% | 8. | Janik (Szpotloki) | 44,4% | 9. | Klasa (Monstars) | 44,4% | 10. | Kucypera (Wataha) | 44,4% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kusiak (Se Gramy) | 66,7% | 2. | Janik (Szpotloki) | 40,0% | 3. | Kucypera (Wataha) | 38,5% | 4. | Franczuk (Zryw) | 35,7% | 5. | Czajor (Green Peas) | 30,8% | 6. | Janik (Wielka Kiść) | 28,6% | 7. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 28,6% | 8. | Kiełtyka (PMB) | 21,4% | 9. | Nowrotek (Budsar) | 20,0% | 10. | Wieczorek (Olimpia) | 20,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|