RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 9(2019-12-14) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 25,00 | 2. | Kopeć (Zryw) | 23,00 | 3. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 22,00 | 4. | Filczek (Hica) | 19,00 | 5. | Borysławski (Wielka Kiść) | 17,00 | 6. | Jurkiewicz (Zryw) | 17,00 | 7. | Szabatowski (PMB) | 17,00 | 8. | Widera (PMB) | 17,00 | 9. | Bury (Se Gramy) | 15,00 | 10. | Szastak (Wataha) | 15,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 25,00 | 2. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 22,00 | 3. | Szabatowski (PMB) | 21,00 | 4. | Szastak (Wataha) | 21,00 | 5. | Franczuk (Zryw) | 19,00 | 6. | Nowrotek (Budsar) | 17,00 | 7. | Filczek (Hica) | 16,00 | 8. | Penar (Wielka Kiść) | 16,00 | 9. | Nowak (Zryw) | 15,00 | 10. | Fornagiel (Wataha) | 14,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Filczek (Hica) | 19,00 | 2. | Kopeć (Zryw) | 15,00 | 3. | Borysławski (Wielka Kiść) | 12,00 | 4. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 12,00 | 5. | Marszałek (Wataha) | 12,00 | 6. | Jurkiewicz (Zryw) | 11,00 | 7. | Zimek (PMB) | 11,00 | 8. | Kąkol (Energiczni) | 9,00 | 9. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 9,00 | 10. | Białas (Hica) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kucypera (Wataha) | 6,00 | 2. | Borysławski (Wielka Kiść) | 5,00 | 3. | Szastak (Wataha) | 4,00 | 4. | Kąkol (Energiczni) | 3,00 | 5. | Kopeć (Zryw) | 3,00 | 6. | Czempik (ZGP) | 2,00 | 7. | Kaczmarczyk (Hica) | 2,00 | 8. | Penar (Wielka Kiść) | 2,00 | 9. | Sawicki (Se Gramy) | 2,00 | 10. | Światowski (Wściekłe Psy) | 2,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wieczorek (Olimpia) | 7,00 | 2. | Widera (PMB) | 4,00 | 3. | Bury (Se Gramy) | 3,00 | 4. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 3,00 | 5. | Kopeć (Zryw) | 3,00 | 6. | Kucypera (Wataha) | 3,00 | 7. | Miler (Szpotloki) | 3,00 | 8. | Mularski (Zryw) | 3,00 | 9. | Szoen (Gwiazdy Podwórka) | 3,00 | 10. | Tataruch (Se Gramy) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szoen (Gwiazdy Podwórka) | 3,00 | 2. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 3,00 | 3. | Filczek (Hica) | 2,00 | 4. | Jurkiewicz (Zryw) | 2,00 | 5. | Miler (Szpotloki) | 2,00 | 6. | Przybecki (Monstars) | 2,00 | 7. | Bednarek (Wataha) | 1,00 | 8. | Boczoń (Wielka Kiść) | 1,00 | 9. | Borysławski (Wielka Kiść) | 1,00 | 10. | Chrząszcz (Hica) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wierzbicki (PMB) | 7,00 | 2. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 6,00 | 3. | Fornagiel (Wataha) | 5,00 | 4. | Nowak (Zryw) | 5,00 | 5. | Filczek (Hica) | 4,00 | 6. | Kąkol (Energiczni) | 4,00 | 7. | Sawicki (Se Gramy) | 4,00 | 8. | Widera (PMB) | 4,00 | 9. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 3,00 | 10. | Kucypera (Wataha) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Widera (PMB) | 60,0% | 2. | Szabatowski (PMB) | 56,3% | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 52,4% | 4. | Jurkiewicz (Zryw) | 50,0% | 5. | Nowak (Zryw) | 50,0% | 6. | Osadnik (Olimpia) | 50,0% | 7. | Penar (Wielka Kiść) | 50,0% | 8. | Szoen (Gwiazdy Podwórka) | 50,0% | 9. | Tabaszewski (Dobre Chłopaki) | 50,0% | 10. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 44,4% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Fornagiel (Wataha) | 50,0% | 2. | Szastak (Wataha) | 45,5% | 3. | Kucypera (Wataha) | 33,3% | 4. | Nowrotek (Budsar) | 33,3% | 5. | Wieczorek (Olimpia) | 30,0% | 6. | Sawicki (Se Gramy) | 27,3% | 7. | Krajewski (Dobre Chłopaki) | 25,0% | 8. | Szyda (Monstars) | 22,2% | 9. | Światowski (Wściekłe Psy) | 20,0% | 10. | Czempik (ZGP) | 16,7% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Nowak (Zryw) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|