Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 19

(2020-02-23)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)35,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)34,00
3. Kaptacz (Atomic)32,00
4. Moralewicz (Budsar)30,00
5. Szymura (Rybnik Team)30,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)29,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)27,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)26,00
9. Kozieł (Romus)25,00
10. Palicki (Green Peas)25,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)39,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)35,00
3. Moralewicz (Budsar)33,00
4. Broda (Longman)28,00
5. Szymura (Rybnik Team)28,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)24,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)23,00
8. Kozieł (Romus)22,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)22,00
10. Palicki (Green Peas)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)16,00
2. Urych (Longman)15,00
3. Marchacz (Drim Tim)14,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)11,00
5. Piekarski (Jaworzno)11,00
6. Bartecki (Green Peas)10,00
7. Białkowski (Dobermany)10,00
8. Bubel (Demons)10,00
9. Kubista (Drim Tim)10,00
10. Lewicki (Demons)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)13,00
2. Bartecki (Green Peas)8,00
3. Stawowski (Drim Tim)7,00
4. Bednarz (Green Peas)6,00
5. Jagieła (Romus)6,00
6. Kozieł (Romus)6,00
7. Kubista (Drim Tim)6,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
9. Chamera (Green Peas)5,00
10. Lewicki (Demons)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)6,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
3. Bartecki (Green Peas)5,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
5. Kosmowski (Drim Tim)4,00
6. Pazdan (Longman)4,00
7. Sgodzaj (Romus)4,00
8. Dziadosz (Longman)3,00
9. Goj (Drim Tim)3,00
10. Kubista (Drim Tim)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michalak (Dobermany)3,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
4. Kampa (Demons)2,00
5. Moralewicz (Budsar)2,00
6. Urych (Longman)2,00
7. Chamera (Green Peas)1,00
8. Dziadosz (Longman)1,00
9. Juraszek (Budsar)1,00
10. Napierała (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Szmal (Atomic)6,00
2. Białkowski (Dobermany)5,00
3. Kampa (Demons)5,00
4. Lewicki (Demons)5,00
5. Piekarski (Jaworzno)5,00
6. Pruksa (Dobermany)5,00
7. Bartecki (Green Peas)4,00
8. Dziadosz (Longman)4,00
9. Janus (Wściekłe Psy)4,00
10. Kubista (Drim Tim)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Napierała (Rybnik Team)71,4%
2. Sgodzaj (Romus)71,4%
3. Palicki (Green Peas)69,2%
4. Szymura (Rybnik Team)68,8%
5. Kampa (Demons)66,7%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)63,6%
7. Spychała (Green Peas)63,6%
8. Michalak (Dobermany)58,3%
9. Kałuża (Wściekłe Psy)55,6%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)66,7%
2. Wilk (Demons)60,0%
3. Sgodzaj (Romus)57,1%
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)55,6%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)54,6%
6. Jagieła (Romus)50,0%
7. Pazdan (Longman)45,5%
8. Bednarz (Green Peas)40,0%
9. Hiltawski (Green Peas)40,0%
10. Kubista (Drim Tim)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kafarski1. Kafarski (Demons)100,0%
2. Kozieł (Romus)100,0%
3. Wojaczek (Rybnik Team)80,0%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)71,4%
5. Zemrzycki (Wściekłe Psy)71,4%
6. Gołysz (Rybnik Team)66,7%
7. Moralewicz (Budsar)66,7%
8. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%
9. Białkowski (Dobermany)50,0%
10. Michalak (Dobermany)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)2,00
2. Pierchała (Rybnik Team)2,00
3. Pruksa (Dobermany)2,00
4. Broda (Longman)1,00
5. Chamera (Green Peas)1,00
6. Pazoła (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)