Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 18

(2020-02-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)53,00
2. Soehrich (Budsar)53,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)39,00
4. Hiltawski (Green Peas)31,00
5. Chamera (Green Peas)30,00
6. Bubel (Demons)29,00
7. Reszkiewicz (Budsar)29,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)28,00
9. Malicki (Dobermany)28,00
10. Nowrotek (Drim Tim)28,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)37,00
2. Hiltawski (Green Peas)33,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)31,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)29,00
5. Reszkiewicz (Budsar)29,00
6. Soehrich (Budsar)28,00
7. Malicki (Dobermany)26,00
8. Warchoł (Jaworzno)25,00
9. Białkowski (Dobermany)24,00
10. Goj (Drim Tim)22,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)21,00
2. Soehrich (Budsar)18,00
3. Bednarz (Green Peas)13,00
4. Palicki (Green Peas)13,00
5. Tartas (Budsar)12,00
6. Warchoł (Jaworzno)12,00
7. Białkowski (Dobermany)10,00
8. Kaptacz (Atomic)10,00
9. Marchacz (Drim Tim)10,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)11,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)10,00
3. Bartecki (Green Peas)9,00
4. Soehrich (Budsar)9,00
5. Stawowski (Drim Tim)9,00
6. Wilk (Demons)9,00
7. Chamera (Green Peas)8,00
8. Kafarski (Demons)7,00
9. Tartas (Budsar)7,00
10. Bednarz (Green Peas)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)7,00
2. Gołysz (Rybnik Team)5,00
3. Sass (Atomic)5,00
4. Jagieła (Romus)4,00
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)4,00
6. Chamera (Green Peas)3,00
7. Kozieł (Romus)3,00
8. Pazoła (Jaworzno)3,00
9. Sergiel (Jaworzno)3,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)2,00
2. Kampa (Demons)2,00
3. Palicki (Green Peas)2,00
4. Soehrich (Budsar)2,00
5. Białkowski (Dobermany)1,00
6. Bubel (Demons)1,00
7. Goj (Drim Tim)1,00
8. Kampa (Drim Tim)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)6,00
2. Pakuła (Jaworzno)6,00
3. Sergiel (Jaworzno)6,00
4. Bartecki (Green Peas)5,00
5. Koźmiński (Longman)4,00
6. Kurek (Atomic)4,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
8. Warchoł (Jaworzno)4,00
9. Białkowski (Dobermany)3,00
10. Chołuj (Rybnik Team)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Nowrotek (Drim Tim)81,8%
2. Soehrich (Budsar)81,3%
3. Bednarz (Green Peas)75,0%
4. Kampa (Demons)75,0%
5. Kosmowski (Drim Tim)69,2%
6. Kafarski (Demons)66,7%
7. Goj (Drim Tim)64,3%
8. Białkowski (Dobermany)61,5%
9. Hirsz (Drim Tim)61,5%
10. Kaptacz (Atomic)61,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)80,0%
2. Bednarz (Green Peas)70,0%
3. Kafarski (Demons)66,7%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)66,7%
5. Kaszycki (Demons)60,0%
6. Koźmiński (Longman)60,0%
7. Reszkiewicz (Budsar)53,9%
8. Goj (Drim Tim)50,0%
9. Oczadły (Romus)50,0%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Chołuj (Rybnik Team)100,0%
2. Hiltawski (Green Peas)100,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)100,0%
4. Zemrzycki (Wściekłe Psy)87,5%
5. Malicki (Dobermany)83,3%
6. Białkowski (Dobermany)80,0%
7. Kozieł (Romus)60,0%
8. Warchoł (Jaworzno)57,1%
9. Bartecki (Green Peas)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)2,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
3. Zielony (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)