Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 17

(2020-02-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
2. Soehrich (Budsar)33,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)32,00
4. Breguła (Romus)30,00
5. Białkowski (Dobermany)27,00
6. Podulka (Budsar)26,00
7. Adamczyk (Demons)24,00
8. Kampa (Demons)24,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)21,00
10. Reszkiewicz (Budsar)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)36,00
2. Podulka (Budsar)28,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)27,00
4. Breguła (Romus)26,00
5. Adamczyk (Demons)21,00
6. Soehrich (Budsar)21,00
7. Szymura (Rybnik Team)21,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)20,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)20,00
10. Podolski (Romus)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Sowa (Gwiezdno Flota)15,00
2. Soehrich (Budsar)14,00
3. Białkowski (Dobermany)12,00
4. Zawierucha (Demons)12,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)10,00
6. Kampa (Demons)10,00
7. Kaptacz (Atomic)10,00
8. Bubel (Demons)9,00
9. Sgodzaj (Romus)9,00
10. Spychała (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)11,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)8,00
3. Bednarz (Green Peas)7,00
4. Adamczyk (Demons)6,00
5. Chorążak (Budsar)6,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
7. Sgodzaj (Romus)6,00
8. Soehrich (Budsar)6,00
9. Wesołowski (Budsar)6,00
10. Chamera (Green Peas)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)8,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
4. Podulka (Budsar)5,00
5. Gołysz (Rybnik Team)4,00
6. Isbrandt (Romus)4,00
7. Pruksa (Dobermany)4,00
8. Walicki (Budsar)4,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Palicki1. Palicki (Green Peas)3,00
2. Białkowski (Dobermany)2,00
3. Chamera (Green Peas)2,00
4. Urych (Longman)2,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Bębenek (Jaworzno)1,00
7. Dziadosz (Longman)1,00
8. Kampa (Demons)1,00
9. Kurek (Atomic)1,00
10. Musiał (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kałuża1. Kałuża (Wściekłe Psy)6,00
2. Kurdziel (Longman)6,00
3. Musiał (Dobermany)6,00
4. Gołysz (Rybnik Team)5,00
5. Janus (Wściekłe Psy)5,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
7. Pazdan (Longman)5,00
8. Bubel (Demons)4,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
10. Prokurat (Jaworzno)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Kampa (Demons)80,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)75,0%
3. Breguła (Romus)66,7%
4. Szymura (Rybnik Team)63,6%
5. Gołysz (Rybnik Team)62,5%
6. Kurdziel (Longman)62,5%
7. Palicki (Green Peas)62,5%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)58,8%
9. Adamczyk (Demons)57,1%
10. Białkowski (Dobermany)56,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)75,0%
2. Podulka (Budsar)63,6%
3. Kurdziel (Longman)60,0%
4. Szymura (Rybnik Team)60,0%
5. Zarychta (Wściekłe Psy)57,1%
6. Podolski (Romus)50,0%
7. Pruksa (Dobermany)50,0%
8. Walerowicz (Atomic)50,0%
9. Reszkiewicz (Budsar)45,5%
10. Goj (Drim Tim)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Chamera (Green Peas)100,0%
2. Podolski (Romus)100,0%
3. Breguła (Romus)83,3%
4. Borowiak (Wściekłe Psy)66,7%
5. Wojaczek (Rybnik Team)66,7%
6. Spychała (Green Peas)62,5%
7. Kampa (Demons)50,0%
8. Sgodzaj (Romus)50,0%
9. Brańka (Jaworzno)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)1,00
2. Gąciarz (Atomic)1,00
3. Kurek (Atomic)1,00
4. Prokurat (Jaworzno)1,00
5. Sergiel (Jaworzno)1,00
6. Warchoł (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)