Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 16

(2020-02-02)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)43,00
2. Warchoł (Jaworzno)29,00
3. Kałuża (W¶ciekłe Psy)26,00
4. Moralewicz (Budsar)24,00
5. Kaptacz (Atomic)23,00
6. Bubel (Demons)22,00
7. Kampa (Demons)22,00
8. Kocy (Dobermany)21,00
9. Kozieł (Romus)21,00
10. Zielony (W¶ciekłe Psy)20,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)32,00
2. Hirsz (Drim Tim)22,00
3. Janus (W¶ciekłe Psy)22,00
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)22,00
5. Moralewicz (Budsar)21,00
6. Bubel (Demons)18,00
7. Kozieł (Romus)18,00
8. Łokociejewski (W¶ciekłe Psy)18,00
9. Skowron (Dobermany)18,00
10. Walicki (Budsar)18,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)16,00
2. Warchoł (Jaworzno)14,00
3. Marchacz (Drim Tim)13,00
4. Kaptacz (Atomic)12,00
5. Zawierucha (Demons)12,00
6. Zielony (W¶ciekłe Psy)12,00
7. Chamera (Green Peas)11,00
8. Napierała (Rybnik Team)11,00
9. Breguła (Romus)10,00
10. Sgodzaj (Romus)10,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)10,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
3. Zielony (W¶ciekłe Psy)7,00
4. Adamczyk (Demons)6,00
5. Bubel (Demons)6,00
6. Kozieł (Romus)6,00
7. Brańka (Jaworzno)5,00
8. Kaptacz (Atomic)5,00
9. Pruksa (Dobermany)5,00
10. Szymura (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Usendiah (Dobermany)5,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
3. Chamera (Green Peas)3,00
4. Chołuj (Rybnik Team)3,00
5. Jarosz (Dobermany)3,00
6. Pazdan (Longman)3,00
7. Sergiel (Jaworzno)3,00
8. Zielony (W¶ciekłe Psy)3,00
9. Adamczyk (Demons)2,00
10. Dziadosz (Longman)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kampa1. Kampa (Demons)5,00
2. Dziadosz (Longman)2,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,00
5. Moralewicz (Budsar)2,00
6. Soehrich (Budsar)2,00
7. Urych (Longman)2,00
8. Walicki (Budsar)2,00
9. Białkowski (Dobermany)1,00
10. Kafarski (Demons)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Sergiel1. Sergiel (Jaworzno)7,00
2. Bubel (Demons)5,00
3. Moralewicz (Budsar)5,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
5. Adamczyk (Demons)4,00
6. Chamera (Green Peas)4,00
7. Kafarski (Demons)4,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
9. Anduła (Green Peas)3,00
10. Chołuj (Rybnik Team)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Łokociejewski (W¶ciekłe Psy)85,7%
2. Kocy (Dobermany)75,0%
3. Soehrich (Budsar)66,7%
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)60,0%
5. Breguła (Romus)58,3%
6. Bubel (Demons)58,3%
7. Skowron (Dobermany)58,3%
8. Palej (Green Peas)57,1%
9. Brańka (Jaworzno)55,6%
10. Kampa (Demons)55,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Łokociejewski (W¶ciekłe Psy)83,3%
2. Janus (W¶ciekłe Psy)71,4%
3. G±ciarz (Atomic)66,7%
4. KoĽmiński (Longman)50,0%
5. Pazoła (Jaworzno)42,9%
6. Bubel (Demons)40,0%
7. Hirsz (Drim Tim)37,5%
8. Adamczyk (Demons)33,3%
9. Goj (Drim Tim)33,3%
10. Kozieł (Romus)33,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)80,0%
2. Hirsz (Drim Tim)77,8%
3. Soehrich (Budsar)66,7%
4. Sass (Atomic)60,0%
5. Skowron (Dobermany)60,0%
6. Brańka (Jaworzno)50,0%
7. Kurdziel (Longman)44,4%
8. Chamera (Green Peas)37,5%
9. Musiał (Dobermany)25,0%
10. Janus (W¶ciekłe Psy)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kołodziej1. Kołodziej (Atomic)2,00
2. Breguła (Romus)1,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
4. Moralewicz (Budsar)1,00
5. Preidl (Longman)1,00
6. Szmal (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)