RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 14(2020-01-19) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Nowak (Drim Tim) | 36,00 | 2. | Adamczyk (Monstars) | 32,00 | 3. | Zawierucha (Rybnik Team) | 30,00 | 4. | Hiltawski (Green Peas) | 28,00 | 5. | Zielony (Wściekłe Psy) | 28,00 | 6. | Kaptacz (Atomic) | 26,00 | 7. | Grzegorzewski (Hica) | 25,00 | 8. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 25,00 | 9. | Polnik (Rybnik Team) | 25,00 | 10. | Moralewicz (Budsar) | 24,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Hiltawski (Green Peas) | 29,00 | 2. | Polnik (Rybnik Team) | 28,00 | 3. | Palej (Green Peas) | 27,00 | 4. | Zielony (Wściekłe Psy) | 27,00 | 5. | Gołysz (Rybnik Team) | 24,00 | 6. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 24,00 | 7. | Nowak (Drim Tim) | 24,00 | 8. | Adamczyk (Monstars) | 22,00 | 9. | Breguła (Romus) | 22,00 | 10. | Moralewicz (Budsar) | 21,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kaptacz (Atomic) | 13,00 | 2. | Nowak (Drim Tim) | 11,00 | 3. | Winkler (Jaworzno) | 10,00 | 4. | Zawierucha (Rybnik Team) | 10,00 | 5. | Bartecki (Green Peas) | 9,00 | 6. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 7. | Moralewicz (Budsar) | 9,00 | 8. | Pazdan (Dobermany) | 9,00 | 9. | Prokurat (Jaworzno) | 9,00 | 10. | Szmal (Atomic) | 9,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Moralewicz (Budsar) | 8,00 | 2. | Stawowski (Drim Tim) | 8,00 | 3. | Adamczyk (Monstars) | 7,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 7,00 | 5. | Bednarz (Green Peas) | 7,00 | 6. | Szmal (Atomic) | 7,00 | 7. | Grzegorzewski (Hica) | 6,00 | 8. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 9. | Kaszycki (Demons) | 6,00 | 10. | Sergiel (Jaworzno) | 6,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 2. | Adamczyk (Monstars) | 3,00 | 3. | Kaptacz (Atomic) | 3,00 | 4. | Zawierucha (Rybnik Team) | 3,00 | 5. | Kaszycki (Demons) | 2,00 | 6. | Kucharczyk (Budsar) | 2,00 | 7. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 8. | Łokociejewski (Wielka Kiść) | 2,00 | 9. | Pakuła (Jaworzno) | 2,00 | 10. | Pazdan (Dobermany) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 2. | Sass (Atomic) | 2,00 | 3. | Zawierucha (Rybnik Team) | 2,00 | 4. | Adamczyk (Monstars) | 1,00 | 5. | Breguła (Romus) | 1,00 | 6. | Gołysz (Rybnik Team) | 1,00 | 7. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 8. | Łokociejewski (Wielka Kiść) | 1,00 | 9. | Nowak (Drim Tim) | 1,00 | 10. | Pakuła (Jaworzno) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Stawowski (Drim Tim) | 4,00 | 2. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 3. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 5. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 6. | Moralewicz (Budsar) | 3,00 | 7. | Sergiel (Jaworzno) | 3,00 | 8. | Adamczyk (Monstars) | 2,00 | 9. | Bednarz (Green Peas) | 2,00 | 10. | Broda (Wściekłe Psy) | 2,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 88,9% | 2. | Adamczyk (Monstars) | 75,0% | 3. | Zawierucha (Rybnik Team) | 75,0% | 4. | Nowak (Drim Tim) | 71,4% | 5. | Brańka (Jaworzno) | 66,7% | 6. | Białkowski (Dobermany) | 62,5% | 7. | Grzegorzewski (Hica) | 61,5% | 8. | Wilk (Monstars) | 61,5% | 9. | Breguła (Romus) | 58,8% | 10. | Goj (Dobermany) | 57,1% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kobylewski (Wściekłe Psy) | 60,0% | 2. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 60,0% | 3. | Adamczyk (Monstars) | 57,1% | 4. | Palej (Green Peas) | 53,9% | 5. | Hiltawski (Green Peas) | 50,0% | 6. | Janus (Wściekłe Psy) | 50,0% | 7. | Łokociejewski (Wielka Kiść) | 50,0% | 8. | Moralewicz (Budsar) | 50,0% | 9. | Kurek (Atomic) | 41,7% | 10. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 40,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|