Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 13

(2020-01-12)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)36,00
2. Szymura (Rybnik Team)35,00
3. Kampa (Demons)32,00
4. Kaptacz (Atomic)30,00
5. Marchacz (Drim Tim)30,00
6. Kozioł (Gwiezdno Flota)28,00
7. Kubista (Drim Tim)25,00
8. Kafarski (Demons)24,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)24,00
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)39,00
2. Szymura (Rybnik Team)33,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)27,00
4. Krajewski (Budsar)24,00
5. Kubista (Drim Tim)24,00
6. Kampa (Demons)23,00
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)23,00
8. Kaptacz (Atomic)20,00
9. Kaszycki (Demons)19,00
10. Hiltawski (Green Peas)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Urych (Longman)19,00
2. Marchacz (Drim Tim)15,00
3. Zawierucha (Demons)15,00
4. Kampa (Demons)13,00
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)11,00
6. Breguła (Romus)10,00
7. Kaptacz (Atomic)10,00
8. Kubista (Drim Tim)10,00
9. Palicki (Green Peas)10,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)14,00
2. Stawowski (Drim Tim)10,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
4. Bartecki (Green Peas)7,00
5. Moralewicz (Budsar)7,00
6. Kafarski (Demons)6,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
8. Marchacz (Drim Tim)6,00
9. Kaszycki (Demons)5,00
10. Kubista (Drim Tim)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)5,00
2. Kafarski (Demons)4,00
3. Kinczewski (Romus)4,00
4. Szymura (Rybnik Team)4,00
5. Zarychta (Wściekłe Psy)4,00
6. Chołuj (Rybnik Team)3,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)3,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
9. Marchacz (Drim Tim)3,00
10. Pazdan (Longman)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)3,00
2. Palicki (Green Peas)3,00
3. Kaptacz (Atomic)2,00
4. Tartas (Budsar)2,00
5. Bębenek (Jaworzno)1,00
6. Kafarski (Demons)1,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)1,00
8. Krajewski (Budsar)1,00
9. Kubas (Romus)1,00
10. Sass (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)8,00
2. Bartecki (Green Peas)6,00
3. Jagieła (Romus)5,00
4. Moralewicz (Budsar)5,00
5. Pazdan (Longman)5,00
6. Usendiah (Dobermany)5,00
7. Kafarski (Demons)4,00
8. Kaszycki (Demons)4,00
9. Sergiel (Jaworzno)4,00
10. Sgodzaj (Romus)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)82,4%
2. Kosmowski (Drim Tim)80,0%
3. Kaptacz (Atomic)75,0%
4. Białkowski (Dobermany)72,7%
5. Marchacz (Drim Tim)71,4%
6. Palej (Green Peas)71,4%
7. Szymura (Rybnik Team)71,4%
8. Wesołowski (Budsar)71,4%
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)63,2%
10. Lato (Gwiezdno Flota)62,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)100,0%
2. Szymura (Rybnik Team)69,2%
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)50,0%
4. Lato (Gwiezdno Flota)50,0%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)42,9%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,0%
7. Janus (Wściekłe Psy)37,5%
8. Krajewski (Budsar)37,5%
9. Kubista (Drim Tim)35,7%
10. Kaszycki (Demons)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)100,0%
2. Kubista (Drim Tim)83,3%
3. Breguła (Romus)66,7%
4. Szymura (Rybnik Team)66,7%
5. Zemrzycki (Wściekłe Psy)63,6%
6. Kampa (Demons)62,5%
7. Kinczewski (Romus)60,0%
8. Gąciarz (Atomic)50,0%
9. Kaszycki (Demons)50,0%
10. Sass (Atomic)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)1,00
2. Pazdan (Longman)1,00
3. Pruksa (Dobermany)1,00
4. Wilczyński (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)