Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 12

(2019-12-22)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kampa1. Kampa (Demons)33,00
2. Kosmowski (Drim Tim)27,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)27,00
4. Winkler (Jaworzno)27,00
5. Marchacz (Drim Tim)26,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
7. Polnik (Rybnik Team)25,00
8. Hirsz (Drim Tim)23,00
9. Wilk (Demons)23,00
10. Zarychta (Wściekłe Psy)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)28,00
2. Sgodzaj (Romus)27,00
3. Podulka (Budsar)26,00
4. Kołodziej (Atomic)22,00
5. Kosmowski (Drim Tim)22,00
6. Kozioł (Gwiezdno Flota)22,00
7. Polnik (Rybnik Team)22,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00
9. Wilk (Demons)19,00
10. Winkler (Jaworzno)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)14,00
2. Krajewski (Dobermany)13,00
3. Winkler (Jaworzno)13,00
4. Białkowski (Dobermany)12,00
5. Soehrich (Budsar)12,00
6. Bębenek (Jaworzno)11,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
8. Kampa (Demons)11,00
9. Spychała (Green Peas)11,00
10. Marchacz (Drim Tim)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Hirsz1. Hirsz (Drim Tim)10,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)9,00
3. Moralewicz (Budsar)8,00
4. Chamera (Green Peas)7,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)7,00
6. Szymura (Rybnik Team)7,00
7. Kafarski (Demons)6,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
10. Pierchała (Rybnik Team)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Podulka (Budsar)6,00
2. Bednarz (Green Peas)4,00
3. Sass (Atomic)4,00
4. Soehrich (Budsar)4,00
5. Wilk (Demons)4,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Chamera (Green Peas)3,00
8. Kosmowski (Drim Tim)3,00
9. Podolski (Romus)3,00
10. Skurzyński (Jaworzno)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)2,00
2. Kołodziej (Atomic)2,00
3. Spychała (Green Peas)2,00
4. Urych (Longman)2,00
5. Białkowski (Dobermany)1,00
6. Hiltawski (Green Peas)1,00
7. Kampa (Demons)1,00
8. Kornecki (Gwiezdno Flota)1,00
9. Kotynia (Demons)1,00
10. Kurek (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pakuła (Jaworzno)6,00
2. Pierchała (Rybnik Team)6,00
3. Szmal (Atomic)6,00
4. Usendiah (Dobermany)6,00
5. Podolski (Romus)5,00
6. Chamera (Green Peas)4,00
7. Kubas (Romus)4,00
8. Preidl (Longman)4,00
9. Sergiel (Jaworzno)4,00
10. Bębenek (Jaworzno)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zarychta1. Zarychta (Wściekłe Psy)75,0%
2. Chołuj (Rybnik Team)71,4%
3. Stawowski (Drim Tim)71,4%
4. Bębenek (Jaworzno)66,7%
5. Kampa (Demons)66,7%
6. Kosmowski (Drim Tim)66,7%
7. Kubista (Drim Tim)66,7%
8. Winkler (Jaworzno)66,7%
9. Sowa (Gwiezdno Flota)62,5%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)61,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kubista (Drim Tim)66,7%
2. Hirsz (Drim Tim)60,0%
3. Kafarski (Demons)60,0%
4. Stawowski (Drim Tim)60,0%
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)55,6%
6. Łokociejewski (Wściekłe Psy)55,6%
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)50,0%
8. Palicki (Green Peas)50,0%
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,0%
10. Wilk (Demons)50,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Pakuła (Jaworzno)100,0%
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)83,3%
4. Polnik (Rybnik Team)80,0%
5. Szmal (Atomic)80,0%
6. Zarychta (Wściekłe Psy)80,0%
7. Kaptacz (Atomic)77,8%
8. Białkowski (Dobermany)62,5%
9. Sgodzaj (Romus)60,0%
10. Breguła (Romus)55,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kobylewski (Wściekłe Psy)1,00
2. Kocy (Dobermany)1,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)1,00
4. Moralewicz (Budsar)1,00
5. Reszkiewicz (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)