Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 10

(2019-12-08)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)40,00
2. Nowak (Drim Tim)34,00
3. Winkler (Jaworzno)33,00
4. Polnik (Rybnik Team)32,00
5. Moralewicz (Budsar)28,00
6. Adamczyk (Demons)26,00
7. Malicki (Dobermany)26,00
8. Walicki (Budsar)26,00
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)25,00
10. Tartas (Budsar)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)36,00
2. Nowak (Drim Tim)28,00
3. Polnik (Rybnik Team)27,00
4. Kozioł (Gwiezdno Flota)25,00
5. Adamczyk (Demons)23,00
6. Goj (Drim Tim)22,00
7. Zemrzycki (Wściekłe Psy)21,00
8. Winkler (Jaworzno)20,00
9. Malicki (Dobermany)19,00
10. Wojaczek (Rybnik Team)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)14,00
2. Polnik (Rybnik Team)14,00
3. Spychała (Green Peas)12,00
4. Winkler (Jaworzno)12,00
5. Białkowski (Dobermany)11,00
6. Krajewski (Dobermany)11,00
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)10,00
8. Tartas (Budsar)10,00
9. Wyjadłowski (Longman)10,00
10. Kozieł (Romus)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)13,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)10,00
3. Walicki (Budsar)7,00
4. Adamczyk (Demons)6,00
5. Stawowski (Drim Tim)6,00
6. Usendiah (Dobermany)6,00
7. Kubas (Romus)5,00
8. Malicki (Dobermany)5,00
9. Broda (Longman)4,00
10. Hirsz (Drim Tim)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kaszycki1. Kaszycki (Demons)5,00
2. Malicki (Dobermany)4,00
3. Michalak (Dobermany)4,00
4. Kałuża (Wściekłe Psy)3,00
5. Kaptacz (Atomic)3,00
6. Kołodziej (Atomic)3,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
8. Lewicki (Demons)3,00
9. Nowak (Drim Tim)3,00
10. Palicki (Green Peas)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)3,00
2. Białkowski (Dobermany)2,00
3. Moralewicz (Budsar)2,00
4. Warchoł (Jaworzno)2,00
5. Bednarz (Green Peas)1,00
6. Brańka (Jaworzno)1,00
7. Breguła (Romus)1,00
8. Chamera (Green Peas)1,00
9. Hirsz (Drim Tim)1,00
10. Kampa (Demons)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)9,00
2. Adamczyk (Demons)5,00
3. Bartecki (Green Peas)5,00
4. Hiltawski (Green Peas)5,00
5. Broda (Longman)4,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)4,00
7. Kozieł (Romus)4,00
8. Krajewski (Dobermany)4,00
9. Sergiel (Jaworzno)4,00
10. Szymura (Rybnik Team)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Tartas1. Tartas (Budsar)87,5%
2. Soehrich (Budsar)83,3%
3. Winkler (Jaworzno)83,3%
4. Walicki (Budsar)75,0%
5. Nowak (Drim Tim)72,7%
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)66,7%
7. Sgodzaj (Romus)66,7%
8. Adamczyk (Demons)64,3%
9. Malicki (Dobermany)63,6%
10. Kocy (Dobermany)62,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Walicki1. Walicki (Budsar)80,0%
2. Hirsz (Drim Tim)60,0%
3. Łokociejewski (Wściekłe Psy)60,0%
4. Szymura (Rybnik Team)50,0%
5. Sgodzaj (Romus)40,0%
6. Reszkiewicz (Budsar)38,5%
7. Broda (Longman)33,3%
8. Jagieła (Romus)33,3%
9. Pazdan (Longman)33,3%
10. Preidl (Longman)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)85,7%
2. Borowiak (Wściekłe Psy)83,3%
3. Soehrich (Budsar)83,3%
4. Adamczyk (Demons)80,0%
5. Nowak (Drim Tim)78,6%
6. Zemrzycki (Wściekłe Psy)71,4%
7. Polnik (Rybnik Team)66,7%
8. Malicki (Dobermany)62,5%
9. Moralewicz (Budsar)40,0%
10. Wojaczek (Rybnik Team)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)1,00
2. Nowrotek (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)