Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 9

(2019-11-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)47,00
2. Bednarz (Green Peas)34,00
3. Broda (Longman)33,00
4. Białkowski (Dobermany)28,00
5. Kosmowski (Drim Tim)28,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
7. Bubel (Demons)27,00
8. Kubista (Drim Tim)27,00
9. Warchoł (Jaworzno)27,00
10. Łokociejewski (Wściekłe Psy)26,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)39,00
2. Broda (Longman)37,00
3. Białkowski (Dobermany)29,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)29,00
5. Hiltawski (Green Peas)26,00
6. Bednarz (Green Peas)25,00
7. Kosmowski (Drim Tim)25,00
8. Goj (Drim Tim)24,00
9. Polnik (Rybnik Team)23,00
10. Łokociejewski (Wściekłe Psy)22,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)14,00
2. Warchoł (Jaworzno)13,00
3. Bednarz (Green Peas)12,00
4. Kałuża (Wściekłe Psy)12,00
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)12,00
6. Spychała (Green Peas)12,00
7. Marchacz (Drim Tim)11,00
8. Winkler (Jaworzno)11,00
9. Wyjadłowski (Longman)11,00
10. Zawierucha (Demons)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)12,00
2. Chamera (Green Peas)10,00
3. Bartecki (Green Peas)8,00
4. Kubista (Drim Tim)8,00
5. Musiał (Dobermany)7,00
6. Kornecki (Gwiezdno Flota)6,00
7. Moralewicz (Budsar)6,00
8. Bubel (Demons)5,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
10. Kampa (Drim Tim)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kubista (Drim Tim)5,00
2. Borowiak (Wściekłe Psy)4,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Soehrich (Budsar)4,00
5. Walerowicz (Atomic)4,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Białkowski (Dobermany)3,00
8. Chamera (Green Peas)3,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)2,00
2. Kozioł (Gwiezdno Flota)2,00
3. Soehrich (Budsar)2,00
4. Spychała (Green Peas)2,00
5. Warchoł (Jaworzno)2,00
6. Anduła (Green Peas)1,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)1,00
8. Kampa (Drim Tim)1,00
9. Kurek (Atomic)1,00
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Krajewski (Dobermany)7,00
2. Breguła (Romus)5,00
3. Moralewicz (Budsar)5,00
4. Anduła (Green Peas)4,00
5. Musiał (Dobermany)4,00
6. Oczadły (Romus)4,00
7. Podolski (Romus)4,00
8. Rainhold (Rybnik Team)4,00
9. Winkler (Jaworzno)4,00
10. Zawierucha (Demons)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palicki1. Palicki (Green Peas)85,7%
2. Krajewski (Dobermany)81,8%
3. Goj (Drim Tim)80,0%
4. Kosmowski (Drim Tim)78,6%
5. Bednarz (Green Peas)76,9%
6. Łokociejewski (Wściekłe Psy)75,0%
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)72,7%
8. Kubista (Drim Tim)66,7%
9. Nowrotek (Drim Tim)66,7%
10. Wojaczek (Rybnik Team)62,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)80,0%
2. Goj (Drim Tim)75,0%
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)62,5%
4. Broda (Longman)60,0%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)58,3%
6. Pierchała (Rybnik Team)44,4%
7. Adamczyk (Demons)40,0%
8. Kaszycki (Demons)40,0%
9. Kurek (Atomic)40,0%
10. Chorążak (Budsar)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Breguła (Romus)100,0%
2. Polnik (Rybnik Team)87,5%
3. Białkowski (Dobermany)80,0%
4. Pakuła (Jaworzno)80,0%
5. Łokociejewski (Wściekłe Psy)77,8%
6. Lewicki (Demons)66,7%
7. Prokurat (Jaworzno)66,7%
8. Kałuża (Wściekłe Psy)60,0%
9. Pazdan (Longman)50,0%
10. Sass (Atomic)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)1,00
2. Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00
3. Preidl (Longman)1,00
4. Rainhold (Rybnik Team)1,00
5. Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)