Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 8

(2019-11-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Lewicki1. Lewicki (Demons)37,00
2. Bubel (Demons)34,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)34,00
4. Kampa (Demons)31,00
5. Kosmowski (Drim Tim)26,00
6. Soehrich (Budsar)25,00
7. Kampa (Drim Tim)22,00
8. Kozioł (Gwiezdno Flota)22,00
9. Polnik (Rybnik Team)21,00
10. Chołuj (Rybnik Team)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)29,00
2. Lewicki (Demons)28,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)26,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)26,00
5. Bubel (Demons)24,00
6. Hiltawski (Green Peas)23,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)21,00
8. Kosmowski (Drim Tim)20,00
9. Borowiak (Wściekłe Psy)19,00
10. Pakuła (Jaworzno)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)16,00
2. Bubel (Demons)14,00
3. Koźmiński (Longman)12,00
4. Bednarz (Green Peas)11,00
5. Kampa (Demons)11,00
6. Kaptacz (Atomic)11,00
7. Palicki (Green Peas)11,00
8. Soja (Atomic)11,00
9. Dziadosz (Longman)10,00
10. Gołysz (Rybnik Team)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)10,00
2. Moralewicz (Budsar)9,00
3. Lewicki (Demons)8,00
4. Polnik (Rybnik Team)8,00
5. Kaszycki (Demons)7,00
6. Kubista (Drim Tim)7,00
7. Sergiel (Jaworzno)7,00
8. Bubel (Demons)6,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
10. Warchoł (Jaworzno)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)3,00
2. Bednarz (Green Peas)3,00
3. Dziadosz (Longman)3,00
4. Kaszycki (Demons)3,00
5. Kosmowski (Drim Tim)3,00
6. Kubista (Drim Tim)3,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
8. Lewicki (Demons)3,00
9. Polnik (Rybnik Team)3,00
10. Sergiel (Jaworzno)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Juraszek1. Juraszek (Budsar)2,00
2. Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
3. Kampa (Demons)2,00
4. Krajewski (Budsar)2,00
5. Soehrich (Budsar)2,00
6. Bednarz (Green Peas)1,00
7. Białkowski (Dobermany)1,00
8. Bubel (Demons)1,00
9. Goj (Drim Tim)1,00
10. Łokociejewski (Wściekłe Psy)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)5,00
2. Kubas (Romus)5,00
3. Moralewicz (Budsar)5,00
4. Sergiel (Jaworzno)5,00
5. Usendiah (Dobermany)5,00
6. Bubel (Demons)4,00
7. Chorążak (Budsar)4,00
8. Pierchała (Rybnik Team)4,00
9. Chamera (Green Peas)3,00
10. Goj (Drim Tim)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Kampa (Drim Tim)80,0%
2. Kucharczyk (Drim Tim)71,4%
3. Sass (Atomic)71,4%
4. Chołuj (Rybnik Team)66,7%
5. Kosmowski (Drim Tim)63,6%
6. Bubel (Demons)60,0%
7. Kampa (Demons)60,0%
8. Lewicki (Demons)60,0%
9. Pakuła (Jaworzno)58,3%
10. Kobylewski (Wściekłe Psy)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Lewicki1. Lewicki (Demons)66,7%
2. Kucharczyk (Drim Tim)60,0%
3. Reszkiewicz (Budsar)60,0%
4. Hiltawski (Green Peas)50,0%
5. Pakuła (Jaworzno)50,0%
6. Kurek (Atomic)42,9%
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)42,9%
8. Kozioł (Gwiezdno Flota)40,0%
9. Podolski (Romus)40,0%
10. Oczadły (Romus)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Breguła (Romus)100,0%
2. Kozioł (Gwiezdno Flota)85,7%
3. Kosmowski (Drim Tim)83,3%
4. Lewicki (Demons)80,0%
5. Malicki (Dobermany)80,0%
6. Gołysz (Rybnik Team)66,7%
7. Kampa (Demons)62,5%
8. Palicki (Green Peas)60,0%
9. Białkowski (Dobermany)50,0%
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kocy1. Kocy (Dobermany)2,00
2. Kurdziel (Longman)1,00
3. Moralewicz (Budsar)1,00
4. Musiał (Dobermany)1,00
5. Sergiel (Jaworzno)1,00
6. Skowron (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)