Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 6

(2019-10-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)38,00
2. Kampa (Demons)25,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)24,00
4. Bednarz (Green Peas)22,00
5. Bartecki (Green Peas)21,00
6. Sowa (Gwiezdno Flota)21,00
7. Soja (Atomic)20,00
8. Breguła (Romus)19,00
9. Hirsz (Drim Tim)19,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)24,00
2. Kozioł (Gwiezdno Flota)22,00
3. Breguła (Romus)21,00
4. Anduła (Green Peas)20,00
5. Reszkiewicz (Budsar)20,00
6. Zemrzycki (Wściekłe Psy)20,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)19,00
8. Hiltawski (Green Peas)18,00
9. Hirsz (Drim Tim)18,00
10. Kaptacz (Atomic)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)14,00
2. Sowa (Gwiezdno Flota)13,00
3. Dziadosz (Longman)12,00
4. Marchacz (Drim Tim)12,00
5. Polnik (Rybnik Team)12,00
6. Bednarz (Green Peas)11,00
7. Moralewicz (Budsar)11,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)10,00
9. Soja (Atomic)10,00
10. Urych (Longman)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)14,00
2. Bartecki (Green Peas)13,00
3. Kozieł (Romus)8,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)7,00
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)7,00
6. Gąciarz (Atomic)6,00
7. Bubel (Demons)5,00
8. Gołysz (Rybnik Team)5,00
9. Hirsz (Drim Tim)5,00
10. Soja (Atomic)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
3. Kampa (Drim Tim)5,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)4,00
5. Kaptacz (Atomic)4,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
7. Brańka (Jaworzno)3,00
8. Dziadosz (Longman)3,00
9. Hiltawski (Green Peas)3,00
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Napierała (Rybnik Team)2,00
2. Soja (Atomic)2,00
3. Gąciarz (Atomic)1,00
4. Juraszek (Budsar)1,00
5. Kampa (Demons)1,00
6. Kampa (Drim Tim)1,00
7. Kaptacz (Atomic)1,00
8. Kaszycki (Demons)1,00
9. Koźmiński (Longman)1,00
10. Kubas (Romus)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)7,00
2. Sergiel (Jaworzno)7,00
3. Bartecki (Green Peas)6,00
4. Gąciarz (Atomic)6,00
5. Moralewicz (Budsar)6,00
6. Kaszycki (Demons)5,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
8. Preidl (Longman)5,00
9. Świercz (Longman)5,00
10. Urych (Longman)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)66,7%
2. Bednarz (Green Peas)62,5%
3. Hiltawski (Green Peas)60,0%
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
5. Moralewicz (Budsar)60,0%
6. Breguła (Romus)57,1%
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)56,3%
8. Chorążak (Budsar)55,6%
9. Kampa (Demons)55,6%
10. Grzegorzewski (Drim Tim)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)66,7%
2. Hirsz (Drim Tim)60,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
4. Świercz (Longman)44,4%
5. Jagieła (Romus)40,0%
6. Moralewicz (Budsar)40,0%
7. Sergiel (Jaworzno)40,0%
8. Reszkiewicz (Budsar)36,4%
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)33,3%
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Breguła (Romus)83,3%
2. Moralewicz (Budsar)80,0%
3. Zemrzycki (Wściekłe Psy)80,0%
4. Anduła (Green Peas)75,0%
5. Winkler (Jaworzno)62,5%
6. Białkowski (Dobermany)60,0%
7. Kampa (Demons)57,1%
8. Michalak (Dobermany)42,9%
9. Gołysz (Rybnik Team)40,0%
10. Kotynia (Demons)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)