RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 4(2019-10-13) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 42,00 | 2. | Kozieł (Romus) | 34,00 | 3. | Wilk (Monstars) | 32,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 31,00 | 5. | Pokorski (Dobermany) | 24,00 | 6. | Winkler (Jaworzno) | 23,00 | 7. | Goj (Dobermany) | 22,00 | 8. | Sergiel (Jaworzno) | 22,00 | 9. | Hiltawski (Green Peas) | 21,00 | 10. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 21,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kozieł (Romus) | 31,00 | 2. | Wilk (Monstars) | 28,00 | 3. | Bubel (Monstars) | 26,00 | 4. | Hiltawski (Green Peas) | 23,00 | 5. | Winkler (Jaworzno) | 22,00 | 6. | Goj (Dobermany) | 21,00 | 7. | Nowak (Drim Tim) | 20,00 | 8. | Kampa (Rybnik Team) | 18,00 | 9. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 18,00 | 10. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 18,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Nowak (Drim Tim) | 13,00 | 2. | Pokorski (Dobermany) | 13,00 | 3. | Bubel (Monstars) | 12,00 | 4. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 5. | Kampa (Rybnik Team) | 11,00 | 6. | Moralewicz (Budsar) | 11,00 | 7. | Kozieł (Romus) | 10,00 | 8. | Kozioł (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 9. | Lewicki (Monstars) | 10,00 | 10. | Warchoł (Jaworzno) | 10,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Moralewicz (Budsar) | 12,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 9,00 | 3. | Lewicki (Monstars) | 7,00 | 4. | Sergiel (Jaworzno) | 7,00 | 5. | Warchoł (Jaworzno) | 7,00 | 6. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 7. | Wilk (Monstars) | 6,00 | 8. | Kozieł (Romus) | 5,00 | 9. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 10. | Goj (Dobermany) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Sergiel (Jaworzno) | 5,00 | 2. | Malicki (Dobermany) | 4,00 | 3. | Moralewicz (Budsar) | 4,00 | 4. | Pazdan (Dobermany) | 4,00 | 5. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 4,00 | 6. | Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 7. | Gołysz (Rybnik Team) | 3,00 | 8. | Kotynia (Demons) | 3,00 | 9. | Kozieł (Romus) | 3,00 | 10. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 2,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kozieł (Romus) | 6,00 | 2. | Moralewicz (Budsar) | 5,00 | 3. | Urych (Longman) | 5,00 | 4. | Kurek (Atomic) | 4,00 | 5. | Lewicki (Monstars) | 4,00 | 6. | Sgodzaj (MakroGeo) | 4,00 | 7. | Soja (Atomic) | 4,00 | 8. | Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 9. | Bednarz (Green Peas) | 3,00 | 10. | Broda (W¶ciekłe Psy) | 3,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 80,0% | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 75,0% | 3. | Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 66,7% | 4. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 66,7% | 5. | Sergiel (Jaworzno) | 66,7% | 6. | Bubel (Monstars) | 63,2% | 7. | Kaszycki (Demons) | 62,5% | 8. | Kurdziel (Drim Tim) | 62,5% | 9. | Hiltawski (Green Peas) | 61,5% | 10. | Wilk (Monstars) | 61,1% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Hiltawski (Green Peas) | 80,0% | 2. | Kozieł (Romus) | 66,7% | 3. | KoĽmiński (Longman) | 60,0% | 4. | Kubas (PMB) | 60,0% | 5. | Reszkiewicz (Budsar) | 50,0% | 6. | Wilk (Monstars) | 50,0% | 7. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 44,4% | 8. | Soja (Atomic) | 44,4% | 9. | Kaszycki (Demons) | 40,0% | 10. | Kołodziej (Atomic) | 40,0% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|