Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 3

(2019-10-06)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Nowak1. Nowak (Drim Tim)37,00
2. Bubel (Demons)30,00
3. Chamera (Green Peas)28,00
4. Marchacz (Drim Tim)26,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)23,00
6. Kampa (Drim Tim)23,00
7. Sgodzaj (MakroGeo)23,00
8. Pruksa (Dobermany)21,00
9. Winkler (Jaworzno)21,00
10. Nowrotek (Drim Tim)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Nowak (Drim Tim)30,00
2. Bubel (Demons)28,00
3. Sgodzaj (MakroGeo)23,00
4. Zemrzycki (Wściekłe Psy)23,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)21,00
6. Hiltawski (Green Peas)19,00
7. Kampa (Drim Tim)19,00
8. Szymura (Rybnik Team)19,00
9. Borowiak (Wściekłe Psy)17,00
10. Pruksa (Dobermany)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)15,00
2. Marchacz (Drim Tim)14,00
3. Sass (Atomic)13,00
4. Kaptacz (Atomic)12,00
5. Nowak (Drim Tim)12,00
6. Chamera (Green Peas)10,00
7. Kampa (Rybnik Team)10,00
8. Krajewski (Dobermany)9,00
9. Usendiah (Dobermany)9,00
10. Breguła (Romus)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)12,00
2. Hirsz (Drim Tim)8,00
3. Nowrotek (Drim Tim)8,00
4. Bednarz (Green Peas)6,00
5. Sass (Atomic)6,00
6. Usendiah (Dobermany)6,00
7. Doniec (Energiczni)5,00
8. Kobylewski (Wściekłe Psy)5,00
9. Kubas (Piaśniki)5,00
10. Sgodzaj (MakroGeo)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Wilk1. Wilk (Monstars)4,00
2. Chamera (Green Peas)3,00
3. Doniec (Energiczni)3,00
4. Kafarski (Energiczni)3,00
5. Kaszycki (Demons)3,00
6. Kurek (Atomic)3,00
7. Marchacz (Drim Tim)3,00
8. Oczadły (Romus)3,00
9. Palicki (Green Peas)3,00
10. Pazdan (Longman)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Romus)3,00
2. Krajewski (Dobermany)2,00
3. Bednarz (Green Peas)1,00
4. Nowak (Drim Tim)1,00
5. Urych (Longman)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kurek1. Kurek (Atomic)7,00
2. Usendiah (Dobermany)7,00
3. Doniec (Energiczni)5,00
4. Lewicki (Demons)5,00
5. Michalak (Dobermany)5,00
6. Warchoł (Jaworzno)4,00
7. Bębenek (Jaworzno)3,00
8. Kafarski (Energiczni)3,00
9. Kaptacz (Atomic)3,00
10. Napierała (Rybnik Team)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pruksa (Dobermany)85,7%
2. Kampa (Drim Tim)80,0%
3. Hiltawski (Green Peas)71,4%
4. Kinczewski (Romus)71,4%
5. Bartecki (Green Peas)66,7%
6. Nowak (Drim Tim)66,7%
7. Grzegorzewski (Drim Tim)63,6%
8. Bubel (Demons)63,2%
9. Soja (Atomic)62,5%
10. Sgodzaj (MakroGeo)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)80,0%
2. Pruksa (Dobermany)80,0%
3. Bubel (Demons)66,7%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)66,7%
5. Oczadły (Romus)60,0%
6. Soja (Atomic)60,0%
7. Szymura (Rybnik Team)50,0%
8. Broda (Longman)40,0%
9. Nowak (Drim Tim)40,0%
10. Hiltawski (Green Peas)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Brańka (Jaworzno)71,4%
2. Oczadły (Romus)66,7%
3. Sgodzaj (MakroGeo)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Breguła1. Breguła (Romus)1,00
2. Spychała (Green Peas)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)